Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 28.05.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Империята отвръща на ударанови  
Автор dma (irq)
Публикувано07.01.05 23:24



Хаха видях това в клуб Македония и го пускам и тук


Собствениците на заведения в столицата разрешиха по своему проблема със забраната за пушене на обществени места. Множество кафенета и ресторанти се обявиха за зони само за пушачи.

Снимка Ани ПЕТРОВА
в. "Новинар"

---> Така всичко си е на мястото- за всекиго по нещо .

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Империята отвръща на ударанови [re: dma]  
Авторrpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 17:59



Простотията ходи по хората това мога да кажа за собствениците на заведенията и за тези, които се тровят доброволно и тровят принудително живота на околните



Тема Re: Империята отвръща на ударанови [re: dma]  
Автор Иcтинckият Eмo (той)
Публикувано08.01.05 22:08



Браво! Българи - юнаци! Само така! Само ако сме единни и протестираме, ще успеем да се преборим за правата си!


п.с. сигнатурата ти ми харесва!



Тема Re: Империята отвръща на ударанови [re: rpaждaнин]  
Автор dma (irq)
Публикувано08.01.05 23:14



Точно така гражданино, ние сме прости, но за сметка на това, упорити . Ключовата дума в изказването ти е "доброволно". Аз се тровя сама, а теб никой не те кара да влизаш в заведение, в което ще те тровят. Нали така?

Айде със здраве и като се качих зад волана помисли за черни...опс... белите си дробове .

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Империята отвръща на ударанови [re: Иcтинckият Eмo]  
Автор dma (irq)
Публикувано08.01.05 23:17



А ако не успеем, ще си къдим в частни клубове . Поне ще сме се повеселили на чужд гръб (и това не е малко )

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Империята отвръща на ударанови [re: dma]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано09.01.05 00:37



Е, това е незаконно. ХЕИ ще го затвори и ще му отнеме лицензите, ако приложи закона както трябва. Търпение - ако някой тъп пушещ депутат се сети, че е в парламента за да пази Обществените интереси и здраве, а не да си угажда, може би скоро наистина ще дишаме свободно...

Впрочем аз си правя списък със заведения - нарушители и съвсем скоро ще ги пусна до ХЕИ в писмена жалба, за да са длъжни да извършат проверка и да ми отговорят за резултатите :)



Тема Re: Империята отвръща на ударанови [re: mizrahi]  
Автор dma (irq)
Публикувано09.01.05 01:29



Хаха започвам да се мисля, че да пуши човек е полезно. Абе кой те кара да влизаш в заведение, на което лепната таблека "Само за ПУШАЧИ"?

Незаконно е и точно затова е страхотен метод за действие, защото показва колко сте агресивни и себични.

There's no place like 127.0.0.1


Тема А така!нови [re: mizrahi]  
Авторrpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 10:52



Проблемът е, че има глупави хора в изобилие, които си пълнят белите дробове с отрова и то най-често по навик и защото не знаят с какво да си запълнят ръцете и времето. Аз съм говорил с толкова много пушещи и от тях само 2-3 са ми казали, че пушенето наистина им доставя удоволствие! Всички други го правят по навик или просто защото и други го правят, или "за компания"... А сега някакви глупаци напук щели да се тровят още по-яко, за да си отстоявали правата Ами тровете се Светът ще свърши, но не и глупавите хора.



Тема Re: Империята отвръща на ударанови [re: dma]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано09.01.05 10:58



Ти чуваш ли се? Ако позволиш на всеки да си лепва табелки в ОБЩЕСТВЕНИ заведения, скоро ще има и такива "За цигани, негри, евреи, жени и кучета - забранено".

Точно в това е цивилизацията и законността. Ако живеехме в държава без закони и някой ми каже, че не мога да вляза някъде, където искам, ще вляза с вратата и ще му набия цигарата в гърлото.

Тъй като живеем в правова държава, не мога да си доставя това удоволствие и ще трябва да изчакам Държавните органи да направят това вместо мен.



Тема Re: Империята отвръща на ударанови [re: mizrahi]  
Авторeдин дpyr пyшaч (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 14:50



ми аре де, кво самоаеш тука - пускай. Илие е шубе да не ти спукат задника някъде на тъмно кат си пишеш името ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.