Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 01.05.24 
Кучета
   >> Булдог
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Собственици на мъжки френски  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано22.07.04 22:50



има ли тук? Търсим си мъж с родословие, добър темперамент и снимки по нета, ако може и да е шампион... много ще го обичаме.
Аз съм черно-тигрова с малко бяло и скоро ще се разгонвам пак.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Собственици на мъжки френскинови [re: Dragoness]  
Автор plamen^ (lud)
Публикувано22.07.04 23:54



Както знаеш в България са голяма рядкост френските булдоци, особено с родословие. Давам ти един сръбски сайт със страхотни кучета. Ще е готино да влезе такава кръв и в България.


Това е сайта, разгледай го ще ти хареса. А и Сърбия не е толкова далече.





Тема Re: Собственици на мъжки френскинови [re: plamen^]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано23.07.04 00:06



2 пъти им пращах мейл и не ми отговориха ... харесах само един мъж за нашата... мисля да опитам да им се обадя тия дни, че тук ситуацията става малко като с Бък през 90-тте.
Поздрави на Нина и Злати и мерси, че си направи труда да ми отговориш.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Собственици на мъжки френскинови [re: Dragoness]  
Автор plamen^ (lud)
Публикувано23.07.04 09:47



Фен съм на всички породи от 9 група и затова ми се иска да има повече хубави представители от тези кучета в България. Ще потърся и още някой развъдник и ще ти пиша.





Тема Re: Собственици на мъжки френскинови [re: Dragoness]  
Автор BenyB (Вятърничава)
Публикувано23.07.04 10:41



вие да не сте се завърнали по родните места?пусни малко снимки да я видим красавицата!



Тема Re: Собственици на мъжки френскинови [re: Dragoness]  
Автор tifanny (упорита)
Публикувано26.07.04 15:33



Аз имам мъжки френски булдог. Изключително красив, расов и интелегентен. Тигров с бяло петно на гърдите. Не знам дали знаеш, но в България няма френски булдог с родословие по простата причина, че няма клуб. Нямам нищо против да ги запознаем само, че съществува проблем, не само дали вие ще ни харесате, но дали ще ви харесаме ние.



Тема Re: Собственици на мъжки френскинови [re: tifanny]  
Автор nori ()
Публикувано26.07.04 16:17



ъъъъ,това че няма клуб не значи че не може да има куче с родословие....



Тема Re: Собственици на мъжки френскинови [re: nori]  
Автор tifanny (упорита)
Публикувано27.07.04 09:43



Естествено, че не значи. Кучетата, които са внесени от чужбина са с родословие. На нашия баща му например е с родословие и е шанпион, но майка му е раждана в BG и затова няма родословие. А наистина в BG няма клуб френски булдог и затова и няма кучета с родословие (за сега).



Тема Re: Собственици на мъжки френскинови [re: tifanny]  
Автор nori ()
Публикувано27.07.04 11:35



Ako няма клуб за породата родословията се издават от БРФК!Пример - няма клуб Кане Корсо,но вече има произведени в Б-я кучета С РОДОСЛОВИЕ;мисля че и клуб Чихуауа няма ,а кученца с родословие има!!!!!!!

Ако бъркам ме поправете!



Тема Re: Собственици на мъжки френскинови [re: nori]  
Автор plamen^ (lud)
Публикувано27.07.04 15:17



Ако няма клуб по продата родословията се издават от Софийско киноложко дружество, ако си от София. За Пловдив Пловдивско киноложко дружество и т.н.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.