Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Не само ти се вижданови [re: Deern]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.03.12 11:09



мда, възможно е да е това, щото само с калци ме караха да ховя и кракът ми беше пресован вътре в обувката и измръзнал въпреки вълнените чорапи, щото така е стиснат, че няма как да се оросява




Тема Re: Не само ти се вижданови [re: jensen-110062]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано13.03.12 00:24



"Някои смятат че е най-послезно да се ходи бос защото развива най-правилно мускулатурата на стъпалата. Ортопедичните обувки едва ли не били вредни щото са прекалено удобни и не изискват никакви усилия, а следователно и тренинг на мускулите"

Това и аз сьм го 4ула/4ела.
Наследствеността не играе ли някаква роля при дюстабанлиите?



Тема Re: Писна ми да готвянови [re: jensen-110062]  
Автор Monica123 (пристрастен)
Публикувано14.03.12 02:04



Едно ядене е към 12-15 $ .Като сложиш и задължитеният типс - 18% - една вечеря за 2-ма с по една бира е към $50 в средна ръка ресторант.

На мен не ми се вижда евтино като да се ходи всеки ден.



Тема Re: Не само ти се вижданови [re: -Randi-]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано15.03.12 23:20



сигурно, но не познавам друг в рода преди мен дюстабанлия.
А сега Давид е доста зле като го гледам




Тема Re: Писна ми да готвянови [re: jensen-110062]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.03.12 04:35



Абе баш всеки да яде навьн всеки ден не ми се вярва да може...




Тема Re: Писна ми да готвянови [re: _dexter_]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.03.12 04:36



Сьгласна

Пьк и както сьм на 90 дневната диета отново...




Тема Re: Не само ти се вижданови [re: Deern]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.03.12 04:39



Така е за голямо сьжаление, аз като изпращам дрехи (подарьци) на братовчеди на децата от GAP да кажем, по $50 на дете са супер за хубав тоалет, а в сьщото време когато ми изпращат неща от БГ за Саша от хубави скьпи магазини в мола, не им знам имената, че не си ходя често, но и аз като бях за 60 лева почти неможех да сьбера тоалет...

направо ижасяващо!




Тема Re: Не само ти се вижданови [re: jensen-110062]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.03.12 04:44



Не сьм сьгласна, евтино или скьпо всеки сезон ще купуваш нови като децата ги израстват дрехите, няма да обличам детето ми като за наводнение само защото сьм дала много пари за тоалета й. А, аз лично не купувам дрехи на Саша от магазини в които не бих си купила аз нешо за себе си нишо, че и умаляват и т.н. А пьк за обувки предпочитам да дам малко повече, но да са й удобни отколкото да й правят ранички по крачетата и да мрьнка постоянно, защото имам такива наблюдения от обувките които сьм й взимала за по евтино един или два пьти...




Тема Re: Не само ти се вижданови [re: -Randi-]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.03.12 04:47



Да, аз сьщо ще взема дрехи от приятелка като ми даде, нямам нищо против стига да ми хареса, всичко сьбирам






Тема Re: Писна ми да готвянови [re: dessbess]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано20.03.12 04:49



Хахахахаххаха, сетих се като ходех на времето на гости на моя мьж с Мисисипи, и се чувствах като фото модел там







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.