Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 25.06.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Zashto bulgarite ne protestirat...нови  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано21.11.03 11:28



...sreshtu niskiq jiznen standart, ili oshte po-tochno kazano- sreshtu mizeriqta?
Edno priqtelche, koeto se wurna w bg naskoro, mi razkazwa kolko lesno bilo da se uprawlqwat prosti hora- i e dowolen w interes na istinata. Zashto dopuskate takowa neshto?Kakwo e towa owchedushie?



Тема Re: Сега че ти обясним, обаче и че тенови [re: ChristianVieri]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано21.11.03 12:19



замолим да задаваш още по-точни вапроси!

Българите не протестират от една страна защото са достатъчно интелигентни, за да знаат и усетат, че не стандарто у къщи е тва дека само им требе! И от друга страна, не протестират заштото са още по-сковани от страх от когато и да било!

На твойто преятелче му кажи, се не кефи толко баш те на таа мъка, оти мое и да е сбркал! И да си напне главуняко и да усети, че у БГето е точно обратното - прости, алчни, но много хитри бандюги "управлеват", по-точно издевателстват и безчинстват над умните, добри и прогресивни люде български! И тека е от векове, с малки проблесаци! У комунизамо они само намериа по-точна изява.

ТРИУМФ НА КОМУНИЗАМО - тва се случва сега на България! - "комунисто" става "капиталист" - от тва по-голем соцеален катаклизам, тури му пепел!!!

Zashto dopuskate takowa neshto?Kakwo e towa owchedushie? - питаш?!?!
А я че те питам тебе - зашто тва бе подпомогнато и от западо??? И от сите световни менторе по клбето???

И ич не е овчедушие. ДУХЪТ НА БЪЛГАРИНА ВРИ И КИПИ!!! Ами горкио, тоа умнио, клетнико дека е СЪХРАНИЛ МОРАЛО И ЦЕННОСТИТЕ, "будалата", неистово се блъска и тражи брод, се отърси от таа грозна чума дека го стиска за грлото! Он оште пази МИР, иска да е цивилизован у протеста си, нема и никаф опит у тва! Нема и кой да му покаже?!? Я скивай "синдикатите"?!? Они ли показаа цивилизованио протест, а?!

А ти друг път пробай да задаваш по-точни вапроси!


Гъ Цо - офчедушната истина

КВО Е ТВА?


Тема Re: Zashto bulgarite ne protestirat...нови [re: ChristianVieri]  
АвторSublime (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 12:50



Ще ти отговоря,краткo,както си си поставил темата- разкарай се!
Като излезнат да протестират, парите ще им да паднат от небето ли?
Българите се борят за оцеляването си! Ти,като си заминал, сега пускаш такива темички.Ами зщо не остана да протестираш? Сигурно вече си станал много мъдър, и задаваш въпросите си отвисоко!Всеки,замине и почне акъл да дава.Що не организираш един протест пред Посолството във Франция, да не спират АЕЦ-а?Нали живееш вив високо социално общество.Помогни с протест!А не с въпроси.
На приятелчето ти-ела му кажи като си дойде пак да покаже колко е умен да ме оправлява,щот съм прост!



Тема Re: Субли,нови [re: Sublime]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано21.11.03 13:11



само че ти споделим, че е ме те мене, ич оште не сам наясно с тао АЕЦ бе! Не за друго, ми оти знам чуе у таа историа са упрегнати най-яките менторе, ме ментарльосат! По тао башщ вапрос си признавам най.чистосрдечно колко сам прос начи! Даже ма е яд оти не мое се светнем еднаж за татъче! А?!

Питах оти гЛедам че се бараш светнат!




Гъ Цо - се не откЛониме от вапросо

КВО Е ТВА?


Тема Re: Субли,нови [re: Гъцo]  
АвторSublime (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 13:24



Здрасти Гъцо.
И на мен не ми е много ясно,но поне едно ми е ясно- всичко се върти около икономическите интереси,не толкова около безопасността.
Мъчат ни,а после ще им копуваме тока по 13 цента!Сега изнасяме за цяла Югоизточна Европа.

А към тази тема ще пусна един линк





Тема Re: Zashto bulgarite ne protestirat...нови [re: Sublime]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано21.11.03 13:30



Pogreshno si me razbrala. Daje i mnenie ne sum izrazil, prosto se uchudwam. Ama mi e mnogo smeshno kak horata w bg se prawqt na barowci. I oshte po-smeshno mi e kak picghite im se wruzwat- mnogo sa glupawi nashite jeni. Ili moje bi nqmat drug izbor???



Тема Re: Zashto bulgarite ne protestirat...нови [re: ChristianVieri]  
АвторSublime (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 13:42




Първо,аз съм МЪЖ!
Кой колкото акъл има,за толкова се връзва,или нещо такова.
На мен пък ми е смешно,като ги гледам как се връзват на чужденци, част от които са по-зле и от бг-алтернативата.Да,ама нали е Западо! И после, е ги по форумите,със големите претенций и приказки.Продават се, за стотинки.

А във връзка с темата ти, питам:

Колко от вас си правят труда да гласуват в посолствата, когато има избори в Бг?



Тема niama ni6to [re: ChristianVieri]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано21.11.03 13:47



stranno. Bg narodeca i tolkowa izterzan kato cialoi e zaet s oceliawaneto si i borbata sas stresa (za koeto sa mnogo winowni i mediite s cialata pomia deto balwat) 4e e stignal do prostia izwod 4e i da protestira ni6to niama da se promeni ili pone korenno.

May o6te si bereme plodowete ot komunizAma.

Sorry brat no naroda ne tolkowa prost kolkoto iskame da go izkarame. Lo6oto e 4e powe4eto po inteligentni hora se otwratuiha ot ob6testwenia jiwot i se pokriha koy w Bg koy nawan.
Apropo dolnia ti posting te pri4isliawam kam kam 4astta bugari to4no bugari abroad deto dobre 4e gi NEMA w Bgto

welcome my son, welcome to the machine


Тема Re: Zashto bulgarite ne protestirat...нови [re: Sublime]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано21.11.03 13:57



Az ne se prodawam za stotinki- purwo. Iskam da ti kaja che i w bg, i tuk se chuwstwam dobre. Doshul sum tuk ne tolkowa za da pechelq, kolkoto za da stana naistina chowek i dobur profesionalist i naj-weche da jiweq sred hora a ne sred prostaci. kakto i da e.
Ne sum glasuwal ot chujbina zashtoto ne mi e qsna sistemata kak satwa tochno. Qsno e, che trqbwa da se putuwa do Berlin- no- kum kogo da se oburna tam? Kakwo da naprawq, che da si pusna glasa? Prosto s moq i bez moq glas ot chujbina wse taq i zatowa reshih da ne si suzdawam izlishni razprawij.
Inache w Bg ne propuskam wuzmojnostta ako sum tam da glasuwam. Na poslednite izbori na koito glasuwah bqha tezi za prezident, glasuwah za Georgi Purwanow(na wtoriq tur), a na purwiq za Bogomil Bonew, kojto zagubi, a trqbwashe da specheli. kakto i da e. Hubawoto e che towa leke Petur Stoqnow weche ne e liceto na Bulagriq pred Ewropa.



Тема Re: Ти каем Кристянчонови [re: pirx]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано21.11.03 14:13



и мене ме ти малко лошо изненада! Ништо, я па че ти отговарам и нема ти се дуем! Че требе се васпитаваме един други! Бавно и с трпение!!! Явно нема друг начин!?! Ае





Гъ Цо - един мноо смел селски толерант

КВО Е ТВА?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.