Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 25.04.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво мислите за моногамията?нови  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.10.04 23:14



Нормално ли е да изживееш живота си само с един човек или е по нормално да имаш много партньори - едновременно или поотделно?

Аз си имам мнение, но ми е интересно да чуя вашето...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Какво мислите за моногамията?нови [re: mizrahi]  
Авторaз миcля (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 23:44



За мен е нормално да имаш една партньорка/партньор за цял живот, ако любовта е истинска между двамата и не се гради само върху секса, макар че е много важен. Мисля, че тнакива случаи са много редки, но ги има.



Тема ?нови [re: aз миcля]  
Авторнo (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 23:45



защо тази тема се поставя тук?



Тема Re: Какво мислите за моногамията?нови [re: mizrahi]  
Автор Neuken ln De Keuken ()
Публикувано25.10.04 23:54



Още не съм срещнал (всъщност съм срещнал, но за съжаление не съм с него) човек с когото да искам да прекарам целия си живот. Но не мисля, че мога.



Тема Re: Какво мислите за моногамията?нови [re: mizrahi]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано26.10.04 01:55



Според мен тук не става въпрос за това дали е нормално или не - по-скоро иде реч за лична нагласа. Но ако искаш моето лично мнение, което се отнася само до мен самия - аз съм напълно моногамен. Когато съм с един човек (за жалост сега съм сам), просто нямам очи за никого другиго. Не защото, например, просто се замозалъгвам, ами някак си така ми иде отвътре, без да го мисля даже. Та така - всеки е различен, дори в разбиранията си за моно и полигамията.

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: ?нови [re: нo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.10.04 09:23



Пускам тази тема тук, защото отношенията между хората са от значение за развитието на обществото. До преди 20 години, моногамното семейство по християнски модел беше основната "градивна" единица на обществото. Напоследък обаче има все повече разводи и все по малко бракове, а хората като че ли не мога и не искат да живеят само с един човек...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Какво мислите за моногамията?нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.10.04 09:28



Мда, това е интересен въпрос всъщност, това за моногамията. В началото и аз бях на мнение, че двама души се търсят помежду си и като се намерят, трябва да са си достатъчни.
Опитът ми обаче доведе до някои промени по тази тема. Преди време бях в Швейцария на едно състезание. Там се запознах с две 28 годишни момчета, които бяха двойка от около 7-8 години, живееха при родителите на едното и никога не си бяха изневерявали. Оказа се обаче, че така тяхната връзка бавно умира и се задушава. С мен направиха първата тройка в живота си и след като цяла вечер мислели дали това, което са направили е било за добро, решили че си е заслужавало. Те доколкото знам са заедно и до днес :)

Аз по принцип съм верен на гаджето си. Предпочитаме сексуалното разнообразие да си го осигуряваме на тройки. От време на време "третият в семейството" става относително постоянен и придобива статут на "семейна надбавка" :), но това е друга тема...Дали е възможно да обичаш едновременно повече от един човек...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Какво мислите за моногамията?нови [re: mizrahi]  
Авторбe-дa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 10:32



Моногамните взаимоотношения са възможни. И колкото е по продължителна връзката става по разнообразна и свободна. В никакъв случай нелишена от чувства.




Тема Re: Какво мислите за моногамията?нови [re: mizrahi]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано26.10.04 16:32



Не знам сигурно пак иде реч за личните представи на всеки човек. Като се замислиш - винаги е така.

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Pedalcheta, zashto ne si gi diskutirate tija neshtнови [re: mizrahi]  
АвторKrokodila Gena (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 16:43



waw washija si, pedalski forum? Dali e normalno da vi go zavirat mnogo narod ili samo edin? I dali vaobshte e normalno njakoj da vi go zawira????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.