Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 01.07.24 
Политика, Свят
   >> България
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Zapochwa da mi piswa da me obivdash ...нови [re: someone]  
АвторN/A (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 12:21



Obeshtal sym si da ne rugaq tochno w tazi diskusiq, no imaj predwid, che imam nqkoi neshta, koito bih ti kazal ...



Тема Qwno teb sa te prizowawali dosata pyti ...нови [re: someone]  
АвторN/A (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 12:24



-



Тема Re:нови [re: graovec]  
АвторN/A (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 12:26



Rugatnite i obidite ne sa nishto drugo, oswen demonstraciq na pylno bezsilie ...



Тема Re: Съгласеннови [re: o.з. Mлaдши cepжaнт]  
АвторN/A (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 13:30



Blagodarq za podkrepata. Naistina tochno smisyla e w osnowata za tezi, koito sluvat. Za valost horata ot koito zawisi dejnostta na wyoravenite sili ne mislqt za Bulgaria, a samo kak da zapazqt rabotnite mestta na komandniq systaw w BA. Wsichki razbirat kakwa kreshtqshta nuvda ima BA ot reformirane, no zaradi lichnite interesi na edna grupa hora tezi promeni se osyshtestwqwat tolkowa bawno, ot koeto gubqt wsichki ...



Тема Кат те гледам си си достатъчно обиден,нови [re: N/A]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано01.08.03 17:58



а дали е генетично или някога ще се оправиш не ми е интересно.



Тема Re:нови [re: someone]  
АвторN/A (Нерегистриран)
Публикувано03.08.03 19:35



W tezi forumi obidi nanasqt samo horata, koito sa tolkowa bezsilni i tolkowa glupawi, che nishto drugo ne mogat da napishat. Radwa se - pokaza ni, che si edin ot tqh ...



Тема Re:нови [re: graovec]  
АвторN/A (Нерегистриран)
Публикувано03.08.03 19:39



Stranna chlenorazdelna rech, no ot towa koeto razbrah moga da komentiram edinstweno, che shte se postaraq da naprawq kakwoto zawisi ot men ...



Тема Re: Армиянови [re: Bvlgari]  
Автор Fallen_Angel (Lucifer)
Публикувано03.08.03 23:28



Prozrenie, za koeto samo da zavidi chovek!
V nego lichat intelekt, tolerantnost, razbirane... Olicetvorenie na tipichnoto bulgarsko vazpitanie, taka harakterno za poslednite godini (150) v istoriata ni.
Da, vinovni sa ni politicite, zashtoto edin ton hora kato teb, umni, krasivi i slujili v kazarmata, sa gi izbrali. Da, armiata spasi Bulgaria, i nai-veroiatno shte go napravi pak, ako se naloji, no chuvstvam v stroinia red na tvoite misli edno lekichko, ama suvsem lekichko nedorazumenie: N/A ne kaz nishto protiv armiata kato cialo, a protiv nabornata voenna slujba....
No prozorliv i visokoobrazovan bulgarin kato teb nai-veroiatno e zabeliazal tova, zatova, ako imash vreme mejdu porednoto ese na tema "Dalbochinata na choveshkata dusha v proizvedeniata na Gogol" i dokazatelstvoto na teoremata na Kushi, da iziasnish tozi smut, nastanal v dushta mi....

++ Santo Domini ++


Тема Re: Армиянови [re: N/A]  
АвторGeto (Нерегистриран)
Публикувано04.08.03 22:27



Ти мои човек не познаваш историята си, защото би разбрал че България още от суздаването си та и днес е заобиколена от врагове. Нищо не се е променило в отношението на саседите ни. Гърци, Сърби, Турци откъснаха 50% от Родината ни и никакво НАТО не би ги спряло отново да опитрат само да им се отдаде такава вазможност. Но нихилисти, лиглъовци, чуждопоклоници не могат да го разбра. Да, мн. млади напуснаха, но сред тях има мн. патриоти, родолюбци които скоро ще се върнат. Самата ни Булгария е пулна с качествени хора, които с типичният си дух ще исправят дуржавата. Мучно ми е когато слушам млади хора като теб да хленчат, но бих те попитал, ти какво правиш за да подобриш животут си, както и този на другите тук в Булгария?! Защото мислиш, че в така нареченият "обетован" западен свят те чакат с отворени обятия? Знай, предателите никъде не са добре дошли. Булгария е преживяла къде по-тежки дни, ще преживее и тези, но ти ще си останеш вечен неудачник гледаш с озлобление от страни успехите на своите братя. Е, прощавай.



Тема Re: Съгласеннови [re: o.з. Mлaдши cepжaнт]  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано05.08.03 12:41



Хубаво де!

Ами ако, не дай си Боже, стане война?

Поне едно 3 месечно обучение трябва да се мине!

А това за лъжите, кражбите и скатаването е субективно! В днешното общество, за да оцелееш би трябвало и такива "качества" да придобиеш!

Е не съм станал крадец, но почти всеки ден ми се налага да лъжа тоя или оня, а пък в момента се скатавам от работа да ви пиша тези дълбокомислени редове

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.