Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не само ти се вижданови [re: Deern]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано04.03.12 13:17



Ами явно твоите обувки от 12.50 са с по лошо качество от моите, щото и моите деца много късат ама вече 3 месеца си ходят с евтините обувки и освен че са омръляни друго им няма. така че понякога си заслужава. Мисля че тия мушамените обувки много лесно се късат ама в случая става дума за трикотажни зимни боти и на тях няма кво толко да им се случи явно.
Затова пък бях купила скъп космонавт на Теди и голям с цел да си го носи и др година и вчера видях че неясно как му е направил много дупки по крачолите и ватата е на път да излезе.
И да, не само в Германия, навсякъде е по евтино от тук. Осве това тук има много малък избор на стоки и като ида в голям магазин за обувки да търся пантовки за Ева (понеже в супера точно сега нямат евтини пантофки, а спешно трябва да се купят) и видя точно 3 модела, които и подхождат и би харесала, и от тези 3 модела само от един имат нейния номер и аз съм принудена в крайна сметка да платя 65 лв за нищо и никакви пантофки за детската.
В Германия има много по голям избор, а за Франция па да не говорим




Тема Re: Писна ми да готвянови [re: dessbess]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано04.03.12 13:28



точно такива заведения имах предвид, ето, 6 долара си е направо без пари. А че в Америка има и свестни ресторанти, предлагащи нормална храна за по солидна сума съм 100% сигурна.




Тема Re: Не само ти се вижданови [re: jensen-110062]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано04.03.12 14:31



3 месеца за тези обувки е чудесно. Дъщеря ми ги къса, не защото обувките са некачествени, а защото тя така носи обувки. Ако са здрави и не се скъсат, но кожени, ги износва отгоре над пръстите, ожулва ги, докато кожата се махне.
Последния път си избра кожени ботуши, кафяви с бродирана глава на кон. Бях много скептична, защото бяха скъпи, а не познавах марката. Както и да е, купих ги, ожули ги отгоре, но те имат някакъв друг устойчив слой под кожата. Но преди 2 седмици гледам на единия точно на кожата отзад до петата дупка, в която могат да влязат 2 пръста. Не мога да разбера как става тоя номер.

Сега носи пак нови ботуши, защото времето още е за ботуши. Това е 3тия чифт тази година. Първия беше подарък от бабата, много ги хареса, но ги носи 2 седмици.



Тема Re: Не само ти се вижданови [re: jensen-110062]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано06.03.12 00:16



Никифин, аз не дьржа на скьпи , маркови детски дрехи, даже и с дрехи втора употреба нямам проблем(стига да са в прили4но сьстояние), но обувките гледам да са от по-скьпите, обикновено подметките им са по-меки, изработката е по-добра- правя си тези изводи покрай обувките, които аз нося- скьпото обикновено е по-доброто, по-удобното. Не 4е не сме имали и евтини варианти, но като цяло с обувките гледам да не правя компромиси.



Тема Re: Не само ти се вижданови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано06.03.12 10:01



Аз съм по същият начин .... дрехите не са толкова важни колкото обувките. Имам си любими марки, качествени и за обувки давам супер много пари не само за Ния, но и за нас. Виждала съм изкривени крака от неудобни обувки и си имам обица с това компромис не правя.





Тема Re: Не само ти се вижданови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано09.03.12 18:04



съгласна съм ама просто няма да купя възможно най скъпите обувки на дете, което знам че ще ги спардалиса за нула време. Не че не мога да си го позволя, просто не си падам да върша глупави и безсмислени неща




Тема Re: Не само ти се вижданови [re: jensen-110062]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано09.03.12 18:33



Съмнявам се че ще ги повреди, но щом могат да носят дълго всякакви обувки и нищо им няма на краката е ок. Ако им са неудобни със сигурност ще кажат.

Човек винаги държи на определени и различни неща.
Дъщеря ми като чака за урока по математика в училище, слага всичко на пода в коридора, съблича си якето, постила го на пода и се настанява върху него.
Вчера валеше доста тук, като отидох да я взема , тя ми разказа че в междучасието заваляло дъжд и тя се скрила под една тенис маса на двора. Отдолу имало кал/мокър пясък и тя разбира се си постлала якето. каза че било цялото кално и мокро, но тя отишла в тоалетната и го избърсала с хартия и после го оставила да съхне.

Като ми разказа всичко това, аз си представих как би могло да изглежда якето й. Като го видях - нямаше нито едно петно!!! Имаше малко пясък в качулката и ръкавите, но го изтръсках, даже не съм го прала



Редактирано от Deern на 09.03.12 18:34.



Тема Re: Не само ти се вижданови [re: Deern]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано09.03.12 23:26



Аз като бях дете си бях изкривила навътре всички обувки. Ама на нищо не приличаха. Майка ми, понеже толко и акъла, все ме обвиняваше, че нарочно го правя. А според мен просто обувките си бяха скапани, а аз май имам дюстабан и те. Ама днешно време или са ми се оправили стъпалата или са се научили да правят обувки и от 5 клас не ми се е случвало да си изкривя обувки.
Някои смятат че е най-послезно да се ходи бос защото развива най-правилно мускулатурата на стъпалата. Ортопедичните обувки едва ли не били вредни щото са прекалено удобни и не изискват никакви усилия, а следователно и тренинг на мускулите




Тема Re: Не само ти се вижданови [re: jensen-110062]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.03.12 00:12



Хм не съм чувала подобно нещо за ортопедичните обувки, но и аз знам само за какво служат, нищо повече. Ходенето бос наистина е полезно, дори често приятно



п.п. Подобно изкривяване на обувки може да стане ако си носила дебели чорапи и стъпалото ти не е могло да влезе и да се намести хубаво в обувката. Достатъчно е само веднъж да си обула обувките с неподходящи чорапи и те остават криви и изкривяват крака.



Тема Re:нови [re: jensen-110062]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано11.03.12 13:44



За първото, да - тук. Е, има частни детски градини със собствен готвач и родителите не се занимават с храната на малчуганите, но в общинските не е така.
Всяка вечер нова манджа за бащата ... Не знам, там е до семейство.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.