Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Писна ми да готвя  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано21.02.12 08:57



Има ли друга държава дето децата в детска и училище по правило си носят храна от вкъщи? И всяка вечер се готви нова манджа за баща им.
Писна ми, имам чувство че само с ядене се занимавам.




Тема Re: Писна ми да готвянови [re: jensen-110062]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.02.12 09:48



Наеми си готвачка и проблема ти е решен



...Продавам разкошно червено вино...

Тема Re: Писна ми да готвянови [re: Nasinda]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано21.02.12 14:23




В Америка не готвят! Ядат сухоежбини, сирена, и т.н. В микровълновата и така...е, тогава още нямаха деца..за обяд в бач се носи сандвич и туй то! А вечер след бач на тераската с питие и цигарка на сладки приказки ,вместо в кухнята...това съм видяла, това споделям...и по ресторанти естествено...
И аз откакто сме вкъщи заради тая пуста скарлатина издивях от готвене...мъжа ми е един щастлив човек!



Тема Re: Писна ми да готвянови [re: jensen-110062]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.02.12 16:49



За обеда на децата топла храна ли приготвяш ? Ако да, как се сьхраняват тези храни , в у4илището примерно?
На моето дете приготвям закуска, но обед имат топьл в градината. В у4илищата , доколкото знам, са сьс стол.

А за ве4ерното хранене- избери поне един ден, в който ще се прави лесна ве4еря(пе4ени сандви4и, готова храна, порь4ана храна, студена ве4еря- абе, което ви е по вкуса). Майка ми беше така едно време, петькьт тя не се ангажираше с никакви манджи и трапези- нещо лесно, бьрзо и приятно да е.



Тема Re: Писна ми да готвянови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.02.12 16:50



Кой е сьс скарлатина, Ани ли?



Тема Re: Писна ми да готвянови [re: jensen-110062]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано21.02.12 17:52



И тук - Канада, в училище за обяд децата си носят от къщи. И е желателно да е разнообразно (не може примерно само сандвичи цяла седмица, или само ориз

, че ще дойдат социалните на проверка!).
В градините им готвят обикновено за обяд...



Тема Re: Писна ми да готвянови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано21.02.12 20:52



Уф, да...утре свършва карантината! Стискатйте ни палци, всичко да е наред и да не повтаря най - важното!





Тема Re: Писна ми да готвянови [re: dessbess]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано22.02.12 06:27



Аз на Саша и готвя за градината в която е сега. А преди пьк учителките готвеха в другата в която беше до преди няколко седмици. И двете са БГ разбира се, хахах!




Тема Re: Писна ми да готвянови [re: *choky*]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано23.02.12 10:16



Явно не си само ти многострадална





Тема Re: Писна ми да готвянови [re: jensen-110062]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано23.02.12 18:53



Предложи в училището децата да готвят сами. Обикновено имат детска кухня за това, в която е позволено децата да влизат.

В училището на дъщеря ми децата пазаруват и готвят сами - нещо дребно като картофена крем супа с кренвирши. Стоят до 13 часа там

От 13 до 16 отива в занималнята и там има сготвен обяд с много видове зеленчуци и ако някой не обича нещо, има право да остави 2 зеленчука.

През половината от дните дъщеря ми ходи в мкдоналдс или азиатците, защото не яде зеленчуци и предполагам че ги разпределя на приятелките си без никой да разбере.

Редактирано от Deern на 23.02.12 18:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.