Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Смени се времетонови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано02.11.11 09:50



Яна в петък (преди смяната на времето) ми вика - мамооо, защо си станала, не виждаш ли, че навън е още нощ

. Поне с нейното ставане няма проблем, събужда се като ме чуе да се размърдвам, а това й осигурява поне половин час дремане и разсънване :)).



Тема Re: Клю-клю .....нови [re: Poзмapия]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано02.11.11 10:23



Браво на теб, възхищавам ти се!!! Стискам палци скоро домът ви да се оглася от детски смях!






Тема Re: Смени се времетонови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано02.11.11 10:28



Уникални сте...едвам ставам в 7 и всичко ми е в конски тръст :( Обаче напоследък сънят ми се е разбил тотално. В момента , в който заспя започвам да сънувам и така е цяла нощ, нон-стоп...плюс това Наси се буди поне два пъти през ноща, като веднъж аз отивам в детската ста я илягам при него, после се връщам в спалнята, после той идва в спалнята и се настанява до мен... и имам чувството сутлин,че не съм лягала. Вече се чудя дали да не отида на лекар :(((
А в момента някакви дълбаят под нас в офиса с бормашини и съм на път да вдигна лекичък скандал и лекичко да си тръгна от работа...





Тема Re: Клю-клю .....нови [re: Poзмapия]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано02.11.11 11:32



Успех и вьзможно най-малко протакане на цялата процедура ти пожелавам и скоро да гушнеш твоето дете !!!!





Тема Re: Смени се времетонови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано02.11.11 11:39



Ала-Бала, след толкова разходки как да имаш 4увството, 4е си са наспала...

И аз се разходжам нощно време от стая в стая, но поради факта , 4е Половинков хьрка

. За да се наспим вис4ки, най-добре всеки поотделно в стая. Слагам тапи за уши, оба4е не винаги имам желание да имам нещо в ушите цяла нощ... Отделно с тях не бих могла да 4уя дребното, ако реши да се буди, вклю4вам бейбифон, но това не е гаранция , 4е ще го 4уя... Някой друг тук има ли си хьркаща половинка?



Тема Re: Смени се времетонови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано02.11.11 12:45



и мен многократните ставания нощем ме разбиват.

За сънуването, аз също сънувам много. Почти не минава нощ без да съм сънувала. Но когато имам някакви проблеми, притеснения било лични, било в работата сънищата ми ме натоварват страшно много. Не са свързани с проблема, но усещането след събуждането ми е смазващо. Дали няма нещо, което да те тормози и затова да си неспокойна? А разкъсването на съня при мен също е причина да сънувам гадости.

Напоследък Борис на моменти почва да се държи като сумнанбул. Става, говори, после не помни. Може и да сънува, но не може да каже винаги дали е така.

Тази нощ даже по малките часове дойде в спалнята и почна да вика баща си да му обяснява някаква задача, че не разбирал. Май трябва малко да се поспра в тормоза му. Но сега решавахме някакви задачи за матем. турнир.



Тема Re: Клю-клю .....нови [re: Poзмapия]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано02.11.11 13:28



Успех и бързичко да минат всички процедури.



Тема Машина за кисело мляконови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано02.11.11 14:29



Имате ли :)? Ползвате ли? Онзи ден случайно видях реклама по тв-то и разбрах, че има и такова чудо.


Не че съм се втурнала да купувам, то за машината за хляб се навивах повече от година, обаче сега съм много, много доволна и си я ползвам почти ежедневно. А и в момента купуваме наистина хубаво кисело мляко от едно магазинче във Варна, не ние е много нужна такава машина, но все пак се замислям :)).



Тема Re: Машина за кисело мляконови [re: _dexter_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано02.11.11 15:04



Знам че има подобно нещо, аз нямам и не ползвам. Малко излишно ми се вижда, квася биволско мляко редовно, ама по-обичайният си метод :))) До сега провал не е имало...е и йогурт с плодове не съм пробвала да правя, но после децата си слагат в млякото сладко и става чудно.



Тема Re: Смени се времетонови [re: galia71]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано02.11.11 15:09



Ми то бива сънуване , ама мойто просто ... конкретен проблем нямам, но ми е супер натоварено на моменти :( Наскоро като сънувам, че мъж ми обикаля бивши гаджета и им събира...автобиографиите

...и го питам, а той не ми казва защо и аз като рева, гото си викам той пак при тях се връща ...тъпа работа, ама ме психясва.
И като ще се оплаквам давам до край....забравям!!! Тотално, преди пиех Селеногин, но като след два часа не се сещам пила ли съм ги и го спрях, не знам дали пак да не почне нещо гинко да взимам...
И като казвам забравям, не си мислете, че е онова отнасяне. Мин. месец имах среща с някакъв от банката за една гаранция...ми като зациклих тотално и не мога да обясня елементарно нещо от счетоводните неща, дето съм ги правила...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.