Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re:.....нови [re: -Randi-]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано17.11.11 16:43



Всеки трябва да намери време да го гледа...





Тема Re: Никифин .....нови [re: -Randi-]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано17.11.11 19:54



Съгласна съм и с Яна и с Ранди - поговори си с него и ако не откриеш нещо опитай да му изкрънкаш от лекарите една кръвна картина(желязо и пр.).



Тема Re: Клю-клю .....нови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано22.11.11 11:58



Уф, да се опла4а , 4е след вземане на крьв , за да проверят как е казеина на Дени покрай неговата мле4на алергия се оказа, 4е пак трябва да отложим даването на кашкавал, масьлце, сиренце и вси4ко останало, което е от мляко.

А така се надявах да можем да вьведем ве4е тези храни... Знам, има и по-лошо, но ми писна от тази алергия...
Положителното е, 4е не е проблем да давам тестени продукти с мле4ни сьставки, понасяли се добре, пробвахме , нямаше реакция.
Провериха го и за яйце и излезе , 4е сьщо му е алерген (аз това си го знам след даване на омлет, но тест не бяхме правили)- и жьлтька, и белтька, но специално за белтъка сьм забелязала реакция, докато при жьлтька не. Ако е смесено в тестен продукт, сьщо нямало проблем според лекаря.

Редактирано от -Randi- на 22.11.11 12:39.



Тема Клю-клю .....нови [re: -Randi-]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано23.11.11 00:12



Не е ли време за тема за Коледните пожелания....
Иначе ние вече си имаме украса у дома и коледна елха. Тук дядото вече дойде в мола, всичко е украсено веднага след като отмина Хелоуин.





Тема Re: Клю-клю .....нови [re: нeмиpницa]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано23.11.11 09:52



Аз мисля да започвам у нас през уикенда и по малко всеки ден, за да им е интересно на децата. Иначе моловете са украсени вече.




Тема X Factorнови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано24.11.11 21:39



Кой ви е любимец?




Тема Re: X Factorнови [re: jensen-110062]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано25.11.11 09:07



Джийсън Брад Люис - на Яна

, голямо нещастие беше, като отпадна. Сега всички са ни любими, за да няма розачорования. Но моите фаворити са Рафи и Александра :).



Тема Re: X Factorнови [re: _dexter_]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано25.11.11 09:54



Аз също мисля, че всички дето останаха са адски добри и всеки ми харесва по свой си начин. Децата са кадърни, но си личи че им липсва опит и сценично поведение.
А Александра е професионалист от всякъде, единственият и косур е възрастта.
Всъщност от тук натам няма значение кой ше победи защото светът ги е видял и на всички им е даден шанс




Тема Re: Deern, [re: jana]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано25.11.11 14:10



"Едно жилище с 3 стаи, 70кв м, в които едно тричленно семейство би могло да се побере като риба в тясна консерва струва средно 85 000 евро, строено 1990г.
За справка аз живея сама на толкова квадрата.
Колко можеш да плащаш месечно сама с 2 000 евро заплата- тъкмо за горе-долу нормален живот без екстри?
Имам предвид че заплатите в България рядко 2000 евро ( 3900 лв) , жилищата и животът е скъп колкото в Германия. "

Би ли пояснила това, моля, че не можах да схвана цялостната идея, а ми стана интересно. Къде жилище 70 кв м струва 85 000 евро? В БГ ли или в Германия? Или твърдиш, че на двете места цените на недвижимите имоти са същите? Аз живея в Испания и тук жилище 70 кв м би струвало около 200 000 евро, затова ми стана любопитно, че при вас е толкоз евтино.

Иначе съм съгласна с теб, че в много случаи си надскачаме финансовите възможностите (за българите като цяло говоря) с излишни ипотеки. Наблюдам го сега у приятели, които останаха без работа и се чудят как да се оправят със заеми и имотеки. Не зная как е в България, дали наем = ипотека, но при нас в Испания разликата е в пъти. Аз затова и няма да си купя собствено жилище, освен ако не ми падне от някъде четвърт милион.



Тема Re: Deern, [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано25.11.11 14:46



Флор4е, живеем в сравнително мальк немски град, в близост до по-големи и тук 70 квадрата тухлено жилище за 85 000 евро можеш да намериш без голямо тьрсене(става дума за Западна Германия). Вярно, строени са обикновено 70-те, 80-те години, но са поддьржани блок4ета.
Тук оба4е има по-висока безработица, това влияе на тьрсенето и на цените.
В сьседния град, който е под носа ни и който е 600 000 жители можеш сьщо да се намерят изгодни имоти- виж, новото струва пове4е.

Виж, цените в Мюнхен са нещо друго- там са кожодери откьм имоти.

Аз се изумявам от лихвените проценти по ипотеките в Бг- много са високи...

Редактирано от -Randi- на 25.11.11 14:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.