Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 14.05.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Тема Има ли място такава картинканови  
Автор нaблюдaвaщ (просто гледа)
Публикувано25.12.03 09:58



Има ли място такава картинка



в Български сайт?



Тема никой ли не вижданови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор нaблюдaвaщ (просто гледа)
Публикувано26.12.03 10:58



Никой ли не вижда това което аз виждам?
Или на никой не му пука?
Или (тук не се чудя, защото съм сигурен че е така) първо проверявате "кой е тоя, дето пита"?

Правилния подход е не да проверявате този дето пита, а да щтракнете с десния (какво съвпадение) бутон на мишката върху изображението и да проверите този, на чийто сайт е картинката.

Ако смятате, че е нужно !




Тема Aaaaнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор ||\RGB|/| ()
Публикувано26.12.03 13:30






кви са тия , не открих къде точно е публикувана снимката

Редактирано от ||\RGB|/| на 26.12.03 13:52.



Тема виж тук:нови [re: ||\RGB|/|]  
Автор нaблюдaвaщ (просто гледа)
Публикувано26.12.03 16:18





За други подобни - оставам на тебе



Тема е, и кво?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано27.12.03 00:25



???




Тема Тъкмо това е въпросът!нови [re: spider4o™]  
Автор нaблюдaвaщ (просто гледа)
Публикувано27.12.03 09:40



Пълното безразличие !




Тема Re: Тъкмо това е въпросът! [re: нaблюдaвaщ]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано27.12.03 11:51



Е добре де, от какво се възмущаваш толкова? Я ни светни, че май всички недоумяват.




Тема Re: виж тук: видяхнови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторRGB (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 09:20



Този хитлер-югенд е доста демоде , нещо като воалетката на прабаба ми . Позакъснял е с пристрастията си , ако въобще е наясно с фашистката идеология. Умрем да се праим на интересен и агресивен .

Но пък тук ме скапаха : "Тук е мястото на всяка тема свързана с музика. Поп-фолк теми ще бъдат трити ." , демек култура на музикалните предпочитания . Много хубаво , но защо са проявили толерантност към аватара на Crusader ? Дали не знаят, че все пак е забранено разпространението и рекламирането на подобни снимки , ако не им достига морал или просто не са се замисляли от невежество ?
Както и да е , смятам да обърна внимание на техните модератори или да си повдигнат тема , ако искат . Друго не се сещам като реакция .



Тема Re: виж тук: видяхнови [re: RGB]  
Автор нaблюдaвaщ (просто гледа)
Публикувано28.12.03 11:31



Искам да ти благодаря за написаното.

Просто защото бях започнал да се чудя, да не би пък случайно аз да съм ненормалното изключение, а картинката - заобикаляща ни нормална действителност.

Обаче ще ти е трудно, защото:
С кого да се свържа в случай, че открия обидни или незаконни материали на тези форуми?
Би трябвало да се свържете с администраторите на форумите. Ако неможете да откриете кои са те, свържете се с модераторите и попитайте към кого да се обърнете. Ако отново не получите отговор, обърнете се към собственика на домейна (направете whois търсене, за да го откриете). Ако форумите се помещават на безплатна услуга (като yahoo, free.fr, f2s.com, т.н.), свържете се с отдела, отговарящ за безплатния хостинг. Моля забележете, че phpBB Group няма абсолютно никакъв контрол и в никакъв случай не би могла да бъде държана отговорна за това кой, къде или как използва форум системата. Абсолютно безмислено е да се свързвате с phpBB Group във връзка с всякакви легални и правни проблеми, които не се директно свързани с сайта phpbb.com или със самия софтуер. Ако все пак се свържете с phpBB Group във връзка с проблеми, породени от употребата на този софтуер от трета страна, няма да получите никакъв отговор.

Редактирано от нaблюдaвaщ на 28.12.03 11:57.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.