Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Зимен кошмарнови [re: dessbess]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано10.01.12 05:10



Дес, ние до вчера имахме пролетно време с 50+ градуса темепратури на F. Сега сме около нулата, но все пак без сняг тази зима! Помниш снимките ми от миналата зима!




Тема Re: Момичетанови [re: dessbess]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано10.01.12 08:54



аз в 25-та поликлиника при Илиева, но не знам в коя лаборатория се носи.
Другата седмица ми е в план-графика точно това нещо + мамолог.



Тема Re: Момичетанови [re: dessbess]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано10.01.12 09:32



Аз ходя при д-р Каменов в център Грийнберг в Младост, с тях имаме договор за трудова медицина.




Тема Re: Зимен кошмарнови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано10.01.12 09:55



А всъщност се оказва, че за тежкотоварните автомобили няма летни изимни гуми, при тях важен е грайфера ;) И както коментираха в офиса защо когато е разчистено ТИР-овете не създават проблеми по магистралата. Абе за пореден път зимата ни направи на маймуни...язък им за приказките ...



Тема Re: Момичетанови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано10.01.12 10:38



При гинеколога ми хахаххаха

др. Хранов в Майчин дом, лабораторията им е номер едно просто там. Освен всичко друго когато ми е нещо по спешност лекаря винаги ми ги носи в Кандиларов отстрани на НДК-то, имат филиал и на други места и там са им супер точни тестовете. Аз по наложителни причини правя на всеки 6 месеца и съм супер доволна, всеки път са точни. Половинков караше стаж в лабораторията на Майчин дом и оттам знам, че са доста достоверни

Редактирано от jana на 10.01.12 10:40.



Тема Re: Момичетанови [re: tani4ka]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано10.01.12 10:40



в Грийнберг в Младост ходя при Цонев - мамолога



Тема Re: Зимен кошмарнови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано10.01.12 10:42



Ми аз не съм много съгласна. Изрично показаха, че турските шофьори са с летни гуми, без вериги без нищо. Е как все от чистота са им виновни незнам, хорицата са били там от предната вечер и са чистили, непрекъснато е валял сняг и проблем са създали обърнатите тирове без веригите и без грайферите .. Как един път не излезна един журналист например да похвали чистотата в София. Защото тази зима дотук хорицата се справиха. Аз лично видях по спирките хора с лопати и сол да ръсят и чистят спирките, първият сняг като заваля масово машини имаше из столицата. Знаят само да плюят и това е





Тема Re: Зимен кошмарнови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано10.01.12 18:26



Е, хубаво, но и самите пътуващи тябва да бъдат съвестни...сигурна съм, че е имало много несериозно подготвени пътуващи, както винаги подценяващи предупрежденията...Не знам, но ние сме страна изключително пощадена откъм природни бедствия - потопи, урагани, бури и т.н.....и винаги нещо се обърква и ние никога не сме подготвени и организирани...



Тема Re: Момичетанови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано10.01.12 18:28



Ох, проблема ми е, че вече си нямам мой доктор. Аз така си реших, поради разни причини не мога да отида при моя...Искам да си направя цитонамазка, но да знам, че се гледа внимателно от специалисти...При Хранов как да ида, като знам каква истерия е там и да кажа, че искам цитонамазса..не става...



Тема Re: Зимен кошмарнови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано10.01.12 18:54



Именно някаква отговорност и към пътуващите ... не само да се плюу по Чистота. Все някой друг ни е виновен и се псуват наляво и надясно хорицата без да се замислят дали пък и те нямат вина. Едно от фрапиращите неща беше как спрели ТИР с летни гуми полицаите, отбили го, той паркирал, видял гърбовете им и тръгнал с пълна газ ... е 200м по-надолу се обърнал отново ........ това незнам да хванеш и да накъсаш книжката отраз



Редактирано от jana на 10.01.12 18:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.