Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Машина за кисело мляконови [re: _dexter_]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано03.11.11 21:33



чак пък от машина не знам дали има нужда.
Аз вчера си купих българско кисело мляко от току що открит БГ магазин в Копенхаген и много се радвам. И децата на вафличките. Абе изкупих половината магазин. Продавача вика, че ако така пазарувам всеки път направо с камион ще ми ги кара до нас.




Тема Re: Смени се времетонови [re: _dexter_]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано04.11.11 14:44



Има някакви терапии, на които аз не вярвам - уж и с операция се постигал резултат, но не вярвам Половинков да легне под ножа заради хьркането. Тома Неверни сьм аз.

4естно казано, не сме разговаряли сьс специалист по темата, само сьм 4ела тук-таме по нещо.

Редактирано от -Randi- на 04.11.11 14:45.



Тема Re: Клю-клю .....нови [re: Poзмapия]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано04.11.11 18:03



Страхотно Розмария, дано всичко се реши бързо и скоро да се похвалиш с нов член-семейство

.



Тема Re: Смени се времетонови [re: -Randi-]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано04.11.11 18:06



И аз така. Моят човек не хърка редовно, но за сметка на това - силно

. В такива дни аз обикновено го сритвам да се завърти и ако не спре се местя в хола на дивана...ма не е най-удобното място в къщата. Т.е. май следващото мо "удобство" е килимът на котката



Тема Re: Смени се времетонови [re: surfline]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано07.11.11 20:39



jana, tani4ka, Randi, galia71, паулина, surfline, благодаря

. Процедурите не са толкова тежки, поне засега нямам никакви проблеми. Ще видим по-нататък. сега ми предстои ходене на училище за кандидат-осиновители.

Понеже Яна ме попита за етническия произход на детето - да, задават този въпрос и се съобразяват с желанието на родителите. А колко време ще отнеме намирането на дете, отговарящо на всички изискваия на родителите, е въпрос на време. Е, при бременноста се знае, че е 9 месеца, тука - може да стане за 3,5 , а може и за 3 години.

Сега - какво отговорих аз ли? - Ами казах, че нямам претенции каъм етническия произход, защото не ме интересува, но заради майка ми ще искам детенцето да няма изрезени ромски черти. Т.е. ако е сравнително по-светличко, та майка ми да не се усети, че е ромче.

По темата за хъркането - приятелят ми спи като бебе, нямам проблеми с разни шумове....

За киселото мляко - направо си купувам готово, домашно подквасено.
За съжаление май човекът ще се отказва от това, да си гледа кравичката и ще трябва да минавам на купешко. Точно когато ще се появи малката, да нямам истинско мляко, но ще видим, все ще се намери начин дотогава, и ще се уча да подквасвам.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Тема Re: Клю-клю .....нови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано08.11.11 11:03



Ехо, сьбудете се...



Пускам по едно кафенце за разбуждане.




Тема Re: Смени се времетонови [re: Poзмapия]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано08.11.11 11:06



Дано да са по-малко от 3 години, 4е... множко ми се струват, но няма как, нямаш избор.





Тема Re: Смени се времетонови [re: -Randi-]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано08.11.11 12:14



А, то е въпрос детенцето, което ми предложат, да ме хареса тя. Харесаме ли се с щерката, се вземаме една друга с нея

.

А, сега разбрах какво е излязло от постинга ми. Ама съм един литератор.
Може да стане за 3,5 месеца, а може да се чака 3 години, ако съм с големи претенции - примерно да прилича на Анджелина Джоли, при положение, че аз самата съм Упи Голдбърг.
Щото и такива варианти има от осиновяващи (всъщност в моя случай, че я одъщеря). Да е здравичка само.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Редактирано от Poзмapия на 08.11.11 12:18.



Тема Re: Клю-клю .....нови [re: -Randi-]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано08.11.11 12:21



Ох, благодаря

.

Нещо обаче ми е гладно на мен:



Хайде, да похапнем, че дечицата изискват енергия.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Тема Re: Клю-клю .....нови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано08.11.11 14:21



пия вече следобедното, но от работа и проблеми глава не мога да вдигна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.