Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 21.06.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема долу БСПнови  
Авторplamen (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 20:50



Долу БСП.Стига комунизъм.



Тема Re: долу БСПнови [re: plamen]  
Авторплaмeнчo (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 14:51



кой не скача, не е като пламенчо



Тема Re: Долу долу ама са они са на врао!нови [re: плaмeнчo]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано27.03.05 15:04



И технио комунизам е у разцвет и триумф, а балъците дзепаме




Гъ Цо - дзепачо

КВО Е ТВА?


Тема Re: Долу долу ама са они са на врао!нови [re: Гъцo]  
Авторplamen (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 16:19



Временно е аз просто се включвам за да предопредя заблудените от социолозите и да е ясно,че няма да спечелят изборите.Стига с тия комунисти,време да ги сменим тотално.



Тема Re: Че смениш на баба тинови [re: plamen]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано27.03.05 16:30



колците за доматите! Големио бизнес е техен отсекаде бе будала!




Гъ Цо - под равнио старт

КВО Е ТВА?


Тема Re: Че смениш на баба тинови [re: Гъцo]  
Авторплaмeн (Нерегистриран)
Публикувано27.03.05 16:41



само гледай и се учи как се разбиват комунистически/социалистически /партии.



Тема Re: Че смениш на баба тинови [re: плaмeн]  
Авторyмниk (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 01:01



ей, големи абдали имало още у нашенско всичките сегашни говеда са или рожба на червените мафиоти, или са в пряко взаимодействие с тях, включително и проскубания мадридски пор



Тема Re: Долу долу ама са они са на врао!нови [re: plamen]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 16:36



Кое е временно? Комунистите у нас са на власт от 1989 та не знам до кога...
Построиха си комунизмЪма (смятат, че всичко им се полага и разполагат), а народът хукнал да живее в капитализЪма (опитва се нещо да капитализира и да носи за него отговорност). И ни едното, ни другото е както трябва...

И какво ще смениш, едни комунисти с други ли? А, кажи сега, имало ли е у нас от 16 години до сега партии, различни от комунистически и кои са те?

* комунизъм - идеология, при която собствеността е обществена

* капитализъм - икономическа система, при която има частна и корпоративна собственост, свобода на пазара(т.е. отговорност както пише Гъцо) и разпределение, пропорционалноно на капитала (а не както у нас по комунистически или по "братски")



Тема абенови [re: eв]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 16:51



вие добре ли сте психически? все комунизъм ви гони! Капитализмът го издигате като надписите БКП едно време по покривите.
Вие самият (не знам кой/какъв/каква сте-затова на Вие) много точно го определихте като обществена идеология!
Айде сега кажете каде видяхте обществото в пейзажа? Уж се раздаде земята - то пък направо ни срина селското стопанство; после компенсаторки раздадоха - те пък или в депутати отидоха, или в банки на мутрите (все баджанаци на депутатите). Продължаваме с РМД-тата, обществените поръчки и т.н
Примери - хиляди още.
А че капитализъм няма - ми то и ЕС до скоро това говореше,говореше и накрая млъкна, щото никой не го чуваше.

Тъй че комунизмът е бил за кратко и свърши много преди '89. От тогава насам е просто...джунгла. Кой каквото и както докопа-без значение от националното му предзначение. И за това са виновни хора като вас, които в страха си от несъществуваща и невъзможна идеология избират хора без морал и ценности.

Айде със здраве и вместо на идеологична тема да кълнете внимавайте коя личност ще вкарате в парламента с гласа си. Ако изобщо имате избор.



Тема Re: абенови [re: DLCl]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 17:22



Прав сте, че тази идеология е невъзможна, но у нас съществува. Факт! Нвъзможна, но при естествено развитие на нещата. Преди '89 имаше комунизъм само за шепа олигарски, другите живееха "подравнени" при социализъм. Не ме е страх, не съм избягала... Нямаме избор... Такива като мен (дребни частници) не могат да смогнат да хрантутят "комунистите". И засега избор не виждам как ще имаме, щото сме малцинство, мнозинството са емигранти на вън и хрантутници у нас. И личности може да има, но може би сред емигрантите. Хайде кажете кои личности "виждате" вие, отворете ми очите. Гледам, гледам 16 годин и все не виждам, пък и няма време, трябва да работя за хляба...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.