Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 22.09.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Pedalcheta, zashto ne si gi diskutirate tija neshtнови [re: Krokodila Gena]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано26.10.04 18:57



А дали е нормално да съществуваш, ма Гено? Мен ако питаш - НЕ! Грешки на природата като теб ме карат да се сещам за оная приказка :"Боже, прибери си вересиите!"

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Боже, прибери си вересиитенови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
АвторCheburashka (Нерегистриран)
Публикувано26.10.04 22:10



Naistina ne e losho da si te vzima veche. Ako kaje moje i da mu pomogneme njakoi hora. Nali zatova sme prateni na taja zemja _ da osashtestvjavame voljata gospodna. А Бог е направил choveka po swoj obraz i podobie. A za izvratenjacite spretnal Sodom i Gomorum. Bilo e edna malka atomna bomba. Hi hi hi



Тема Re: Pedalcheta, zashto ne si gi diskutirate tija neshtнови [re: Krokodila Gena]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.10.04 22:51



Ние си знаем, а тебе никой не те пита!

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Боже, прибери си вересиитенови [re: Cheburashka]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано28.10.04 02:16



Ти май си нямаш хал хабер защо са били унищожени Содом и Гомор...ама такива псевдотеолози като тебе не са на мода от средните векове насам, не знаеш ли? Ала не се и учудвам, че не си никак еволюционно напреднал оттогава (или поне умствено)...айде ходи събирай банани по клоните, вместо да се правиш на интересен

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Какво мислите за моногамията?нови [re: mizrahi]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано28.10.04 17:42



Представих си Ви тримата, как се оправяте
Ми не сте хора, мизерници сте

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Боже, прибери си вересиитенови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано28.10.04 17:43



А, защо са унищожени Содом и Гомор?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Какво мислите за моногамията?нови [re: METHOD]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано28.10.04 17:48



Аз ли съм третият? *стиска палци да каже "да"*



Тема Re: Боже, прибери си вересиитенови [re: Cheburashka]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.10.04 19:20



Много точно казано - Господ е направил човека по свой образ и подобие. Това означава, че го е сътворил и склонен да си ляга със собствения си пол. Противното мнение би означавало, че Господ е допуснал грешка, което си е чисто богохулство...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Боже, прибери си вересиитенови [re: METHOD]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.10.04 19:26



Причината е много проста и няма нищо общо с хомосексуалността.
Според преданията, когато ангелите отишли на гости в града, хората от града дошли и искали да разберат кои са непознатите. Съгласно законът на гостоприемството обаче, гостите били под закрилата на домакина, както и тяхната самоличност. Тогава Яков/може и да бъркам името/ им преложил да се погаврят с дъщеря му, само да не закачат гостите му. Тъй като хората не се съгласили и се опитали да извлекат навън гостите му, така нарушили светият закон на Гостоприемството били унищожени от разгневените Ангели и от Бог :)

Това е библейската версия. Друга да знаеш?

Недоразумението под содомия да се разбира хомосекс е възникнало доста по-късно и се е наложило като термин а оттам и по късно хората, които не са много наясно с нещата почват да си мислят, че Бог е унищожил Содом и Гомор заради хомосекс, ама не е било така...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...

Редактирано от mizrahi на 28.10.04 19:27.



Тема Tapo pedalche pak se napravi na intElegentnoнови [re: mizrahi]  
АвторZajo Bajo (Нерегистриран)
Публикувано28.10.04 20:47



Pusnal sam ti njakolko neshta da si gi chetesh i da si gi nabiesh v tapata tikva, ako po shte pomogne v tapija zadnik!!!!!! Dano chetesh anglijski , che njamam vreme da ti prevejdam.

под содомия да се разбира хомосекс Kakvi tapotii mi probutvash? Koj ti e kazal takova neshto??

им преложил да се погаврят с дъщеря му Ne s dushterja mu neeeeeee, angelite iskali da chukat grajdanite na tija gradove.

Ne che sam tolko nabojen, ama mnogo mrazja pedalite da mi izlizat s nomera kakvi sa inteligentni, mnogoznajni i umni, art, razbirash li pak drugite maje sme tapanari, shtoto ne ni kefi da ni go turjat otzad





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.