Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 26.04.24 
Кучета
   >> Булдог
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моля Ви,помогнете ми да си намеря френски булдог!  
Автор white_widow (непознат )
Публикувано28.05.07 14:48



Търся от много време да купя женски булдог, но или няма ,или са вече продадени

толкова искам да си гледам френски булдог.моля помогнете ми да си намеря кученце..



Тема Re: Моля Ви,помогнете ми да си намеря френски булдог!нови [re: white_widow]  
Авторnataly24 (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 20:47



имам булдочета на 45 дни са.звънни ми ако искаш на тел. 0897 88 78 71 или на мейл : nataly24@abv.bg



Тема Re: Моля Ви,помогнете ми да си намеря френски булдог!нови [re: white_widow]  
АвторKATЯ (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 10:39



НЕ ВИЖДАМ СМИСЪЛ ДА МИ ОТГОВАРЯТ НА ОБЯВАТА,А БУЛДОЦИТЕ В НАЛИЧНОСТ ДА СА ПРОДАДЕНИ ЗА 24 ЧАСА.АРЕ У ЛЕВО

ТАРСЯ ХАРАБИЙСКИ ХОРА КАДЕ НАИСТИНА СИ ИМАТ МАЛКИ КУ4ЕНЦА И ИМ ТЪРСЯТ ПАЗАР.КАЗЖАМ СЕ КАТЯ ,ИМАМ ЖЪЗМОЖНОСТ ДА ПЪТУВАМ.ТЪРСЯ СИ МАЛАК ФРЕНСКИ БУЛДОГ ДО 400/500 ЛЕВА.0877630064



Тема Re: Моля Ви,помогнете ми да си намеря френски булдог!нови [re: white_widow]  
Автор drako (непознат )
Публикувано10.06.07 18:01



влез в www.bitak.net



Тема Re: Моля Ви,помогнете ми да си намеря френски булдог!нови [re: drako]  
Автор hadrielle (страхливичка)
Публикувано15.07.07 14:43



Аз също търся френчи.Имах допреди седмица,но почина и сега искам да взема друго.Прекалено много съм привързана към породата.Но е много трудно да намеря.Бихте ли ми казали откъде мога да си купя(не ми се иска да е от магазин).Благодаря!



Тема Re: Моля Ви,помогнете ми да си намеря френски булдог!нови [re: white_widow]  
Автор ka4o75 (непознат )
Публикувано06.08.07 18:25



имам 2 мъжки и 2 женски.0899818269



Тема Re: Моля Ви,помогнете ми да си намеря френски булдог!нови [re: KATЯ]  
Автор ka4o75 (непознат )
Публикувано06.08.07 18:27



имам 2 мъжки и 2 женски.0899818269 Камен.На 40 дена



Тема Re: Моля Ви,помогнете ми да си намеря френски булдог!нови [re: hadrielle]  
Авторka4o75 (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 15:45



здравеи казвамсе камен.имам 1 момче и 1 момиче чернис на 45дена с първа ваксина.ако не си намерил кутре обадисе на 0899818269




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.