Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 19.05.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не ви ли дразнят селските ВЛАСИ от с. Русе?нови  
Авторпитaщ бълrapин (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 15:12



Не ви ли дразнят скапаните русенци?
Ако сте имали нещастието да познавате някой русенец сигурно още пазите дълбоко вътре в себе си огорчението от този лош, завистлив и злобен човек. Въобще русенеца е друг антропологичен вид, свикнал да получава всичко на готово и злобеещ ако някой го превъзхожда…
Тази неизгасваща злоба на русенци към всички други българи ме накара да се поразровя из книгите и да попрочета малко за тези ужасни хора, защо са такива и на какво се дължи това…предполагах че се дължи на суровия климат и високата безработица на Северна България, както и на влашкият им произход, но се оказа, че проблемът е комплексен и не се дължи само на това…
Та значи историята на този жалък русенски “народ” започва от построяването на град Русе (тогава Русчук) от турците преди около 150 години по времето на Османската Империя. Построен е върху едно кално и жалко село с не повече от 1100 жители….Те го използват като пристанище извозващо българите към турските лагери на смъртта и транспорт на оръжията и откраднатото към Турската столица Цариград. Не след дълго този град става за кратък период от време най- големият български град, но да не си помислите че е бил много голям- бил е само 20 хил.д. , но тогава турците са поддържали изкуствено другите български градове малки, за да няма възстания, а в Русе турците са били най-много и възстанието е било невъзможно…
След освобождението другите градове с по-добро разположение, изпреварват Русе по големина…
Първо града е изпреварен от Пловдив-град разположен в гъсто населената западна тракийска низина. После е изпреварен и от новата българска столица София-в която се строяло много…
10 години по-късно злобата на русенци вече надхвърляла всичко, защото от 1 по големина град Русе става 4 след току що изпреварилата го Варна, при това дори след изкуствено напомпаната в Русе от комунистите икономика, поради това че един от най-видните комунисти по онова време Бранко Мутафов бил русенец и изкуствено влял още 20 хиляди души в този град…
Градът продължил да зтъва и през 1989г. Русе отстъпва и на Бургас-голямо българско пристаниеще на Черно море…Така Русе слиза още една стъпка надолу и става 5 по големина град…
Но всичко не спира до тук днес 126 години по късно след като е бил 1 по големина град, най-новите сатистически проучвания на ООН показват, че
Русе вече е 6 по големина град в България и е изпреварен от бързоразвиващата се в последното десетилетие Стара Загора-град със силна икономика...
Статистиката на ООН има дори и проучване за големината на градовете в България и предупреждава индиректно русенци, че на следващато преброяване в България може дори да не влезнат в 8 големи български града, защото Русе се стопява поголомно с билзо 500 души месечно…Градът е обезлюдяващ се и няма млади хора…Превръща се в град описван от българските съвремени автори като ПРИЗРАЧЕН и МЪРТЪВ град…
Аз мисля че съдбата е наказала много справедливо тези хора, защото изляха през последните 100 години безкрайната си злоба върху целият български народ…
Понякога си мисля че това може да е и божие наказание върху русенците, които са потомци на ТУРЦИ и ВЛАСИ, избили стотици хиляди българи…
Не трябва да ги съжаляваме, а даже напротив трябва да ги накараме да се покаят, че са разплакали толкова много български майки, убивайки техните деца публично!
Та те дори не са българи, а мамалигарски ВЛАСИ !
Това би трябвало да е достатъчно за да ги мразиме, но не ние сме добри с тях и те си правят всичко каквото си искат, сравними са само с паплачта наречена ЦИГАНСКО гето…
Аз лично съм направил своя избор….избор на истински БЪЛГАРИН-патриот и ако имам възможност да накарам един гаден русенски ВЛАС да страда ще го направя, защото това е въпрос на БЪЛГАРСКА чест, която се надявам ще споделите и вие! Аз вярвам, че ще намерите начин за популяризирането на този пост, като го пратите на всичките си приятели, а те на тяхните и така…. за да накажете българските душмани!
Да живее БЪЛГАРИЯ !!!



Тема Re: Не ви ли дразнят селските ВЛАСИ от с. Русе?нови [re: питaщ бълrapин]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 17:12



Тъпо!!!



Тема Така е и аз имам проблеми стия власчета :)))нови [re: !!!]  
Авторaнти-pyce (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 18:08



Много ги мрази цяла България!!!
Скапани ВЛАСИ!!!
Най- подлото което ми се е случвало беше дело на русенец, безкрайно съм разочарован от Русенци!!!!



Тема Re: Така е и аз имам проблеми стия власчета :)))нови [re: aнти-pyce]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано11.01.04 20:42



В Русе няма румънци. Мразим ги.
А защо пък да ни мрази цяла България? Не сме толкова много, като софиянците (моля, да не започваме пак война! Не искам да кажа нищо лошо!).




