Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 18.05.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Za kogo shte glasuvate na izborite?нови  
АвторKikota (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 11:10



Kolkoto poveche se zamislqm i kolkoto poveche analizi prochitam se obarkvam ot politicheskata situaciq u nas. Predpolagam , che po-golqmata chast ,za da ne kaja pochiti vsichki celokupni misleshti hora imat sashiq problem kato moq (tova e samo predpolojenie). Ne mi se iska da go kazvam , no savremennite politici ot vodeshtite partii se DOKAZAHA kato maskari..kak da im povqrvam, sled kato se skluchi nqkakva sdelka vse imat oblagi i izlizat ot vlasta bogati za nqkolko jivota napred?
Ne sam bezrazlichna kam badeshteto mi v tazi darjava, no veche ne znaq kakvo da mislq . Ne sam otchaqna , iskam vsichki da imame po-dobar jivot, da imame poveche sjhansove za realizaciq iiiiiiiii t.n.

Ta misalta mi e- kakvo ochakvate da se promeni sled porednite izbori i v kakva posoka... V kakvo vqrvate..:))



Тема Re: Za kogo shte glasuvate na izborite?нови [re: Kikota]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 16:34



ще ти кажат от щаба като преброят гласовете



Тема Re: Za kogo shte glasuvate na izborite?нови [re: :)]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано13.04.05 18:05



След като ВОДЕЩИТЕ партии са доказани макскари, аз ще гласувам за ПЛАМЕН!

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Za kogo shte glasuvate na izborite?нови [re: Kikota]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 23:59



За СДС-пратията,доказала че може да управлява.



Тема Za NDSV - CENTRISTKOTO UPRAVLENIEнови [re: A3]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 00:58



...



Тема НЯМА ДА ГЛАСУВАМЕ!нови [re: Kikota]  
Авторнerлacyвaщ (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 01:14



ЗАЩОТО ВСИЧКИТЕ СА ИЗРОДИ И ПРЕСТЪПНИЦИ!



Тема Re: Za kogo shte glasuvate na izborite?нови [re: A3]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано18.04.05 09:57



Какво общо има СДС с успешното управление от 97-2001 г? Може би Янев, или Дилов са управлявали тогава (С които влезе в поредна безпринципна коалиция)? Или пък Михайлова? Освен това, ти да си чувал, че по едно време (Е, сега напоследък май и от това започнаха да се отмятат - не знам, вече спрях да им следя простотиите) СДС се разграничи както от Костов, така и от управлението през 97-2001 г?
За мен в сегашния си вид партията е доказала, че не може да управлява - не може да управлява себе си, а представям си държавата доколко би съумяла да управлява (Не, че ще й се наложи - като гледам дори влизането в парламента е под въпрос).



Тема Re: Za kogo shte glasuvate na izborite?нови [re: A3]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 12:28



ахам. на няколко пъти при това. толкова успешно, че само лидерите ви ще влязат в парламента и то заради имунитета

сдс и всички производни ще съберете има няма 15% от 50% гласували, което прави точно броят на психясалите, озлобени и душевноболни булгарски селяндури

успех на изборите. Успешно представяне



Тема da be da - i az taka misleh, ama nemaнови [re: Az]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 18:29



prikazkata za lyjlivoto of4er4e nali ja znae6



Тема Re: Za kogo shte glasuvate na izborite?нови [re: Kikota]  
Авторhammid (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 21:05



Az 6te glasuvam za koalicijata Noev kov4eg: Nadka, Sa6ko, Ljub4o, Jane, Jorko i kojto o6te tam saberat. Samo da ne e tzarja, Dogan i naj-ve4e komunistite, pardon, biv6ite komunisti!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.