Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 05.06.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема ИЗБОРИ ЗА МОДЕРАТОРнови  
Автор florian_bg (новак)
Публикувано08.11.04 08:43



Поради непоносимото положение, което се създава в клуб "България",
поради факта, че се обособиха два враждуващи лагера, представени от няколко човека, а не от цялото общество, поради всякаква липса на уважение към нас - останалите читатели на клуб "България", предлагам провеждането на избори за модераторска двойка с двама представители - един представител на хетеро-обществото и един на хомо-обществото, които да работят в екип, за да опазят името и чистият език на този клуб, както и неговото предназначение.

Условия за гласуване:
- гласува се само от регистрирани потребители;
- датата на регистрация на потребителя, трябва да е с давност минимум един месец, за да сме уверени, че този юзър наистина е запознат с конфликта и предназначението на клуб "България";
- срок за гласуване 5 дни, считано от днес!


Номинирани за модераторско място:
1/ Представители на хетеро-масите:
Палавото бабче - хетеросексуална жена, 48 годишна, омъжена, семейна с три деца, юрист по образование.
Full Intention - хетеросексуална жена, 42 годишна, омъжена с 2 деца, по образование - психолог и филолог.
2/ Представител на ЛГБТ-обществото: mizrahi - хомосексуален мъж, 30 годишен, живее на семейни начала с партньор, юрист по образование, представител на българска ЛГБТ-организация.

Моля, при избора на модератор за хетеро-масите, посочете вие подходящата според Вас кандидатура от двете!




Тема Гласувам за двойката: Full Intention-mizrahiнови [re: florian_bg]  
Автор florian_bg (новак)
Публикувано08.11.04 08:55



ЗА!



Тема Против [re: florian_bg]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано08.11.04 09:28



И веднага ще обясня защо.

Първо, на теб кой ти дава право да обявяваш избори за модератор? Какъв се явяваш, та да даваш оценка на клуба и да решаваш какво да се прави?

Второ - модераторът не решава проблемите. Просто той подтиска едни мнения за сметка на други. Така се преиначава реалноста. Дори и отрицателно едно мнение си е мнение. Ако модераторът не трие не маха мнения, тогава какъв е смисъла от него?

Трето - аз не виждам непоносимо напрежение. Дори активен член като мизрахи, след като поговорихме се оказа разумен и разбран човек, който също е против изцепките. Ти изобщо прочете ли мненията на хората, преди да изтресеш това си предложение?

И изобщо, опитите за представяне на няколко човека за обществото е вредна и само налива вода в мелницата на инакомислещите.

Ако изберете модератор следващата логична стъпка е забрана на нерегистрираните и писане на някакви правила. С това директно убивате дискусионния характер на клуба. Виждал съм го в ред клубове, въпреки всички уверения, че това нямало да стане.

Като не ти харесват мненията на хората, не им отговаряй, не ги чети и не се занимавай с тях. Това е проява на толерантност, за която всички толкова се борят. Ама борбата не трябва да е само на думи. От опит (в дир съм от 97), знам, че след като не отговаряш на някой интересът му към дадена тема много скоро изчезва.

Та така Флориане, недей по стахановски. Проблемите наистина са у хората, но като го игнорираш проблема не изчезва. Помисли си.



Тема Re: ИЗБОРИ ЗА МОДЕРАТОР [re: florian_bg]  
Автор oня cъщия, 123 и т.н. (тъпо ухилен)
Публикувано08.11.04 09:41



По принцип предпочитам клубове без модератори, но тук положението стана непоносимо и аз съм за модератор.

Подкрепявам предложението на florian_bg за двойката модератори
Full Intention/mizrahi !!!

I REFUSE TO BE A MEMBER OF A CLUB THAT ACCEPTS PEOPLE LIKE ME(ex-marxist ;-))


Тема Re: Против? [re: няkoй]  
Автор oня cъщия, 123 и т.н. (тъпо ухилен)
Публикувано08.11.04 09:55



Между две злини за предпочитане е да се избере по малката. Модератор не е чак толкова злина за нормалните клубари.

Тъй като тук видяхме спам в индустриални количества и език неподходящ на културни хора за предпочитане е модератор вместо клуба да продължи както е сега. А предложението за модератор е легитимно и то може да бъде прието или отхвърлено.

Модератор не означава подтискане на мнения, а поддържане на нормално
ниво на дискусия и забрана на спам и лични обиди.

I REFUSE TO BE A MEMBER OF A CLUB THAT ACCEPTS PEOPLE LIKE ME(ex-marxist ;-))


Тема Не си регистриран! [re: няkoй]  
Автор florian_bg (новак)
Публикувано08.11.04 09:58



Не се зачита!
Достатъчно дълго време съм участник в клуба, много преди тази караница, изписаните гнусотии и като нерегистриран също!
Това не е дискусия, а тъпотия!
Значи - трябва модератор, след като не се престава с олигофренското поведение на разни юзъри, които денонощно пускат една и съща тема с различно заглавие!



Тема КАТЕГОРИЧНО ПРОТИВ!!!нови [re: florian_bg]  
Авторпoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано08.11.04 10:13



АЗ СЪМ КАТЕГОРИчНО ПРОТИВ МОДЕРАТОР ИЛИ ПОНЕ СРЕЩУ "ПАЛАВОТО БАБЧЕ" ЗАЩОТО СЪМ Й/МУ ЧЕЛ ИЗ ДИР-А НЕБАЛАНСИРАНИТЕ И ПРОГЕЙСКИ ИЗКАЗВАНИЯ И ВЪОБЩЕ НЕ СМЯТАМ, ЧЕ Е ПОДХОЯЩА КАНДИДАТУРА!!! И ОСВЕН ТОВА НЕ ВИЖДАМ ЗАЩО ТРЯБВА ДА ИМА И ГЕЙ МОДЕРАТОР!!!



Тема Re: Не си регистриран! Е, и?!нови [re: florian_bg]  
Авторпoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано08.11.04 10:25



Защо някой трябва да е регистриран за да може да изказва мнението си?! Веднага разбирам що за човек се предлага за модератор и съм категорично тази кандидатура, както и съм против наличието на модератор изобщо! Между другото я виж това, което е писал един хомо, регистриран като Nikam?! Както се вижда регистрацията не пречи на никого да се държи просташки или нормално!



Тема Не става! [re: пoceтитeл]  
Автор florian_bg (новак)
Публикувано08.11.04 10:41



Целта на тези избори е да се опази името на клуба и да си остане добрият стар форум, в който с удоволствие четяхме и пускахме някоя друга лакардийка.
дори аз самият допреди време също не бях регистриран, но това не ни попречи да си съществуваме добре и да бистрим политиката по стар български обичай!

Аз много добре мога да видя кой какво е писал, затова Nikam е последният нарушител в този клуб!
Недей да изопачаваш нещата!
Нито сме глупави, нито сме елементарни, нито пасем тревица!
Завряха се тук трима луди, които пишат с различни никове, а са един и същ човек и опропастиха клуба!

Щом няма да спрат с елементарното си поведение - тогава МОДЕРАТОРИ!



Тема Ще има двама модератори! [re: пoceтитeл]  
Автор florian_bg (новак)
Публикувано08.11.04 10:46



Както ще има хетеро-модератор, така ще има и гей-модератор!
Така нещата ще са уравновесени и никой повече няма да си позволи да превръща клуба в отпадна яма!!!
Засрамете се най-накрая!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.