Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 30.04.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ПЕДАЛИТЕ!!!!!нови  
АвторДA ГИ CПPEM (Нерегистриран)
Публикувано29.10.04 07:03



Sreshnah star sauchenik na ulucata ljatoto min godina i choveka mi se oplaka che sina mu v 7mi klas naposledyk e dosta neadekvaten. Toj e beden i edvam si hrani semejstvoto. Da, ama az ne sam. Imam njakoja vrazka tuk tame i poznati policajcheta. Ta se zaeh s vaprosa i se okaza che edin ot uchitelite na momcheto e gnusna pederuga i sled chasovete pri nego idva druga pederuga, vikat na prijatelja mi momcheto v nekakvi kabineti, neshto da mu pokazvat da go uchat, vunshnija izvratjaga vadi laptop i mu obeshtava che shte mu kupi i na nego, che e mnogo dobro i umno momche i t.n pedalski gnusotii.
Az sam gadno kopele i mnogo mrazim pedalite. Kachvahme se s 2 policai prijateli po tavanite, po pokrivite ta do kabineta i taman poglejdam prez prozoreca i vidjah kak onja vansnija si slojil rakata na dukjana na momcheto.
Njama da ti kazvam kak vleznah sas stakloto i kakvo stana posle. Edinija policaj izvede deteto, a drugija se obarna kum prozoreca da ne gleda.
Ama vie pedalite ste parcali absolutni, be!!!! Kak mi se moliha i kak revaha, kapchica dostojnstvo!!!!! Tova ne im pomogna, pak sabiraha zabi ot zemjata i miha poda ot kravta. Shtoto gi mlatih s box i policejska palka. Onja oshte na drugija den si podade ostavkata, tova beshe uslovieto da go ostavja jiv.
Ama sledvashtija pat njama da ima takiva uslovija, hvana li trepam na mjasto, az znam kak da se izmakna posle.



Тема И един мърмот завива шоколада в станиол...нови [re: ДA ГИ CПPEM]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано29.10.04 09:45



Като изключим това, че в тази история няма нищо вярно, трябва да ти кажа, че не учителят а ти си за затвора, заедно с полицаите. Никой няма право да влиза с взлом където и да е, още по-малко да бие някой.

Ако учителите са блудствали с детето, това също е наказуемо, но си има ред.

Това, че ти си влязъл там, просто е попречило на нормалния ход на нещата. Правилно би било да ги арестуват, и то само ако детето е на по-малко от 14 години или е било опипвано против волята му, иначе не. Остава само моралният въпрос доколко е допустимо един учител да опипва ученици, но това не е законов проблем.

Така че, ако това беше истина, ти нямаше да пишеш тази история тук, а щеше да лежиш на топло а твоите приятели полицаите щяха да ти правят компания...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Мечтай синови [re: ДA ГИ CПPEM]  
АвторБълrapчe (Нерегистриран)
Публикувано29.10.04 12:50



Ама много си изкукуригал!
Такива мечти има само в кухата ти главица!
То бива комплексарщина, но твоето граничи с психопатия.

И кои са тия полицаи, които са гледали, да ходя да ги питам, кой им дава право да позволяват такива неща?
Много фантазираш, леле!
мечтай си, лошо няма, но не ми говори как се възпитават деца!
Две съм родила, и знам какво отглеждам, а не като оня, на който света му крив, че той крив!
А, разбира се и на тебе, който става за послешище, като тича и крещи из всички форуми!
Алоо, я ходи на проветрение, че много романи четеш!



Тема Re: И един мърмот завива шоколада в станиол...нови [re: mizrahi]  
АвторБълrapчe (Нерегистриран)
Публикувано29.10.04 12:53



Ти не виждаш ли, че това е едно голямо куку-мечтател, четящо криминалета.
значи, когато учителите обарват ученикчките, това не е педофилия, а иначе е!
Аз и на него му писах - когато отгледа две деца, както аз съм ги отгледала, възпитала и знам какво имам вкъщи, тогава да ми пише тъпотии по форумите.
Ама нека драска, щото няма сила за друго!



Тема ако това беше истина ... ама не си сигурен че не енови [re: mizrahi]  
Автор3aйo Бaйo (Нерегистриран)
Публикувано29.10.04 13:34



Историята си е истинска! Ако искаш вярвай. Но аз мисля, че вярваш, защото си впечатлен и я коментираш!!! Сигурно не ти е много приятно, но си е факт.
че не учителят а ти си за затвора........ А учителя за къде е????? Аз по принцип съм за затвора. Обаче в една нормална държава. Да ме отваряме тема за българското правосъдие. Всички знаеме какво представлява. Оня с лаптопа беше мангизлия и винаги щеше да се измъкне. Учителя щеше да го уволнят и той да иде в друго училище да прави същото. Полицаите да не ги виниме, момчетата, все пак единия не беше там, а другия ме спря по едно време.
Сега съм сигурен, че двамата педеруги ще се замислят другия път, като решат да посягат на деца. Както и вие тук.!!!!!



Тема Педи, притесни ли се педииииинови [re: Бълrapчe]  
Автор3aйo Бaйo (Нерегистриран)
Публикувано29.10.04 13:45



Не бой се. Аз тебе няма да те закачам, ако кротко си се шибаш със себеподобните и не посягаш на децата. Все пак гъза си е твой, може да си навираш в него квото искаш!!!

И кои са тия полицаи, които са гледали, да ходя да ги питам, кой им дава право да позволяват такива неща? ....... Оле, мале ти за първи път ли чуваш такива неща? Сириозно? Къде живеш? А думичката мутра чул ли си? А? А наркотици? А проституция? Ах, ах!!

Две съм родила, и знам какво отглеждам........ Педалите не могат да раждат. Макар, че опитите в Анадола продължават!!!!!



Тема Re: И един мърмот завива шоколада в станиол...нови [re: mizrahi]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано29.10.04 14:52



Мога да се закълна, че снощи пуснах отговор тука.

Какво става?! Да не би да има модератор?



Тема Re: ако това беше истина ... ама не си сигурен че не енови [re: 3aйo Бaйo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано29.10.04 18:34



Това, че ти коментирам глупостите не означава, че им вярвам. Аз съм адвокат, занимавам се доста с наказателни дела. Ето защо мисля, че си съчиняваш...

От друга страна, ако това е вярно, моля те, дай ми името и адреса си, пък после ще видим кой е за затвора...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: И един мърмот завива шоколада в станиол...нови [re: Neuken ln De Keuken]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано29.10.04 18:36



и да има, не съм забелязал, пък и едва ли точно твоето мнение ще затрие, то има какви ли не простотии, не вярвам да си ги надминал :)))

На мен ми е забавно в този форум, толкова смешки не бях чел отдавна. Обаче лошото е, че почва да ми писва. Ти се опитваш да отвориш очите на хората, като им обясниш, че всеки е свободен да си ляга с когото си иска и че това не го прави по-добър или по-лош човек, а те все едно и също си мелят - избиват го на емоции, а не на разум. Затова почти си мисля да ги зарежа - то животът ще ги научи...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Педи, притесни ли се педииииинови [re: 3aйo Бaйo]  
Авторaнти-пeдoфил (Нерегистриран)
Публикувано31.10.04 19:18



Браво на такива като теб!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.