Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 26.04.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Забележете!нови  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 04:17



19.10.04 22:35
е датата и часът на моето последно мнение.Всичко друго,написано през двата следващи дни НЕ е писано от мен!Последният ми цитат беше този на д-р Козовски,че педерастията е ПЕРВЕРЗИЯ.Не ме интересува кой пише от мое име.
Аз и всички нормални хора сме против педерастията,педофилията,геронтофилията и пр. извращения.Това НИКОГА няма да се промени,каквото и да пишат някои от мое име.




Тема Re: Забележете!нови [re: мaйka]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано22.10.04 16:56



Ама ти си изкукуригала, ма! Сега дори се отричаш от собствените си мненоя, ади тръгвай си, както обеща!

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Забележете!нови [re: мaйka]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.10.04 18:36



Хайде тръгвай си и не се връщай. Пфу! Куха лейка!

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Забележете!нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.10.04 18:37



Грифоне, това май е нова форма на шизофрения. Шизофрениците си говорят сами, а тази тук вече дори сама не си говори...:=)

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Забележете!нови [re: mizrahi]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано22.10.04 21:50



Може би не се понася сама себе си:) Тогава ще дочакаме самоубийствения хепи енд :)

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Забележете!нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.10.04 23:45



АМИН!

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Забележете!нови [re: мaйka]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.04 06:32



IP-адресите на 'майка" и "Янко" от последните 3 дни са едни и същи.Лесно е да ни разпознаете-аз не пиша в нито една тема,в която се е "изказал" този подъл натрапник и вече 2 седмици НЕ отговарям на нито един от педалите от форума.Той сам се разкри.Янко,иди си откъдето си се пръкнал.Не само не си майка,но не си и жена.
Преди да се появи този долен натрапник-крадец,аз имах цели 3 седмици да изразя своето мнение.Нека той продълвава да пише от мое име,никак не ме интересува.ПОдлостта явно е нещо типично за същества с неразкрита сексуалност.Янко,съжалявам те.



Тема Re: Забележете!нови [re: мaйka]  
Автор Янko (досаден)
Публикувано23.10.04 12:51



Янооо, ти да се регистрираш не можеш, за IP почна да говориш? Я сега ми НАПИШИ IPто да те видя какви ги плещиш, ще влезна 3 пъти, опитай се да го видиш

Ти си толкова уникална, трудно е да ти се подражава, и който пусна теми с твоя ник се опита да те подражава, но то си му личи.

От друга страна аз не те подражавам, аз само показвам на другите що за нещастно изчадие си ти С ПРИМЕРИ!!!

Та айде на изпит - познай ми IPto да те видя, сега и още две влизания

IN GOD WE TRUST, ALL OTHERS PAY CASH!!!


Тема Re: Ъъъ?нови [re: мaйka]  
АвторЯнko (Нерегистриран)
Публикувано23.10.04 12:57



Това ми е второто влизане, нещо общо с предишното Ай Пи?

А ти лъжеш и тук, както и в емигрантските форуми - уж ще напускаш, ама си тък, патко тъпа...интересно защо



Тема Re: IP, ha...нови [re: мaйka]  
Автор Янko (досаден)
Публикувано23.10.04 13:07



Трето влизане - който може да познае Ай Пи да си трае ден два докато майка яна се обади, ОК?

Това за неразкритата сексуалност може да работи на други, на мойта възраст отдавна си я познавам мойта сексуалност, та продължавай да плюеш, само не забравяй че като плюеш нагоре плюнката не тебе пада.

Влизам в още 2-3 клуба, тук съм отскоро, но толкова изкукуригала жена никой не е виждал, и те намериха в другите клубове клубари които не те понасят, аз само събрах твойте бисерчета и ги изкарах концентрирано, за да не си губят хората времето с теб.Kind'a public service

IN GOD WE TRUST, ALL OTHERS PAY CASH!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.