Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 20.09.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ходи там,нови [re: БoEB]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 13:56



като искаш да си твърд (вкочанен труп).

Аз искам да си летя със самолет или пътувам с влак без да ме е шубе.

Правителството в Ирак го духа, защото го няма. Има Американци.
Ако иракчаните като народ усетят, че зависи от тях, мислиш ли, че вносните терористи ще имат почва?

СССР бореше талибаните, САЩ ги въоръжи и направи герои. Ние като поддръжници на СССР също ги борехме. Да ама като поддръжници ядохме дебелия. Сега Американците, които победиха да си жънат плодовете.

САЩ и НАТО пуснаха наркотиците в Албания и Косово (с цената на косвена съсипия и на нашата икономика). Така, че те да си ги борят.

Проблемът е Паси, шепа капути, Бг народ дето е стадо и тези псевдогерои като теб. Ходи герой в Ирак с пушка. Инак млък!



Тема Анови [re: Garfielda]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 13:59



ти що не вземеш пушка и да покажеш твърдост?
Или другите твърди - ти мек(а)?

И ми писна от МАЛОУМНИ като теб, дето си мислят, че нато е нещо различно от уловка за печелене на гласове.

НАТО е една почти умряла организация, дето и трябваха донори да и прелеят кръв като БГ и Румъния.
Дреме им позитивно на Германия и Франция за нашите у Ирак. Ай ходи мастурбирай - щот за друго не те бива. Ебати тъпото говедо!



Тема имаш предвиднови [re: Дeмoн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 14:06



3000 в допълнение от коалицията на желаещите - нали сме желаещи - доброволци все пак...

И да пратим разните нереализирани желаещи драскачи от този форум...



Тема Истината има много лица!нови [re: aз]  
Автор БoEB ()
Публикувано23.07.04 14:37



И никой няма право да си мисли, че неговата истина трябва да бъде единствена за всички.


Аз искам да си летя със самолет или пътувам с влак без да ме е шубе.



Зада искаш първо трябва да дадеш!
Не ставам за наемник, за тая работа си има хора (срещу съответното заплащане). За СССР, САЩ и НАТО може и да си прав, но да не забравяме, че мира и спокойствието винаги са се крепяли на острието на щика.

п.п. Приключвам с темата, казах каквото мисля и нямам намерение да влизам в безмислена полемика от рода " Кое е по напред, яйцето или кокошката".



Тема Истината има ЕДНО лице!нови [re: БoEB]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 15:03



Истината е истина. Абсолютна величина.
Тълкуванието и може да е различно!

И имам право да си настоявам на моята и да убеждавам другите в нея.

Да искам. Много даже.

Ти какво си дал, че ме питаш? Аз си плащам данъците. И живея според законите.

Не бе, не наемник - ходи бори се за идеалите и да решиш глобалните проблеми дето те човъркат...
Ами и за СССР и за САЩ и за НАТО съм прав. То фактите са прави де, не аз.
Бре, бре, бре... и отде го знеш това за щика? от колко опит? Колко войни си преживял или само книжки си чел? Ти да не ебеш за девственост? Аман от глупости като мира се крепял на щикове... Може да се крепи, но на щиковете в оръжейната на ротата.

Ами щото си мислиш, чр твоята истина е ИСТИНАТА... да, ама не е...



Тема Prostacite iнови [re: aз]  
АвторGarfielda (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 14:15



duhliovcite kato teb-te hodqt v Irak!!Az ne sam za taq rabota!!Ima si hora,koito da go vyrshat-sreshtu pari,ne che "zashtitavat nqkakyv ideal".Vinagi shte se namerqt hora,koito da otidat-nali tova e edinstvenata im vyzmojnost da pripechelqt neshto.

Aide,nqma kakvo da ti obqsnqvam na teb-vidqlo se,che si mozychen invalid!Hodi si bii 2 chekii i se uspokoi nai-setne,che mi e pisnalo ot takiva kopeleta kato teb!



Тема Разбира се, ненови [re: Garfielda]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано26.07.04 00:07



Това го потвърдиха и всички държавни институции

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.


Тема Аминови [re: Garfielda]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 13:42



плащай повече, че да не плащам аз бе твойта мама...

А за инвалида - ще има да духаш от тк до луната...



Тема Re: Не!нови [re: БoEB]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано13.01.21 06:05



Единствената заключена тема в този клуб е със за****я***главие, че Президентът на САЩ Джордж Буш е izнасилвал деца.
Не знам какво целяхте с манипулираНе хистърито нна персоналния ми компютър - заличено е хистърито ми от римския клуб нататък РИМСКИЯ КЛУБ ПОВТАРЯМ. ТАКА ЧЕ не ми позволихте да публикувам линка - на Чоли с изключително важна за разузнавателните служби информация.
От същия позорен файл с цялата тема.
Но потвърдихте констатацията ми, че Българският интернет и уикипедия са гнездото за виртуално обслужване на големия световен терор.


Krechi77 имам нова страница в профила си в клубовете.
704 постинг

е това:
имам нова страница в профила си в клубовете.
New romance know me – so what?
Римският клуб с Горбачов и Дьорд Сорос да внимават, че иначе профили и имиджът им отива на кино.


Това е и новият ми стар подпис.




пп



имам нова страница в профила си в клубовете.
704 постинг е това:
имам нова страница в профила си в клубовете.
704 постинг е това:

Това е и новият ми стар подпис.


гот

пп



[url=https://www.facebook.com/photo?fbid=247197966830118&set=pob.100046197481808]https://www.facebook.com/photo?fbid=247197







Тема Re: Прав си!нови [re: БoEB]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано13.01.21 06:06



Единствената заключена тема в този клуб е със за****я***главие, че Президентът на САЩ Джордж Буш е izнасилвал деца.
Не знам какво целяхте с манипулираНе хистърито нна персоналния ми компютър - заличено е хистърито ми от римския клуб нататък РИМСКИЯ КЛУБ ПОВТАРЯМ. ТАКА ЧЕ не ми позволихте да публикувам линка - на Чоли с изключително важна за разузнавателните служби информация.
От същия позорен файл с цялата тема.
Но потвърдихте констатацията ми, че Българският интернет и уикипедия са гнездото за виртуално обслужване на големия световен терор.


Krechi77 имам нова страница в профила си в клубовете.
704 постинг

е това:
имам нова страница в профила си в клубовете.
New romance know me – so what?
Римският клуб с Горбачов и Дьорд Сорос да внимават, че иначе профили и имиджът им отива на кино.


Това е и новият ми стар подпис.




пп



имам нова страница в профила си в клубовете.
704 постинг е това:
имам нова страница в профила си в клубовете.
704 постинг е това:

Това е и новият ми стар подпис.


гот

пп



[url=https://www.facebook.com/photo?fbid=247197966830118&set=pob.100046197481808]https://www.facebook.com/photo?fbid=247197








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.