Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 24.06.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Айде, айде....нови [re: 3aйo Бaйo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.11.04 09:16



Ееее, ти пък Зайко, сякаш не се знаем. Аз съм невинен като новородено :) Просто мисля, че Бойко Борисов не би трябвало да действа с Полицията така, сякаш му е бащиния. Но като си спомним как махна плаката на Азис, щото не му харесвал, той с цялата държава си се държи така...

Аз лично смятам и него и Кобургготски за вредни за държавата, но се съмнявам, че и много други хора мислят така :( На овцете им дай един изчистен образ на Овчаря който ще ги пасе, ще ги пази и прочее, пък не искат да мислят за друго... Какво да правят със свободата?

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Кошмар-Бат Бойко-премиер!нови [re: www.jewwatch.com]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.11.04 09:21



Е, виждали сме го тоя сайт - лъжи, върху лъжи и пак върху лъжи... То е много лесно да стоиш, да ръсиш простотии и да разправяш - Белите християни нямат работа - евреите са виновни, Белите християни нямат пичка за е..не- евреите са виновни, на Белите християни децата им стават наркомани - евреите са виновни, Белите християни са некадърни пияници - пак евреите са виновни, на небето има само една луна - евреите са виновни, слънцето свети за всички, вместо само за белите - християни - пак евреите са виновни...

Не, мерси...Върви да се прегледаш...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Кошмар-Бат Бойко-премиер!нови [re: mizrahi]  
Авторwww.jewwatch.com (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 06:16



Чифу-у-у-у-ут, не се прави на разсеян интелектуалец.

Научи английски и се пообразовай:





Тема Re: Кошмар-Бат Бойко-премиер!нови [re: www.jewwatch.com]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.11.04 09:20



Аз съм се образовал достатъчно, мерси... Едва ли ще науча нещо от комплексарски сайтчета, написани за комплексари, на които все някой друг им е виновен, че за нищо не стават...

Моето момче, евреите по света едва ли са повече от 10 000 000/Сложи децата и старците също в сметката, както и милион и половина руснаци със съмнително еврейско потекло/. При близо 5 милиарда население, е трудно да повярвам на твоите глупости, за някаква Световна конспирация. Може би някъде се събират богаташите на света, за да бистрят световните съдбини, и може би част от тези богаташи са евреи, но те не са там като евреи а като богаташи...Точка...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Кошмар-Бат Бойко-премиер!нови [re: mizrahi]  
Авторwww.jewwatch.com (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 06:06



Чифу-у-у-у-у-ут, типично по чифутски се правиш на ударен. Няма да ти минат номерата kike, jid, himie.





Тема Re: Кошмар-Бат Бойко-премиер!нови [re: www.jewwatch.com]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.11.04 10:04



Аз съм си много наред, но ти съвсем си изкукал. Нищо, като пораснеш, ще се оправиш...

Дотогава, ето ти един виц :

Руска националистическа организация тръби от своето радио "Евреите окрадоха Русия, Евреите изнесоха милиарди, Евреите взеха съкровищата на страната..."

Един ден в редакцията се обадил мазен гласец и попитал" Вярно ли е, че евреите са изнесли златото на Русия?", от редакцията веднага почнали " Да, мамицата им чифутска, взеха всичко, всичко окрадоха...", "добре, добре, прекъснал ги гласът, а къде мога да получа моя дял?"...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Кошмар-Бат Бойко-премиер!нови [re: www.jewwatch.com]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано24.11.04 15:30



Всеки който се подписва с еврейско име ли е евреин?



Тема Re: Кошмар-Бат Бойко-премиер!нови [re: mizrahi]  
Авторwww.jewwatch.com (Нерегистриран)
Публикувано25.11.04 04:42



mizrahi чука сестра си:

"Батко, ти ме чукаш по-сладко от татко."


"Знам, знам и майка ти така казва."






Тема Re: Кошмар-Бат Бойко-премиер!нови [re: Neuken ln De Keuken]  
Авторчифyт (Нерегистриран)
Публикувано25.11.04 04:44



Ja, bitte.



Тема Re: Кошмар-Бат Бойко-премиер!нови [re: www.jewwatch.com]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.11.04 23:17



Бейби, пропуснал си един факт, известен на всички тук - аз съм гей, така че дори в твоите извратени фантазии, едва ли ще скоча на сестра си...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.