Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 06.07.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема от клуб Журналистинови  
Авторcopy-paste (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 11:19



Асоциация на разузнавачите от запаса (АРЗ)
Създадена е през 1995 г. със средства, събрани от членовете. В дружеството членуват 600 бивши служители на Националната разузнавателна служба (До 1990 г. се нарича Първо главно управление на Държавна сигурност) - запасни офицери и сержанти, от които 80 жени. АРЗ е учредена като доброволно, неполитическо, неправителствено сдружение с нестопанска цел. Дейността й е насочена към организиране и оказване на подкрепа на бивши разузнавачи. Чрез спонсори, приближени до бившите структури на ДС, сдружението осигурява медицинска помощ и лекарствени средства на по-ниски цени.

Пенсионираните шпиони се събират всяка сряда в апартамент, купен специално за тях от оръжейния търговец, собственика на "Балкан Българска телевизия" и вестник "Дума" Петър Манджуков.

Апартаментът е на 3-ия етаж в жилищен блок на пл. "Възраждане" в София, недалеч от СДВР.



Тема Re: от клуб Журналистинови [re: copy-paste]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 11:56



Е и какво?



Тема Re: от клуб Журналистинови [re: copy-paste]  
АвторXX (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 16:41



Има още много такива апартаментиЕдно време се наричаха явочни квартири Няма да дам адреси щото ме е щубе-е-е



Тема daj daj [re: XX]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 14:27



RPG-to ne prai razlika



Тема Re: от клуб Журналистинови [re: copy-paste]  
Авторбpaвo (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 19:13



Браво на г-н Манджуков! Този голям българин е и голям спонсор и меценат. Ветераните на службите са национално богатство! И не заплашвайте с РПГ-та тези хора, те са свикнали да гледат смъртта в очите.



Тема da be da - ama smyrtta na drugiteнови [re: бpaвo]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 15:30



nali ... i to takova bogatstvo sa 6e znaj6 - osobeno kato znam kolko pari potro6iha za "razuznavane" ... e nekoi i kurove stro6iha mnoo, osven pari - jivot be - koj kak se naredi

nema da se zabravi zloto koeto boklucite pri4iniha na naroda - vervajte mi - kakto i da iskat da go predstavjat - istinata se znae!



Тема Re: da be da - ama smyrtta na drugiteнови [re: bg]  
АвторXX (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 16:22



Е и като се знае истината ...какво???Ти например какво можеш да направиш??? Каквото и аз и всички останали...освен това истината винаги се е знаела и какво от това и да им викаш боклуци и да се пениш - се е тая...
Когато падна Тошо що не излезе да викаш за забрана на Партията и за конфискация на имущества...къде беше тогава



Тема ti se penjavi6 i ima za6toнови [re: XX]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 16:55



az o6te dokat be6e baj to6o sym gi plyul - pazja si pismata otgovori na lyubimi redaktori ot rabotni4esko delo

A SEGA MI OTGOVORI NE6TO: TI KAKVO SI NAPRAVIL, TA MI DYRJI6 SMETKA NA MENE - ne se li 4uvstva6 neudobno malko

6te ti kaja i kakyv e rezultata - makar 4e ti mnogo dobre go znae6 i za tva se penjavi6 - OB6TESTVENOTO MNENIE batka - tva e rezultata - naj-golemia rezultat kojto moje da se postigne



Тема Re: ti se penjavi6 i ima za6toнови [re: bg]  
АвторXX (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 17:44



Какво общестено мнение...Ти ако мислиш че си правил обществено мнение...то при соц-а пак всичко си се знаеше Общественото мнение днес какво е...надяват се пак старите разбойници да дойдат на власт

ПП Не мога да ги дишам тия дето си викат батко и батка...като Ники К. и Део Нещо много ми е селско



Тема Re: още за bgнови [re: bg]  
АвторXX (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 17:52



SorryНе се сърди...ама от де да знам кой си...и не ти държа сметка и не ми е неудобно...фактите са важни и те са че и предии и сега все мошенници ни управляват Разликата е че американците измислиха глобалната мрежа та и ние да ги плюем на воля по форуми и клубове...а каква е файдата - никаква... те си стават милионери и милиардери а ние си пишем глупости, плюем комунизъма и комунистите и се праим на много умни
Кажи сега що червените боклуци и техните производни станаха милиардери?
Що не станаха други???





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.