Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 28.06.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Bye-bye Bulgaria ...нови  
АвторByeByeBG (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 11:17



Десет причини да напусна България

1 . Не желая да плащам 10 милиарда долара външен дълг и колко милиарда вътрешен? Пари, които не сме похарчили аз и поколението, към което принадлежа.

2. Не желая да плащам пенсиите на 2 милиона пенсионери, носещи основна отговорност по предходната точка.

3. Не желая да живея в страна, в която ме връщат със счупен нос от три спешни отделения, преди да отида в Пирогов.

4. Не желая по принуда да робувам на малоумни военни в държава, която ще ми плаща за това колкото е получавал негър-роб в САЩ преди 200 години.

5. Не желая да живея в страна, в която полицията ми се присмива, след като един малоумен се е опитал да ме удуши и то след поредица от заплахи.

6. Не желая да живея в страна, в която заплатата ми е 10 пъти по-ниска от в развитите страни, а цените са само 2 пъти по ниски.

7. Не желая да живея в страна, в която 9 месеца не мога да си намеря работа, а ако пожелая да имам собствен бизнес моментално ставам жертва на поне десетина институции, които се опитват да ме хваната за гърлото.

8. Не желая да живея в страна, в която честният трудолюбив човек е ”враг номер едно” на цялото общество.

9. Не желая да живея в страна пълна с мафиоти, корумпирани държавни служители (на всички нива) и криминален контингент на който биха се възхитили дори в Чикаго.

10. Не желая да живея в страна, в която единствената ми мечта е надежда за емиграция.


Поредният
висококвалифициран и
добре подготвен емигрант.



Тема Заради такива като тебе сме на този хал...нови [re: ByeByeBG]  
АвторMъжkи мoмчeтa ca нyжни (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 12:00



А какво решение предлагаш ти ?
Разбягване и разпад на Родината !
Ами нали те, мафиотите, разчитат именно на такива малодушници като тебе !



Тема Re: Bye-bye Bulgaria ...нови [re: ByeByeBG]  
Авторбълrapин (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 12:08



Аз пък не желая да дишам въздуха и да пия водата. Абе тоз Господ, като е направил тоя свят, мислил ли е, бе?

Ами то аз нищо не му желая на туй повръщаното - и на изток, и на запад! Даже и секса му не желая: от него стават деца, които трябва да храня, пък като пораснат - те трябва да ма погребват. Пфу!!!



Тема Чао висококвалифицираний, и прав ти пътнови [re: ByeByeBG]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 12:56



Без да те засягам ще ти кажа-от доста време качеството на квалификация получавано тук в останките от системата създадена от 2 милиона пенсионери, носещи основна отговорност за външния дълг е доста на почит в "развитите" страни към които се стремиш. Чистосърдечно ти пожелавам много творчески успехи и това което на такива като теб е основно мото в живота: "Всеки с късмета си".
Е ние баламите ще останем заради тиквените медали, дето ще ни ги носите по новия "Великден" и ще се правим,че ви вярваме.



Тема Re: Чао висококвалифицираний, и прав ти пътнови [re: нeнo]  
Автор Tapkaлaн (си е в офиса)
Публикувано02.02.05 13:06



точно.в итън оксфорд и масачузетс дори се учи по наши учебници.
ти имаш ли някаква диплома,която да са я приели на почит в "развитите" страни?

имам си и климатик


Тема Не знам, не съм я "проверявал"нови [re: Tapkaлaн]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 13:31



Не съм бил по чужбина на следдипломни квалификации, по субективни и обективни причини. Диплома имам една и я прилагам тук.Тя мисля ми даде добра основа за това, което върша сега, основа, но добра.
Сега как ще се оправят тия дето са с български дипломи в страните, където излизат кадри на итън оксфорд и масачузетс не зная, зная,че в Германия в момента с наша диплома за среднообразование имаш само една приравнителна и подготвителна година. Тва не е ли почит?



Тема Re: Не знам, не съм я "проверявал"нови [re: нeнo]  
Автор Tapkaлaн (си е в офиса)
Публикувано02.02.05 13:48



една приравнителна и подготвителна година. Тва не е ли почит
не не е.щото с другите нямаш една приравнителна и подготвителна година никъде.хич не ми говори за качество на тукашното образование.излизат супер неграмотни и некадърни кадри.

имам си и климатик


Тема Re: Чао висококвалифицираний, и прав ти пътнови [re: Tapkaлaн]  
Автор alanin ()
Публикувано02.02.05 13:54



Аз имам такава диплома.
Ама предпочитам да си я ползвам тука!



Тема Знам бе брато, нали затова мунови [re: Tapkaлaн]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 13:55



пожелах на момчето късмет преди всичко. Ти от намеци за почит не разбираш ли? Нали и тука така навремето виетнамците и ганайците идваха да следват с подготвителна година. Та прави викам съпоставка



Тема Ако пък успееш и да и намериш приложениенови [re: alanin]  
Авторнeнo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 13:59



ще си върха, наистина. Щото сега е трудно тука това всеки го знае, но си е наше и мен си ми е мило. И не съм само аз. Но наистина не бива да ги съдим особенно съвсем младите, които бягат и на тях им се живее, но дали ще успеят е друг въпрос.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.