Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Предколеден клюкарникнови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано15.12.11 14:57





Вие сте - украсихте ли, накупихте ли подаръците, организирахте ли празнуването и трапезата .....



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано15.12.11 23:30



тц

, но ще успеем макар и на пълни обороти. Планирам да си взема един ден отпуска през идната седмица да направя нещата на спокойствие поне пазаруването. Единствено Борис знае какво точно иска и то само едно нещо. Тази вечер малко поукрасихме, а почивните дни ще си направим и елхата. Купила съм подаръци за племенниците и за госпожите на Борис поне да не мисля и това в последния момент.



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано16.12.11 00:19



Аз съм в отпуск от 21 - ви. Иначе бая пари опуках тия дни...ужас...и като се замисля за какво не се сещам...
Отделно сме на 5-6 детски рождени дни и няколко празника с дядо Коледа - май три са...
Мечтая си да си чета книжки, но къде ти....


Дайте идея за някакви коледни курабийки или сладки. да не е трудоемко - тестото имам предвид...после е лесно и приятно...



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано16.12.11 01:38



Аз от4асти сьм готова- от4асти с украса, донякьде с подарьците, горе-долу ми е ясно как ще проте4е Коледата и кой ще е у нас тогава.


Половинков ще работи бащ на Коледа, но няма как... майка ми ще гостува, така 4е няма да сьм сама с детето- има професии,в които няма по4ивен ден, няма Коледа, няма Нова Година- е, поне на Нова Година няма да е работен.

Дес, дадоха ми препорька за тези , не сьм ги пробвала, но 4ух добри отзиви, както и ми харесаха като идея.



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: -Randi-]  
Автор anamari (пристрастен)
Публикувано16.12.11 07:15



Тези сладки си ги правя трета година, стават лесно и бързо

6 с.л. мед; 1 ч.ч. олио; 1 ч.ч. захар; 2 яйца; 2 ч.л. канела; 2 ч.л. сода бикарбонат; 1-2 ванилии; брашно-да стане меко тесто , да не лепне. Разточва се с точилка и се режат фигурки. Пекат се в намазнена тава на 180-200 гр. Като изстинат се украсяват с глазура-на 1 белтък-около 200 гр. пудра захар.
Прибират се в добре затварящи се кутии.


И аз съм отпуск от 21, да стегна подаръците, че голямо криене по шкафовете пада. Моите само по един подарък си поръчват-МП3 и бакугани, ама и 4 племенички имам...



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: anamari]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано16.12.11 08:32



Тези курабийки и аз ги правих 2 години, тази ще им е третата

. Не че има кой да ги яде у нас, но ще ходим в Карлово на гости на родата, и ще нося. Отделно мисля да направя и фъч, че с Яна ни е любим, а покрай нейните хомеопатии отдавна не сме му се наслаждавали :).
Аз с подаръците съм готова, с по-голямата част още преди месец и нещо. Доста неща изпонапоръчах от електронните магазини. Яна както винаги е скромна, искаше само едно нещо. Остана ми един подарък за кръщелницата ми, мисля днес да го свърша.
Яна иска за Бъдни вечер задължително да сготвя боб - учили в градината за седемте постни ястия . Но ще сме или у нашите, или у свеки, така че готвенето ми се разминава :). А Нова година ми е мъгла, както всякога, мъж ми може да е на работа, а може и да не е, така че плановете са невъзможни :).



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано16.12.11 08:55



ние за Бъдни вечер си правим постните ястия, баницата с тиква и питката, но пък всички се включват и досега винаги сме се справяли много бързо. Обещала съм на Дени пак да правим коледни сладки. За Нова година повече пазаруваме храната и имаме по-леки приготовления. Моята половинка тогава трябва да е на разположение и затова ще си бъдем в София



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано16.12.11 09:59



И аз съм готова за Коледа - у нас е украсено (с безценната помощ на децата), направихме меденки, английски коледен кекс, линцерови сладки... Много неща са, но ще сме доста хора и трябва да има за всички.
Аз също съм в отпуска от 22-ри та чак до 8-ми януари. Покрай ваканцията на ученика и аз да намажа с почивка, че досега все си работех по празниците


Трапезата е ясна - аз и мама ще я правим. Надявам се да си изкараме много хубави празници. От лятото не съм си ходила при нашите и много ми липсват...




Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано16.12.11 13:42



Към тези, които Ранди ти е препоръчала с две ръце съм за:





Първите ги направих преди ден, но ще се прави още преди Коледа :))) Много са вкусни илесни.



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано16.12.11 13:47



Оооохххххх, тези вторите са ми ужасно любими, майка ми ги правеше като бях дете. Просто са невероятни

. Но на мен са ми много времеемки и за това се задоволявам с обикновените формички :).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.