Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Имат ли право да разпитват децата минови  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано13.11.11 13:32



без мое присъствие?

От общината непрекъснато ни досаждат с разпити на децата ми насаме, без родители. Преди време идваха да подлагат Давид на кръстосан разпит относно как се чувствал с нас, дали го малтретираме и т.н. Аз го позволих ама после се замислих дали съм постъпила правилно. Сега пак се натискат да идват тоя път да разпитват всичките. Адски ми е писнало от тези натрапници, идват, губят ни времето и стресират децата. Чудя се дали имат право да подлагат малки деца на подобни разпити и имам ли смисъл да се противопоставям при положение, че това е инициатива на общината. Аз предния път като идваха, бях предупредила Давид за тях, казах му че идват от полицията (понеже другото няма да го разбере) да го разпитат и да внимава кво говори. Съответно не знам какво са си приказвали, но явно им е харесало щом искат пак.
Чудя се сега дали да не ги отрежа или пък да им кажа, че искам да присъствам на разпита. Какво бихте ме посъветвали? А дали ще има смисъл да си намеря адвокат при положение, че ще трябва да работи на практика срещу общината.




Тема Re: какво?нови [re: jensen-110062]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.11.11 14:30



Как така бе?...е така решават и тръгват да разпитват децата, без подадени някакви сигнали...или други причини /всъщност ти кажи имало ли е причина да правят това или е просто така-тестово, анкетно?


И как малолетно дете ще бъде отделяно от родителя си, ако няма причина, та нЕкой си общинар да го разпитва?

Там нещо сбъркани ли са при вас?...или и на това му казват демократичност?

Ти ме уби с тази тема...ще я следя с интерес.

Иначе не знам дали имат право да разпитват при вас така...провери си тамошните закони. У нас мисля, че подобен акт се прави, когато има подаден сигнал или напечено положение.



Тема Re: какво?нови [re: LlRA..]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано13.11.11 15:28



какво значи подаден сигнал. Ако аз ида и им подам някакъв си сигнал за някакви си деца и смяташ че е ОК да подберат децата и да ги разпитат




Тема Re: какво?нови [re: jensen-110062]  
Автор World Champ ()
Публикувано13.11.11 15:53



А твоят съпруг знае ли за това? И какво мисли той по въпроса?

*****
"Patience is not my strongest virtue." Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: какво?нови [re: jensen-110062]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.11.11 17:45



Има си закони за домашно насилие...агенция за закрила на децата...у нас де. Ако има проблем с някои деца, тогава, да-намесват се.

Провери си там как са нещата.

Искаш да кажеш, че така, без причина искат да ги разпитват?...нещо не ми се връзва и изяснява картинката...ако искаш дай подробности.

Редактирано от LlRA.. на 13.11.11 19:57.



Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: jensen-110062]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано13.11.11 19:16



Ще чакам да разкажеш подробности. Интересно ми е защо го правят!



Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: ariel$$]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано13.11.11 20:58



щото се връзват на детски фантазии




Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: jensen-110062]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.11.11 21:18



По-точно?
С ченгел ли ще ти вадим думите?





Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: LlRA..]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано13.11.11 21:29



не знам какво по точно, говорили са ги на други, не на мен и нямам представа. Но тъпаците се вързали. Питах Давид що е говорил глупости и той каза За да дразня даскалката.




Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: jensen-110062]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано13.11.11 21:34



Hm...не знам, но детската фантазия и въображение бая бели може да донесе на родителите...и този момент го има, особено там по вашите страни и лицемерно загрижени гражданЕ, дето умират за интриги в уреденото си скучно дори ежедневие



Надявам се все пак да си нащрек и да удържаш пристъпи на нервност ако те напъне нещо...поне докато се вихри интригата...уффф, не ти е лесно...разбирам те




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.