Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Да събудим клуба... и вече съм софиянка.....нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано06.02.13 19:58



Ми свикна в началото беше много трудно, спазми, болки в корема нон стоп, рев ... но сега започна да опознава децата, сприятелиха се, играят и е далеч по-спокойна. Иначе с материала засега нямаме проблем, по-скоро адаптацията беше трудна. Сега от понеделник минават втора смяна от 13:30ч и тя е много хепи че ще си поспива





Тема Re: Да събудим клуба... и вече съм софиянка.....нови [re: margo77]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано07.02.13 12:43



Марго, 4естито ново на4ало- да е леко и успешно!

Яна, вие направихте рекорд с тези скарлатини

, явно Ния лесно го прихваща!

Ми6ке, да се похвалиш скоро с оздравели мишлета!

Редактирано от -Randi- на 07.02.13 12:45.



Тема Re: Да събудим клуба... и вече съм софиянка.....нови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано08.02.13 16:27



втората смяна за малките е много кофти. Сутрин ако е на занималня, то отива на у-ще вече уморено. Нашата учителка казва, че след третия учебен час става все по-трудно да се съсредоточат. Затова и като им прави програмата за накрая оставя по-леки часове.

В повечето у-ща оставят първокласниците цяла година 1-ва смяна, но явно при вас няма тази възможност.



Тема Re: Да събудим клуба... и вече съм софиянка.....нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано08.02.13 21:11



Ами за мен не е проблем защто Ния не ходи на занималня, нямаше място за нас





Тема Re: Да събудим клуба... и вече съм софиянка.....нови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано11.02.13 23:34



Привет и от мен!
Марго, честита промяна!
Момичета, и аз съм за да възродим клубчето...
Тъпото е, че от бач ми е адски трудно да влизам, но обещавам да пробвам...
Прегръдки на всички!





Тема Re:Re: Да събудим клуба... и вече съм софиянка.....нови [re: dessbess]  
Автор margo77 (мама на двама)
Публикувано12.02.13 19:33



Благодаря,Дес. И аз нямам време. Но ще надниквам. Свети се адаптира учудващо добре в новото училище. Липсва ни малкият човек...,но като се установим, ще си го вземем и него.



Тема Re: Да събудим клуба... и вече съм софиянка.....нови [re: margo77]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано17.08.13 18:15



С огромно закъснение, добре дошла.
Чудесно е, че каката се адаптира добре, дано и при малчо да е така.
На хубаво място сте, имате в близост прилична градинка, така нар. парк с кораба, така че с удоволствие бихме се присъединили за среща



Тема Re: И за предучилищни вълнениянови [re: margo77]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано17.08.13 18:21



Тъй като целта на темата е да събуди клуба, да похвана и нашите вълнения с предстоящото тръгване на училище. Щерката ще е предучилищна, но решихме в училище и сега май емоцията е като при първи клас - всичко ще е ново и различно. Споделете как е при вас и какво помага? Притеснявам се, че при нас ще се съберат много нови неща по едно и също време, тъй като и ще се местим, но вероятно първо ще тръгне на предучилищна, а преместването ще е около месец по-късно.



Тема Re: И за предучилищни вълнениянови [re: mimy]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.08.13 10:10



Привет от мен. Моята миналата година беше на този хал - всичко ново училище, деца, учителка. При нас свикването стана трудно, месеци наред се оплакваше от болки в корема от притеснение, плачеше като я водехме, общо взето беше свито и треперещо

. Ела да я видиш вторият срок .... вече влезе в друга социална роля, бута се наред с дечурлигата, не отстъпва с нищо, но при нас голяма роля изигра и учителката, която се справя много добре с всеки тип дете в класа. Слава Богу намери нови приятели, справя се с предаването на информация откъм помнене на домашни и задължения. Общо взето като преход при нас мина трудно, но си зависи от детето все пак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.