Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Къде ще почивате ...нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано15.03.12 14:58



Близо ли е до плажа и цените през тур агенция ли сте или направо на тях



Тема Re: Къде ще почивате ...нови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано15.03.12 15:42



направо през хотела. Една мацка резервира за цялата група. Плажът е на около 500м, но маршрутът е много приятен, защото се минава през една гора. Плажът не е платен, но чадърите са малко гъсто наредени. Отстрани има ивица без чадъри.

На нас лично ни харесва повече това място



въпреки по-бедното меню (но напълно достатъчно и ужасно вкусно). Харесва ни, защото си е на плажа, а в същото време си е достатъчно изолирано и децата си движеха свободно.

Но за него ти казвам, че тази година стартират с доста по-високи цени от миналата година



Тема Re: Къде ще почивате ...нови [re: jana]  
Автор Monica123 (пристрастен)
Публикувано16.03.12 00:37



Имам, на 16 Април заминавам за 1 седмица в Мексико:







Тема Re: Къде ще почивате ...нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано16.03.12 09:37



Ами аз това гледам, че тази година цените нещо са по-разлини от миналата ... Аз много се чудя за Слънчев ден или Лагуна Бийч Резорт в Созопол .... хем изобщо не ми се иска на Бг море





Тема Re: Къде ще почивате ...нови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано16.03.12 10:19



Вчера говорих с една позната, която каза, че за Мирамар на Обзор (ако ви харесва) имали най-изгодна оферта (те ходят август месец). Ние през някои от предишните години сме взимали цени и от Мирамара и винаги е бил по-скъп от Хелиос Бей.



Тема Re: Къде ще почивате ...нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.03.12 09:20



Имаме приятели т.е. познати които ходят всяка година с 4-те си внучета точно там заради дечурлигата, ама тази година плажа не се знае дали го има изобщо вече. Ориентираме се към Лагуна бийч Резорт в края на Созопол пък да видим, ако изкочи нещо друго може и да се възползваме.
Плановете за тов алято са огромни и дано всичко мине по план. Купона започва с РД на Ния в края на април, оттам на 5 май ме поканиха да кумувам на една американска сватба, май имам защита и на дипломна работа и дано намеря сили да успея, в началото на юни са записванията за училищата и отделно имаме планувано 4-5 дневен престой в Албена, края на юни началото на юли основното море хаха ... август ми се искаше до Виена отново да отскочим, но при такава натоварена програма незнам изобщо дали ще имаме сили, средства и възможност

и септември .....първолачеее



Тема Re: Къде ще почивате ...нови [re: Monica123]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано17.03.12 09:34



Супер! За Мексико! Едни приятели ходиха миналия месец на схема ол инклузив и казаха, че за 10 дни са похарчили 38 долара!



Ние засега нямаме планове...Иначе ако ходим на море в бг, след миналогодишния ми едномесечен престой по бг черноморието бих отишла единствено в Ахтопол и на юг. Нагоре е отврат!
Другата седмица отиваме малко на Добринище..
На мен ми се обикаля, не ми се седи на едно място....Живи и здрави ама много ми се иска едно ходене с кола в Италия....джитка ми се и това е!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от dessbess на 17.03.12 09:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от dessbess на 17.03.12 09:36.



Тема hahahaнови [re: dessbess]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано17.03.12 10:29



Едни приятели ходиха миналия месец на схема ол инклузив и казаха, че за 10 дни са похарчили 38 долара!

На такава кука се хващат само хора, които ходят рядко на почивка


И аз на Менорка похарчих няколко евро - само за билети за автобус до съседния град и за една детска мрежа за пеперуди/риби.

При ол-инклузив имаш всичко предплатено, а специално Менорка е по-евтина от Германия.

За Мексико да не говорим (аз бих отишла там, само ако съм планирала да съм някъде наблизо т.е. да отида отделно до Мексико за малко, между другото.)



Тема Re: hahahaнови [re: Deern]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано17.03.12 12:17



Да ти кажа нещо не те разбрах? Какво изобщо се опитваш да ми кажеш за Мексико, ти познаваш ли хората, които са пътували натам, че да коментираш колко често пътуват, имат ли опит с това и бла бла бла?



Аз много добре знам какво значи ол инклузив, няма нужда от пояснения!



Тема Re: Къде ще почивате ...нови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано17.03.12 21:57



Перфектна програма, но мисля, че най-голямата ви тръпка ще е първолачето

.

А аз сега можеше да съм във Виена, която толкова искам да видя, защото моята половинка е там 10 дена, но до последно се чудех и си остана.х Като си помислих, каква организация трябваше да направя с бабите за децата ми се отщя, честно казано.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.