Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 22.06.24 
Политика, Свят
   >> България
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Царя - Edna ideq bez pokritie....  
АвторMikele (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 10:51



Vinagi sym bil protiv ЦАРЯ, no sled vcherashnoto mu izqvlenie po povod smyrtta na Ilia Pavlov....napravo go otpisah. Toi chovecheca ne moja da kaje edno svqstno izrechenie....preplitaha se nqkolko nesvyrzani gluposti ot koeto se doseshtate, che proizleze edna golqma glupost. PITAM: Kak moje da ni upravlqva chovek, koito ne moje da kaje dve smisleni izrecheniq! Ne kazvam, che az prashtq ot intelekt, no i ne pretendiram za tova!!! Blagodarq za vnimanieto!



Тема Re: Царя - Edna ideq bez pokritie....нови [re: Mikele]  
АвторSmoka (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 14:11



Syglasen sym na 100%!!!



Тема Re: Царя - Edna ideq bez pokritie....нови [re: Smoka]  
АвторДpyro мнeниe (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 18:39



Аз пък си мисля нещо по различно...Добре,ясно е че изпра червените пари!
Обаче!Отидете по морето,да видите хотелите построени и туризма който развиваше този човек.Отидете на Боровец,отидете по заводите,в който той плаща по 200 лв.на чистачките само,а шибаните гърци скапват от работа майките ни за по 60 лв.на месец.Не го защитавам,но този човек инвестира тук,в България,а не изнасяше парите!Проблема мисля си,че просто ние още не сме дорасли да имаме истински богати хора,а това е много лошо...Аз искам да има богати хора в България,да строят заводи и хотели!Че я ми кажете къде не се е започнало от изпирането на мръсните пари?Но поне не бяха от наркотици.Мога да ви кажа само,че България загуби един голям инвеститор!Кой ще дойде сега да си вложи парите тук?Стига с това късогледство!



Тема Обърках темата-отнасяше се за Бай Илиянови [re: Дpyro мнeниe]  
АвторДpyro Mнeниe (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 18:39



И все пак-лека му пръст



Тема Re: Царя - Edna ideq bez pokritie....нови [re: Mikele]  
Авторsamia Цap (Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 12:57



ne e lud tozi koito iade banicata lud e tozi koito mu q dava



Тема Re: Царя - Edna ideq bez pokritie....нови [re: samia Цap]  
АвторMikele (Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 23:00



Super vqrno mnenie!!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.