Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Женски рай или чат безкрайнови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.01.12 20:40



Клю, клю .. вие сте

Редактирано от jana на 28.01.12 21:05.



Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.01.12 00:01



лееееккинко издразнена от дружката ми, с която вече ви запознах. Подигра ми се публично и го направи толкова явно, че чак не повярвах на очите си. Дето се пише за много такктична, ама явно е само на думи.
И това стана на рождения ден на детето и. Беше купила големи красиви свещи за тортата, които запали, духнаха се след 1 мин и като големата баровка ги събра и ги изхвърли на боклуа. Питах я що ги изхвърляш, на което тя с явна подигравка ми отговори: Ти шегуваш ли се?
и пак така с явна подигравка и ме погледна.
Бахти простите същества са покрай мен. Да ги бях търсила и специално пробирала нямаше да ги намеря.
А малко преди нея една друга дет ми се пишеше на дружка, ама бях забелязала, че е гъска загубена потвърди за н-ти път, че е наистина такава. Мазни се на едни овце дето един път ни наритаха най-просташки и аз на секундата ги отебах, а тя се праи, че не и пука и де демонстрира уважение към хора, които очевидно не я уважават и я имат за проста пребейка, а тя напук още повече доказва, че е такава. На устата ми беше да и кажа, че или е с тях или е с мен. Ама рекох тоя път да си затрайкам. Въпреки че демонстративно и показах, че не одобрявам поведението и и че е смешна и в моите и в техните очи. Аман от помиярки






Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: jensen-110062]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано29.01.12 10:14



Ники, аз просто си селектирах контактите. И съм ОК. Предпочитам да си седя навън сама с книжката или да си блея, но не влизам в "задушевни" разговори, с "приятелки", които се чудят как да се направят на по-интересни или на всеки опит да споделиш твоя опит или мнение срещаш дебилно отношение или виж ни как всичко разбираме и винаги сме прави.



Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано29.01.12 15:37



Ох, Ники...Галя е права...това са твои познати, които можеш лесно да елиминираш. Аз например работя с такива хора - много голяма част от тях са пълни помияри. От тях не можеш да избягаш, можеш просто да внимаваш да не те повлечат...то са чупки в кръста, поклони доземи, лицемерие достойно за болшой театър...ей на...какво да правя? Вчера бях на конференция, национална...еми пълно е с хора, които изобщо не са превключили кои са и къде са. да не сноменавам, че са с научни титли дори преподаватели по университети. Гледах ги два дена и просто видях какво значи политика на лазене и поклони...ей ненавиждам такива неща...особено пък от страна на мъже!





Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: galia71]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.01.12 22:37



аз точно това правя - имам си книжка винаги под ръка и никаква компания не ми требва деа. Ама понякога си ме сърби да се заям с някой олигофрен дет се пробва мен да изкара олигофрен




Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: dessbess]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.01.12 22:39



а показваш ли им, че ги ненавиждаш? Понякога на момента не върви ама като ми падне удобен случай НЕ пропускам да ги осмея






Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: jensen-110062]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано29.01.12 23:41



В бач въпреки театъра който разиграваме, няма смисъл да си показвам,то си се знаем кой кого и кой не То нашто е достойно за истинска театрална постановка, Неведнъж съм си представяла как някой творец прави сценарий и постановка по нашето ежедневие

, убедена съм че ще стане мигновенен хит!

Иначе на конференцията не - първо някои от тях за първи път ги виждам, второ съм на конференция, повечето са мастити доценти и професори, разни директори на музеи - просто ги наблюдавах по коктейлите как си се мазнят Особено пък преди два месеца в Търново бяха дошли едни госпожи от министерсво на културата - шефки - ела да видиш само какви поклони бяха ужас и потрес!



Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: dessbess]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано29.01.12 23:43



Сега се замислих, всъщност в бач си го показвам съвсем явно, иронично, подигравателно. Но аз съм била толкова мачкана там, че вече не ми пука, аз съм тая дето се бъзика. Просто се смея на глас, това убива, да знаеш!



Тема Re: Женски рай или чат безкрайнови [re: jensen-110062]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано30.01.12 08:50



аз лично не се държа по такъв начин. Спазвам добрия тон. Настъпвам само, ако мен ме настъпят. Не се чувствам добре, когато засягам хората дори и предизвикали ме.





Тема Re: Женски рай или чат безкрай [re: dessbess]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано30.01.12 08:54



такова поведение и аз не харесвам и добре, че не работя на място където го има. Имам вече колежка от известно време и тя малко си пада по позите, но като ми дойде в повече "пляскам" с опашчица.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.