Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Мъжете ви къпят ли децатанови [re: jensen-110062]  
Автор Вещицата (smilestears)
Публикувано30.01.12 00:18



Скорошно оздравяване.





Тема Re: Мъжете ви къпят ли децатанови [re: jensen-110062]  
Автор Monica123 (член)
Публикувано01.02.12 01:03



Да, моят мъж къпе дъщеря ни и то много добре.По-старателно и от мен.
Само , цхе я мокрим много - или под душа или със слъшалката на душа.Е, когато има време и във ваната.
Нямам микакви забележки,Явно той (твоят мъж)така къпе и себе си.



Тема Re: Мъжете ви къпят ли децатанови [re: jensen-110062]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано03.02.12 21:30



Моят мьж е кьпал Саша всичко на всичко броени пьти откакто се е родила, поради простата причина, че той е на работа и не е вкьщи по време на това мероприятие, когато си е с нас се е случвало както казах броени пьти, защото той се притеснява, че е момиченце и незнам си какво, сигурна сьм че сега покрай бебето като се появи ще имам нужда от помощ от негова страна и няма да има нищо против да помага.




Тема Re: Мъжете ви къпят ли децатанови [re: Monica123]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано03.02.12 22:27



тц, вече казах че себе си не къпе така, затова ме е яд. Ако и себе си къпеше така едва ли щях да съм женена за него




Тема Re: Мъжете ви къпят ли децатанови [re: jensen-110062]  
Автор DeciDida (член)
Публикувано25.03.12 15:43



на 6 години вече децата могат сами да започнат да се къпят и само да им се помага, тоест да не са основно къпани от родителя. трябва на тях да обясниш как да се къпят.



Тема Рапунцелнови [re: DeciDida]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано25.03.12 18:55



Дъщеря ми се къпе сама, но когато трябва да си мие косата, аз й я изплаквам. Косата й е много дълга и гъста. Миналата седмица бяхме заедно на фризьор и я подстригаха до кръста. Преди това косата й беше до дупето.

Може да я срясва от ляво и отдясно, но отзад трябва аз да я реша.

Сушенето въобще не става, аз едва я изсушавам, тя сама може да я направи да не капе



п.п. Като бяхме на фризьор, фризьорката ме извика да я среша, защото я било страх да не я скубе


За къпането на деца = мисля че най-важното е да не им се разваля виждането за къпането. То в никакъв случай не бива да е неприятно, ако и да остане някое петно по тях след къпане.



Тема Re: Рапунцелнови [re: Deern]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано26.03.12 00:44



Леле, как се оправяте с такива дьлгокоски?



Сьгласна сьм, 4е най-важното е кьпането да е свьрзано с положителна емоция(то не се отнася само за кьпането, де)- забелязвам при малкия, 4е ме предпо4ита аз да го кьпя, пред баща си. Аз го оставам да се плацика в коритото , да си играе, без да досаждам с някакво плакнене, обтриване.... Само за финал измиваме вси4ко набьрзо. Виж, когато мием косата, пове4е мрьнка.



Тема Re: Рапунцелнови [re: -Randi-]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано26.03.12 14:28



какво да се прави, така е с момичетата. Не иска да ходи на фризьор, не иска да й подстригват косата, не искаше да й се режат ноктите. Откакто свири на цигулка е съгласна, иначе трудно свири



Преди няколко години винаги имах очила за гмуркане в банята. Донякъде вършат работа, за момчета ще са идеални, защото са им къси косите и няма да пречат

Редактирано от Deern на 26.03.12 14:29.



Тема Re: Мъжете ви къпят ли децата [re: DeciDida]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.03.12 18:33



какво значи на 6 год трябва да може да се къпе само?
Ами ако не може (разбира се след като му е обяснено, никой не очаква дете му да се е родило научено все пак) мръсно ли да го оставя да ходи.
Ако пък имаш предвид да го оставям само в банята да си играе - това го правя от много много отдавна. Но това че се е плацикало половин час не значи, че е измито. Баща им така ги къпе - оставя ги самид а се къпят. В резултат излезе с черни ръце от банята. Та явно не може да се къпе само, нищо че е на 6 и трябва да му се помогне. А помощта в случая явно се изразява в цялостно окъпване.
Някои родители и на 6 оставят децата си сами да си мият зъбите. Е - моите не го правят, ама не знаят кво е кариес за сметка на това




Тема Re: Мъжете ви къпят ли децата [re: jensen-110062]  
Автор Boko Petkov (непознат )
Публикувано19.04.12 12:36



хехехе, мъжете сме виновни за всичко, нали :)))))))
Не знам, моето наблюдение е, че повечето случаи татковците къпят малките бебета...просто защото майките ги е страх :P




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.