Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:37 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: jana]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано21.12.11 23:13



Момичета, весели празници от мен!
Нас, стискам палци, и на мен ми предстои, кога - не знам, дано стане догодина.



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: flor4eee]  
Автор snich (top4o)
Публикувано26.12.11 20:04



Мили момичета,много съм затруднена

Изтеглих си Weather bug ,но не успях да си сменя локацията - иска ми зип код Опитах с варненския - не стана,опитах с телефонния за страната - не стана....Подсказвайте!
Преди беше лесно - пишеш си държавата и града и готово. А сега....



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: snich]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано27.12.11 15:02



Сни4, не мога да ти помогна...

Как изкарахте Коледата, моми4ета? Ние имахме гости на Бьдни ве4ер, преяждане и тем подобни.... Пари4ката се падна на малкия, той още не разбра каква 4ест е това, но му беше интересно , де.
Подарьците се харесаха, Дени игра с вси4ки тях, редувайки ги. С игра4ките не бяхме прекалили, така 4е успя на всяка от тях да отдели време.
На самата Коледа го ударихме на голям мьрзел, дори спах 2 4аса следобеда.





Тема абе кво ги праите тия деца на НГнови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано28.12.11 12:41



кога ги слагате да спят, как процедирате като ходите на гости - прибирате се в къща заради тях в 8 часа или ги пращате в детската стая да спят пък вие си продължавате посрещането на НГ.
Тук децата им изпозаспиват къде сварят ама моите не го могат този номер, искат си в стаичката дет са си свикнали.




Тема Re: абе кво ги праите тия деца на НГнови [re: jensen-110062]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано29.12.11 00:13



Едва ли само твоите деца не заспиват, кьдето сварят. Дьлбоко ме сьмнява.

Моето 4ове4е още е малко и си заспива в регулярния 4ас- независимо дали у нас или на гости на НГ. Като поотрасне, самО ще по4не да си иска да стои будно с вьзрастните, поне до 00 4аса.
Кога дойде този период при вас всьщност- кога по4наха да настояват де4ковците да стоят до полунощ и да 4акат Новата Година?



Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: snich]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.12.11 02:54



Снич, на мен ми дава да си вкарам пощенски код или град в които живея, сьщо така мога да си чеквам да ме намери кьде сьм и да ми изкара времето, но аз сьм си сложила зипа, просто защото не ми сменя кьде сьм например като патувам.




Тема Re: абе кво ги праите тия деца на НГнови [re: jensen-110062]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.12.11 02:58



Ако издьржи до кьсно и играе с децата, ще я оставя до колкото издьржи будна...иначе няма значение, тя не заспива по столове или по дивани като на други познати децата, издьржа си в повечето случаи докато си трьгнем, но ние например на Нова Година сме на вила, тьй че като дойде време да спи или в нашата стая или всички дечковци на куб с една стая и готово!




Тема Re: абе кво ги праите тия деца на НГнови [re: -Randi-]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.12.11 03:02



Саша едва ли ще разбере, че е Нова Година, най-вероятно ще схване че става нещо важно, ама до там...хаха, но в последно време като се сьбираме вкьщи или на гости гледа да издьржи махимално много, защото явно се чувства голяма и иска да стои с нас и не толкова с нас колкото да си играе с децата, защото нашите сьбирания откакто имаме Саша почни не е с хора без деца...




Тема Re: Предколеден клюкарникнови [re: -Randi-]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.12.11 03:04



И нашата паричка се падна на Саша, за 1ви пьт!!! Иначе всички имахме доволно подарьци, като Саша имаше наи-много, хихихихи!




Тема Re: абе кво ги праите тия деца на НГнови [re: jensen-110062]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано29.12.11 09:37



От малка моята я мъкнеме с нас навсякъде (с нашите евро баби вечно пътуващи), заспива където свари, На нова година издържа до към 3ч, но тя си е поспалива и когато не е на детска става "сутрин" към 11-12ч ... Миналата нова година заспа както си играеше задно с дечурлигата на Работещата по земята, по дивани кой където му се доспал там си го намерихме хаха ... тази година предполагам ще е същото играят до последно и после окапват

. Никога и по никакъв повод не е заспивала в 20ч, единственияат път когато легна рано беше преди седмица когато цял ден от детската бяхана Витоша не спали, на въздух и сняг играли и като я взех заспа в колата в 18ч, после я пренесох в кревата и продължи спането до сутринта. Иначе стандартното лягане става към 22-22:30ч през седмицата и към 23-24ч почивните дни, но тогава спането е до обяд на следващият ден, така е от бебе и никакъв режим и не подлежи на дресировка каквото и да правя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.