Тема Re: Така е и аз имам проблеми стия власчета :)))нови [re: TAfricanski]  
Авторkoйoт quot;ФФФquot; (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 21:26



Няма защото вие сте румънци бе тапак!



Тема Ти има6 проблем с главата си [re: aнти-pyce]  
АвторAMAH (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 03:57



Какво си пи6е6 сам и сам си отговаря6,бе тъпчо?Толкова ли си zаскучал или няма кой да ти го нат...че,че да ти олекне?
Да ти отговоря,та да ти олекне,иzоб6то не ги мраzя русенци.Поzнавам трима-четерима от там.Иzоб6то не са такива,каквито се опитва6 да ги определи6.
Аман от глупци и провокатори,като теб!



Тема За обгазения от власите "АМАН"нови [re: AMAH]  
Авторkoйoт (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 09:59



Противно на всеобщите схващания за невменяемостта на АМАН - въпросния субект,реалността е малко по-различна.Тук става дума за един напълно вменяем,макар и фанатично-психопатичен индивид.Вменяемостта му се доказва от собствените му директни и индиректни признания,че е луд.На практика няма луд човек,който да осъзнва,че е такъв,така че в случая става дума за човек,който по всички писани и неписани закони подлежи на наказване заради антисоциалното си поведение(И както разбирате,с намерението ми да го изкарам нормален аз съвсем не целя да го защитя,както вероятно сте си помислили в началото,а точно обратното.),като на този важен детайл ще се спра в края на тази съдебнопсихиатрична експертиза.
Каква е причината за подобно асоциално поведение?Наред с признанията му,че бил луд,интересно впечатление прави фразата "И кво от това",която поставя след собствените си бълнувания.Тя е много показателна и символизира отношението му към саямия него:"Какво значение имат писанията ми,след като те,а от там и самият аз,нямат никаква стойност-и аз осъзнавам напълно това"(Нетърпимостта му към неговото собствено "аз" се проявява постоянно.Тук забелязваме и познатия синдром на приписване на собствени качества,на някой друг.Като например тук:"НЕ ВИ УВАЖАВАМ , НЕ ВИ УВАЖАВАМ И МНЕНИЕТО, ЗАЩОТО СТЕ ИНТЕРЕСЧИИ, ЛЪЖЦИ, КОМПЛЕКСАРИ И ПОДЛЕЦИ".Следователно,ако се задълбочим малко повече,можем да кажем,че целият гняв на мулето е насочен към всичко,което самото то представлява).Нещо повече,в действията му прозира и разочарованието от липсата на внимание от страна на околните(Която той все пак осъзнава,че е заслужена).Естествено,опитва се да компенсира това с пускането на множество постинги в най-различни клубове.Тази теория се потвърждава и от упорития стремеж на субекта да изтъкне,че за него няма значение дали някой го чете-а както знаем,това е типична склонност за хората,да отричат най-силно именно тези проблеми/пороци,които са част от тях.Ощеповече,че ако наистина нямаше значение,значи нямаше и да го казва.Комплексът за малоценност се проявява и в склонността му към често използване на главни букви,което също е често използван способ за търсене на повече внимание.
Липсата на елементарни познания по граматика показват,че става дума за точно такъв индивид,какъвто оставя впечатление в интернет-пространството,че е;а именно-ограничен човек,който не се интересува почти от нищо,не чете книги и не поддържа връзка с реалния свят.Което пък можем да тълкуване към страх от присмеха на останалите над неговите недостатъци,които той очевидно не е готов да приеме,че съществуват,затова и се опитва да ги приписва на другите.
Характерният тънък и провлачен смях "Хи хи хи хи" свидетелства и за латентна,а може би и напълно осъзната хомосексуалност-качество,принципно съвсем характерно за психопатологични индивиди от този тип.Тази теория допълнително се потвърждава и от най-често рекламирания от него артикул на фирмата,а именно-ауспусите.За всички фенове на Фройд,оставям сами да направят съответната аналогия.

Заключение:Индивидът да бъде незабавно екзекутиран чрез набучване в задника на кол произведен (издялкан с тесла) от селяните в с. Русе.



Тема Прегледай се!!!!нови [re: питaщ бълrapин]  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано14.01.04 16:22



И научи българския език!!!

Take it easy, but take it all!!!


Тема Re: За обгазения от власите "АМАН"нови [re: koйoт]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано14.01.04 22:04



Ама знайш ли, вечи ми писна ут туй. Пишети къквоту искати, ама престанете с това, че сме румънци, власи и т.н. и че ни обгазяват! Вие май не сте ходили в Северна България (морето не го броя) през последните 10 години, щото поне от толкова оня завод не работи!




Тема Re: Прегледай се!!!!нови [re: HlTlO]  
Авторpyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 20:59



защо като съм влас от русе?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.