Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: Nasinda]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано03.01.12 14:49



Ох, на мен ми липсва снега тази година, никакьв го няма.

Завиждам за пускането по найлон.

Ние изпратихме старата година с инцидент- направих аз новогодишна баница с късмети, наредих я на масата, всеки си взе, както и гостите, и Дени се изкуши, нали е фен на тестеното. Тьй като е с АБКМ , се 4удих дали да му разреша да опита, по принцип сьм стриктна и подобни волности не позволявам. На празника оба4е омекнах, рекох се какво ли толкова ще му стане от малко баница- все пак беше опитвал през последните седмици сладки с масло без последици. Той отхапа две миниатюрни пар4енца и след половин 4ас.... направи силна алерги4на реакция. От две нищо и никакви пар4енца баница по-малки от моя нокьт. Стана целият 4ервен, на мехури, кожата му стана на места дебела и грапава, на врата се удебели и кожата стана там на гьнки....Абе, ужас.. много се притеснихме. Имаме си в хладилника кортизонови свещи4ки, сложихме му, но тя не действа на минутата. Из4акахме половин 4ас и след като нямаше подобрение, решихме в 21 и 30 да заведем де4ко в спешното на детската клиника, за всеки слу4ай. Оставихме гостите сами, те настояха да си трьгват, ние оба4е ги задьлжихме да пазят дивана и ТВ-то и така... До клиниката свещи4ката бе подействала и обривът го нямаше ве4е, оба4е доста се стреснахме- досега такова 4удо не ми беше правил, дори и когато не знаех дали има АБКМ и сьм го пробвала с малко кисело мляко.
Край с експериментите, сега и маслени бисквити няма да смея ве4е да давам...

Редактирано от -Randi- на 03.01.12 14:51.



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано03.01.12 16:30



Рандиии, горкия дечко! Да се надяваме скоро да го израсте! Ани почти вече няма проблеми, въпреки че онзи ден кашляше като коза и след като й дадох конска доза Ериус спря от раз...

предполагам, че си похапвала сладко фъстъчки с татко си...
Ние на Нова година бяхме в Кюстендил с кумовете и още едни приятели, всички бяхме ергени. На Първи се качихме на 25 км над града в Осоговската планина и всички съжалихме, че не си взехме децата да полудуват в снежната красота! Иначе си изкарахме много добре, стари приятели знаете как е...чувстваш се уютно, обичан и мноого смях...Почвам диета!
В четвъртък почвам работа и вече нямам търпение...от толкова празници цял месец се чувствам почти емоционално изчерпана...

Редактирано от dessbess на 03.01.12 16:32.



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано03.01.12 21:09



завидях ти

и за снежната разходка и за емоционалното ти изчерпване



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.01.12 10:09



За много години девойки. Много сбъднати мечти, много щастие и усмивки и да забравите пътя до аптеката през новата година.
Ние бяхме на вилата с групага на Работеща, страхотно изкарване, навън валеше страхотен сняг навън, вътре камината бумтеше абе рай, вечерта пускахме ракети, заря, крокодили, децата умряха от кеф само крещяха и викаха от радост. На 1-ви обаче една по едно се тръшнаха от някакво вирусче ДД и изведнъж 2-те тоалетни се оказаха малко хаха ... едно след друго добре че имаше ред и се изчакваха

. Но като цяло веселбата беше пълна.
Сега имам задачка да измисля някъде спа уикенд с топъл минерален басейн за годишнината ни с половинков, моля помагайте да е близко до София .... давайте предложения



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано04.01.12 13:17



предложенията за топлия басейн ще ги следя и аз, защото пък наближава РД на половинката и тъй като по нова година си седяхме в София трябва да мръднем.

Е те моите мъже отидоха в Търново вчера, но Галя ще бачка и ще си прекарваме с Дени по женски





Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано04.01.12 14:26



Да е честита и здрава нова година за всички!
Ние бяхме в прованса...едвам я дочаках, от Сф си тръгнах хремава и там стана по-зле, особено на първи цял ден бях в леглото :( А и Наси на 30 с/у 31 цяла нощ не спа, боля го ту ухо ту корем...на другия ден на лекар, нищо не видяха, но и той мина на сиропи някакви. Затова от мен само здраве :)))) И ако може и малко сняг, искрено завидях за този при Яна, мишелинка и Дес...



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано04.01.12 15:05



За много години, момичета - живи, здрави и все така красиви

!
Ние ще ходим ето тук, ндявам се да е в края на януари
.
Искаме да съчетаем топлия басейн със снежната пързалка на Беклемето. Тъй като мъж ми още си страда от счупения крак, тази година ще пропусне ски сезона, ще го кара само на шейни :))).



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано04.01.12 15:21



Дес, малко снимки от планината има ли?



Ериус хомеопати4но противоалерги4но ли е? При син4ето не сьм забелязала проблем с фьстьците, макар 4е сьм му давала само 2 пьти и то по малко, но пьк кьм орехите е алерги4ен.

Редактирано от -Randi- на 04.01.12 15:22.



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.01.12 16:06



Ериуса е доста силен препарат противоалергичен, не е хомеопатичен ние доста често го взимаме като редувам даванията един път ериус един път зиртек ....





Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано05.01.12 00:26



Ранди, снимки има във фейсбук няколко...
За фъстъчките...съветвам те на този етап да не експериментираш, те са от най-силните алергени..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.