Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Коледни украси, декорации, трапезинови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано15.12.11 23:27



Аз едва днес направих едно ангелче. Искам тук на спокойствие да ви се похваля и да ви кажа, колко съм поласкана от реакцията на Вихра! Във фейса не искам, че и без това много комплименти й направих...Така ми хареса първия ангел, който го правих на две на три...изумена съм!

А как хубаво ми станаааа...чатихме си даже, дори ми предложи да пием кафе..ехей надух се!


Редактирано от dessbess на 15.12.11 23:28.



Тема Re: Коледни украси, декорации, трапезинови [re: dessbess]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано15.12.11 23:33



хубаво си е ангелчето, с право си се надула

. Аз поръчах Дени утре да купи книжката. Тя има много мерак да се занимава с такива неща. Аз също, но няма да се оправдавам с най-тривиалното - липсата на време.



Тема Re: Коледни украси, декорации, трапезинови [re: galia71]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано15.12.11 23:43



Абе чак хубавооо, изобщо не съм очаквала такава реакция от нейна страна...
Книжката е супер, яд ме е, че не излезна по-рано да има време да се майстори...Аз си взех и списанието, ама може и без него да минете...хареса ми една идея с едни нанизи от пуканки, ще я споделя ако стигна дотам.
Аз винаги съм "горяла" на тази тема. като дете сама се влачех по кръжоци, тогава си беше и безплатно...
Сега има всичко, но приложните хобита са скъпа работа...всичко е с пари и дори с много пари. Толкова се вдъхновявам, чак адреналина ми се качва...

Яд ме е, че не се доразвих навремето, наистина бих била щастлива ако бях станала една професионална приложничка..
А Вихра е просто страхотна, това е вече талант с голяма фантазия!

Редактирано от dessbess на 15.12.11 23:44.



Тема Re: Коледни украси, декорации, трапезинови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано16.12.11 01:30



Коя е Вихра, авторьт на кнжката ли(как се казва

)?
Ангел4ето наистина е станало 4удесно!



Тема Re: Коледни украси, декорации, трапезинови [re: dessbess]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано16.12.11 08:41



Наистина ти е хубаво англчето

. Ще я потърся и аз тази книжка, макар да съм вързана в ръцете и нямам време, ще ми е хубаво поне да я разгледам. Току виж някога се възползвам от идеите.
Ние украсихме елхата още миналата седмица, че да можем да й се радваме дълго. Успях да направя един гирлянд с хартиени фигурки и сега всеки, който мине в тази част на хола, си удря главата в звунчето, завързано на края :))). Но поне създава бял шум .
Сега съм се заела с амбициозната задача да разкарам пластмасовите украшения и да ги заменя с нещо естествено, или поне красиво и стойностно. Купих си няколко от глина, от метал, с Яна миналата година правихме едно от солено тесто, някой станаха доста сполучливи. Оглеждам се и за стъклени ангелчета, че съм им голям фен :). Мислех да направим няколко лакирани шишарки, но едва ли ще са за тази Коледа :). И аз ще съм в отпуск от 23ти, но ще пътуваме за седмица и пак няма да имам възможност :).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.