Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 27.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Добри пластични хирурзи в България  
Автор Monica123 (минаващ)
Публикувано22.11.11 00:58



Здравейте.
Видях, че тук се пускат всякакви теми и реших да ви попитам.Знаете ли кой пластичен хирург е преобразил така добре Люба Кулезич?
Гледах я по телевизията- много добра работа!
Каже въобще кои сега са на-добри в България?
Аз знам доктор Сердев, досктор Ангел Бончев ли беше?



Тема Re: Добри пластични хирурзи в Българиянови [re: Monica123]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано22.11.11 11:56



Имам по слу4айност един жьлт вестник от октомври тази година, кьдето пласти4ният хирург на Люба Кулези4 е дал голямо интервю, казва се Ильо Стоянов, но нямам представа за адреса на клиниката му.



Тема Re: Добри пластични хирурзи в Българиянови [re: Monica123]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано22.11.11 12:00



Съжалявам, че не мога да ти помогна с лични впечатления, но можеш да попиташ и в клуб Медицина.
Люба Кулезич наистина изглежда неузнаваема.



Тема Re: Добри пластични хирурзи в Българиянови [re: -Randi-]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано22.11.11 18:42



Ильо Стоянов е в Aesthe Clinic - има координати в нета, ФБ и пр. Ама честно казано. Цените му са високи. Даже бих казала конкурентно-европейски - аз лично бих се замислила дали да се оперирам при него или в Мюнхен

.

Моника, какво точно искаш да си "преправиш"? Аз съм на мнение, че няма такова нещо като "най-добър в България" има най-опитен в ринохирургията, най-опитен по "гръдната" част, най-добър в дерматологията...

Редактирано от surfline на 22.11.11 18:44.



Тема Re: Добри пластични хирурзи в Българиянови [re: -Randi-]  
Автор Monica123 (минаващ)
Публикувано22.11.11 19:55



Супер ! Знаех си аз къде да попитам:)))))))))



Тема Re: Добри пластични хирурзи в Българиянови [re: surfline]  
Автор Monica123 (минаващ)
Публикувано22.11.11 19:59



Благодаря за подробната информация! Повече от достатъчна е.
Съгласна съм с теб, че всеки специализира в определена област.Аз сън ана 41, смятам че лицето ми е хубаво, но все пак знаете, че каквито и грижи да се полагат гравитацията не прощава.
И рабира се съм си мислила ( не още сега, но да кажем след 5 години) да си доида до БГ за една такава разкрасяваща процедура.
И понеже аьз Люба Кулезич я знам още когато беше млада и готина, после остаря и сега немога да повярвам на очите си !
Много добра работа!



Тема Re: Добри пластични хирурзи в Българиянови [re: ariel$$]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано23.11.11 00:25



Да, изглежда неузнаваема, но но мен лично ми е смешно жена на тези години да изглежда с 20 по-малко, някак си ми прилича на кукличка...
Ангел Бончев не е, той беше отвлечен и беше шеф на футболен отбор, може би го бъркаш с д-р Енчев и прословутите му билбордове...





Тема Re: Добри пластични хирурзи в Българиянови [re: dessbess]  
Автор Monica123 (минаващ)
Публикувано23.11.11 21:57



хахаха:)))Стана много смешно, нали? Сетих се , че е Ангел Енчев........за билбордовете не съм ги виждала..не живея в България и наблюдавам нещата от страни, така, че ми е простено да объркам някое и друго име:)))))))
Иначе, права си, че изглежда странно, но като сравниш как е изглеждала преди това - мисля, че е взела правилното решение........



Тема Re: Добри пластични хирурзи в Българиянови [re: Monica123]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано29.11.11 12:30



Привет, тук рядко влизам, но като ти видях темата и ме засърбяха ръцете да се влюча.

Не съм си правила пластични операции, и аз не живея в България, но съм добре осведомена по темата....хоби ми е да чета такива истории.
Люба Кулезич винаги съм я намирала грозна и противна, но резултатът от операцията е добър. Вече са ти написали кой е хирурга (д-р Ильо Стоянов) и къде работи. За него има противоречиви мнения...и добри и лоши.
За споменатия от теб Сердев....обезобразил е доста жени....и мястото му е в затвора.Материяли за 'дейността' му в интернет колкото искаш.
Енчев също е зле....
Ако искаш мога да ти пиша на лични повече инфо



Тема Re: Добри пластични хирурзи в Българиянови [re: ariel$$]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.11.11 22:09



неузнаваема но не и хубава





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.