Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 24.06.24 
Кучета
   >> Булдог
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема френски булдог  
АвторBaнинa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 14:02



Здравейте, има ли идея някой от къде мога да купя мъжко френско булдогче, черно (е, ако може и да е с бяло лигавниче ама май много претенции станаха:-))))трябва ми до 6 май, за подарък...???



Тема Re: френски булдогнови [re: Baнинa]  
Автор DragonessМодератор (много огнена)
Публикувано11.04.05 19:02



Ти да не си моята приятелка? .... Родена на 18-ти и говориш румънски? И кучето за П. ли искаш да го купиш?
Извинявай ако съм се припознала.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: френски булдогнови [re: Dragoness]  
АвторBaнинa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 18:26



ХАХА:))) не, не съм родена на 18ти и не говоря румънски, но пък ми хареса предположението ти:))...да, трябва ми за подарък на приятеля ми....така или иначе мислите ли че има някякъв вариант, защото вчера звънях на ужасно много развъдници, магазини, познати и непознати хора и пак не мога да намеря...единственото предложение което имам засега е внос от Унгария за 450 евро!? А преди това бях гледала че българските са към 250-350 лв и толкова сам приготвила??



Тема Re: френски булдогнови [re: Baнинa]  
Автор DragonessМодератор (много огнена)
Публикувано13.04.05 19:25



Най-добре позвъни на югославския развъдник, ние тук гледахме страницата им, но харесме само един мъжки от който да внесем сперма за заплождане (аз + още 1 р-к, на който дадох линка).
450 евро не е никак много, ние платихме над $2000 за нашата.
Ако контактуваш директно с р-ка поне ще си го вземат обратно ако има проблеми (чукам на дърво да няма).
От унгарските р-ци нямам впечатление, защото имам страницата на само един р-к и не мога да кажа на какво ниво е породата.
Ако искаш ще ти дам линковете и на двата.
Поздрави за избора.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: френски булдогнови [re: Baнинa]  
АвторTиxo (Нерегистриран)
Публикувано21.04.05 22:41



Има такова сладурче родено на 30,03,05г в Плевен, след като навърши 8 седмици и му е бита първата ваксина може да се обадиш на тел 0898 333 882.

Редактирано от Dragoness на 23.04.05 20:01.



Тема Re: френски булдогнови [re: Tиxo]  
АвторBaнинa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 12:32



ами много благодаря за предложението, но ние най-сетне намерихме точно такъв какъвто искахме - черен с бял лигавник, страшно е игрив и дружелюбен и го кръстихме Фрик. на 53 дена е:)



Тема Re: френски булдогнови [re: Tиxo]  
Авторmuncho (Нерегистриран)
Публикувано12.12.05 20:54



Zdravei Dragoness, radvam se che ima kompetentni hora kato teb na tema koqto me interesuva:) iskam da si kupq chistokruven frenski buldog do koleda molq te pomogni mi



Тема Re: френски булдогнови [re: Tиxo]  
АвторMuncho (Нерегистриран)
Публикувано12.12.05 20:55



Ako imash nqkakuv variant chakam speshno obajdane na 0899 99 55 14 Mariana



Тема Re: френски булдогнови [re: muncho]  
Автор DragonessМодератор (много огнена)
Публикувано18.12.05 15:32



Za sujalenie kakto mnogokratno sum kazvala v kluba shtom durjish na kachestvo (taka i triabva da bude!) samo vneseno kuche shte te zadovoli.
Porodata e riadka i se sumniavam do koleda da mojesh da organizirash vsichko.
Kusmet.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: френски булдогнови [re: Dragoness]  
Авторивa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 21:18



имам женски на 2 г.и в момента търся мужки партниор




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.