Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 28.06.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ха да ми е честита регистрациятанови  
Автор пънkapka (за връзване)
Публикувано14.11.04 21:50



Да съм жива, здрава,права и корава.И само умни работи да пиша под регистрирания си вече ник !!!

The drugs are not always the answer,
but it certenly helps you forget the queston


Тема Re: Ха да ти е честита регистрациятанови [re: пънkapka]  
Авторroтин пич (Нерегистриран)
Публикувано14.11.04 22:51



а така, моме и забрави за тревата и други подобни на нея буламачи, които отнемат силата и размътват съзнанието



Тема Re: Е, само пък умни неща;-)))нови [re: пънkapka]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано15.11.04 02:53



Недей да се престараваш чак толкоз.

Разгеле тревички, един стар хипарски виц - (на английски звучи по много по добре, амъ...)

Исус Христос решил да слезе на земята и да види как са нещата, ходил що ходил и видял един хипар седнал в една градинка и си похапва нещо. Видял хипара Христос и му казал - седни да споделиме храната - и Христос седнал и хапнал с него.

Свършили да ядат и хипара сварил чай и поканил Христос да сподели с него и чая - и Христос пийнал и чай.

Изпили чая, хипара извадил джойнт и поканил Христос да го сподели с него - и Христос го споделил.

Свършили джойнта и хипара попитал Христоса - е кажи нещо с'а - и Христос казал - 'ми аз съм Исус Христос, Божия син и пообиколих тук да видя как са нещата.

Хипара се усмихнал под мустака и казал - Good stuf, ha?

P.S. Тhe Surgeon General warns u - smoking may damage your health!!!

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Тема Ха-а ха-а-анови [re: Mitre]  
Автор hot pocket in the 4Os (член)
Публикувано15.11.04 03:10



Еба ти яката шега! Много е готина!



Тема Re: Ха да ми е честита регистрациятанови [re: пънkapka]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано15.11.04 10:39



Честито!

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Ха да ми е честита регистрацията [re: mizrahi]  
Авторнaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано15.11.04 23:57



От одавна е ясно, че в интернет влизат хора с цел да се представят за такива каквито не са, но много искат да бъдат.

То е ясно че тая "пънкарка", не е никаква пънкарка.



Тема Re:Ай да не ми казваш каква съм и каква не съм ааанови [re: нaблюдaтeл]  
Автор пънkapka (за връзване)
Публикувано16.11.04 08:36



Влизам в интернет за да се правя на пънкарка каквато не съм ама искам да бъда -звучи тъпо и нелогично.Мислиш ли че е трудно да си пънкар?
Влизам в интернет, за да се забавлявам и ограмотявам.До колко осъществявам целите си е отделен въпрос.
И от къде знаеш че не съм пънкарка?Познаваш ли ме?Каква ти е представата за пънкарка?

The drugs are not always the answer,
but it certenly helps you forget the queston


Тема Пънко нивга нема да зайде!!нови [re: пънkapka]  
Автор3aйo Бaйo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 13:54



Оти се косиш, като че ти мине? Айде, суха тревица - мирна главица!!



Тема К'во и що става?нови [re: пънkapka]  
АвторБeн (Нерегистриран)
Публикувано20.11.04 00:29



Е, защо сега е постижение да се регистрираш?

Аз не съм много редовен потребител, но бях регистриран по едно време - после явно нещо съм пропуснал - но бях 'изхвърлен' и сега регистрацията изисква 'пин'.... Доколкото разбирам няма редовна такса за да си член - а нещо за услуги ако купиш нещо... Ми не ми харесва токава уговорка - ако съм я разбрал правилно. Живея навън и такова нещо срещам за първи път.

Ако може да ми обясните...



Тема Re: К'во и що става?нови [re: Бeн]  
Автор oня cъщия, 123 и т.н. (тъпо ухилен)
Публикувано20.11.04 01:27



Ако се отваря ПИН прозореца, значи си регистриран и те навиват да се свържеш и с тях (подъл търговски номер)

Попълни ВСИЧКИ полета в ПИНа, но не си давай истинските координати - телефон, ЕГН и Емейл - попълни нещо, кликвай на всичко че си съгласен и си регистриран.

Сега ти се отворя за втори път ПИН прозореца, усмихни се, кликни www.dir.bg
и влизай в "клубове", горе в ляво има малко прозорче за регистрация с потребителското име и кода, попълваш, кликваш "влез" и се отваря нов прозорец за да си избереш прякор/ник (това е различно от потребителското име). Избираш си и...си готов.

С успех

I REFUSE TO BE A MEMBER OF A CLUB THAT ACCEPTS PEOPLE LIKE ME(ex-marxist ;-))



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.