Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 01.05.24 
Кучета
   >> Булдог
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Френски Булдог  
Автор realsun (Sunflyer)
Публикувано25.02.02 00:56



Тема за породата.



Тема Re: Френски Булдогнови [re: realsun]  
АвторMurcy (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 22:21



az imam takowa ku4e i mnogo si go obi4am.
iskam da si pi6a s drugi hora koito sy6to gi obi4at.



Тема Re: Френски Булдогнови [re: Murcy]  
Автор avalanche ()
Публикувано27.02.02 10:31



hiiii:)))))
и аз имам такъв малък мъж у нас. велики кучета са!



Тема Re: Френски Булдогнови [re: avalanche]  
АвторMurcy (Нерегистриран)
Публикувано01.03.02 18:37



Male neznae6 kak se radvam 4e nqkoi se obadi za tazi tema za6toto men mnogo me vulnuva. Moeto e gensko i se kazva Lora. Na godina i deset meseca e:))Tigrowa na cwqt.
twoeto kolko e golqmo ?Kakyv cvqt e?Razkagi mi ne6to za nego 6te mi mnogo zabavno.
4akamMoge6 da mi prati6 negova snimka,za6toto az sega prawq sait nabulgarski za tqh za6toto nqma nikakva informaciq za tezi ku4eta v neta.Ako iska6 razbira se



Тема Re: Френски Булдогнови [re: Murcy]  
Автор realsun (Sunflyer)
Публикувано05.03.02 12:19



Айде уреди се една двойка, сега ще се чакат малките.Лора вече е навършила определената възраст и може да стане майка.Към Murcy и avalanche:Сега вече
може да действате.Разменете се телефоните, запознайте кучетата и нататък
вече го знаете.

Късмет !



Тема Re: Френски Булдогнови [re: realsun]  
АвторMurcy (Нерегистриран)
Публикувано09.03.02 15:02



haide be hora pi6ete po temata:Kakvo mislite za frenskiq bulldog?



Тема Възпитаниетонови [re: realsun]  
Авторлюбoзнaйka (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 13:33



Може ли някой/я/ тук да напише нещо за възпитанието на тази "скок-скок" порода, pls



Тема Re: Възпитаниетонови [re: любoзнaйka]  
АвторMurcy (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 14:39



ami neznam kakvo po-to4no te interesuva .Naprimer dali moge da se drisirva ili kakvo ?Ob6to vzeto te sa svoenravni givotinki i ako te slu6at i ti se pod4inqvat tova e za6toto te obi4at.,no trqbva samo edin 4ovek da im zapovqdwa kakvo da pravqt ina4e nqma da stane.
Pitai me ako iska6 ne6to po-konkretno taka neznam kakvo to4no iska6 da znae6:)
Pi6i mi !



Тема Re: Възпитаниетонови [re: Murcy]  
Авторлюбoзнaйka (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 13:14



Булдочката, на която всички в семейството се радваме, е на около година и половина. Късно усетихме да я приучаваме на някои команди и послушание, след като беше навършила година. С хигиенните навици няма проблеми. Но когато излизаме на разходка е като "отвързана" макар и на каишка вързана, трудно изпълнява команди "до мен" и "бавно", всичко я вълнува, почти около всеки човек подскача и ръмжи на женските кучки, въобще тя води парада, докато се измори. Ясно ми е, че сме я разглезили и малко изпуснали, защото като малка бе такава сладурана, сърце не ни даваше да й заповядаме нещо и кой да знае, като нямахме опит. Сега е много трудно, разбира се постоянстваме, но се чудя дали ще имаме някакъв шанс, дали да се надявам, че може да я приучиме навън да се движи спокойно и послушно, когато се налага?



Тема Re: Възпитаниетонови [re: любoзнaйka]  
АвторMurcy (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 10:32



Съчустввам ти и ми се иска да ти кажа че има изход отговорат е друг.Аз също имам такова непослушно момиче ,което ми изтръгва ръката при всяка разхотка,точно по същата причина -РАЗГЛЕЗЕНО УЖАСНО.Още докъто беше малка ме посъветваха да я заведа на дресьор ии той да я научи на командите за които ти говориш,но аз реших че парите са много и сега съжелявам.Същото така женските са по-агресивни .Това е заложено в породата им .Сега ни остава да чакаме да станат към 4-5 годишни и тогава ще кротясът от съмосебеси.
Аз много се интересувам от тази порода и съм чела на няколко места за тях за жалост на български няма почти нищо.
Ти от каде си?Разкажи ми още за твоето френчи:))Моето се казава Лора и е на две години:))
Чао засега!Пиши ми !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.