Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 22.09.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Тема България в траурнови  
Автор Radis (умник)
Публикувано06.04.04 08:29



12 млади български живота си отидоха от нас, и това, ако не е повод за национален траур...Сънародници,да настояваме за обявяване му и в страната, не само в Свищов.



Тема Re: България в траурнови [re: Radis]  
Автор Faeton ()
Публикувано06.04.04 11:27



Трябва да има национален траур. Каква по-голяма мъка за България от тази - да загуби дванадесет свои деца!



Тема Re: България в траурнови [re: Faeton]  
Автор Capt.Vimes (ентусиаст)
Публикувано06.04.04 20:14



И аз не си спомням, за "Индиго" имаше ли?
За съм.



Тема Re: България в траурнови [re: Radis]  
Автор aianis (непознат)
Публикувано06.04.04 20:55



Много е тъжно, наистина! Толкова много млади хора си отидоха без причина! Мисля, че трябва да има национален траур!



Тема Re: България в траурнови [re: Radis]  
Автор Любитeля (Всичколог)
Публикувано06.04.04 23:21



Ще обявят траур, само щото ще си дадат сметка, че българите ще сравнят жертвите от Ирак и 12 детски живота. Сега гледам телевизия и съм гневен!!! Някакъв министър, по-скоро министърче, говори, че не е там(на митницата) като баща, а като министър!!!!! И не може да каже мнението си за траура и че всеки ден в страната умират над 1000 човека при катастрофи и не малка част от тях са деца....Абе, на тия същите не им ли раздаваха едно стихотворение от един млад българин, също отишъл си рано, наречено "Приказка за стълбата"? Гневен съм! Кога успяха да се изкачат и пред 12 детски сенки да говорят, че първо били министри? Дано тоя цял живот си остане министър и никога баща!!!!
БОГ ДА ПРОСТИ ДЕЦАТА НИ!

Еднообразието убива

Редактирано от Любитeля на 06.04.04 23:23.



Тема Продължение [re: Radis]  
Автор Любитeля (Всичколог)
Публикувано07.04.04 00:13



А всъщност УПРАВЛЯВАЩИТЕ НИ може да решат, че много ще станат дните на траур през техния мандат и това ще се отрази зле на гласоподаванията, независимо, че причината за туй не е в тях. Затуй може и да не обявят траур. Ама това са тънки министерски сметки, дето ние, обикновените майки и бащи не ги разбираме.
Много важно дали ще е официално или не. Траура е в сърцата на хората, не на страниците на ДВ!
БОГ ДА ПРОСТИ ДЕЦАТА НИ

Еднообразието убива[image][/image]


Тема Re: България в траурнови [re: Radis]  
Автор Aлaдин (търпелив)
Публикувано11.04.04 03:25



Ужасно е това което се случи!
И за съжаление последните 5 месеца всеки месе имаше трагедии. Може би тази е най-тежката. Загинаха 12 дечица ...

Всичко българско и родно -
любя, тача и милея.


Тема Re: България в траурнови [re: Radis]  
Автор sunni (nefertiti)
Публикувано12.04.04 09:09



Ne den a godini darjavata ni triabva da e v traur.Zaradi bednotiqta i vsi4kata gadost v stranata sa slu4vat takiva tragedii.I v slu4aq i u4itelite imat goliama vina.$ak mi e trudno da govorq za tova.Ujasno e!



Тема Re: България в траурнови [re: sunni]  
Автор Radis (умник)
Публикувано12.04.04 10:57



Снощи гледах по телевизията изказванията на родителите,чиито деца не успяха да поемат своята глътка въздух...Ами,ако в борбата за живот, някоя чанта им е отнела шанса за спасение???Мили, малки душички-простете,защото аз не мога...
Христос возкресе.Да се помолим за здравето на най-милото и свидно в живота-ДЕЦАТА.Амин.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.