Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Смени се времетонови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано31.10.11 20:35



Крис ни беше най-голямата изненада. Първия ден беше до обяд, от втория - по цял ден...без рев, без мрънкане...

Само дето стресът май му е в повече и сутрин няколко дни ставаше ранко....Но се надявам да отмине! Пич и половина





Тема Re: Смени се времетонови [re: -Randi-]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано31.10.11 20:37



Хлапенцата, заедно с майка им, се събудиха в 7,00

Наложи се да се ущипя наколко пъти, за да повярвам, че чувам алармата на телефона, а не някое от гласчетата.





Тема Re: Може да съм превъртяланови [re: bggal]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано01.11.11 15:36



Аз сега виждам лентичкаааата.... супер :))))



Тема Re: Смени се времетонови [re: mishellinna]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.11.11 19:22



Миш, през последните 4 месеци заради малка промяна в работното време ние ставаме семейно-целокупно в 5.45 ч. Да си призная, че ако от мен зависи и аз ще си лягам в 18.30 ч.





Тема Re: Смени се времетонови [re: surfline]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано02.11.11 08:44



то аз ставам вече 2-ра година в 5,45, но добре, че поне дребния не ми се налага да го будя в толкова, че ще рева до небето



Тема Re: Клю-клю .....нови [re: jana]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано02.11.11 09:04



Понеже е "клю-клю", да кажа и аз

.
Утре чакам социалната да дойде вкъщи и да ми огледа жилището.
Нещата тръгнаха, миналата седмица мина първото ми интервю, но ми е притеснено за утре.
Стискайте палци.

P.S. Купих си книгите за отглеждане на дете, препоръчани от Флорче и от Яна.
Попрехвърлих ги, интересни са, да видим девойката като се появи каква ще е.


"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Тема Re: Смени се времетонови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.11.11 09:07



Аз всяка сутрин ставам в 6:30ч оправям се на спокойствие и в 7ч почвам с буденето на Ния и тогава идва големият ЗОР..... мъка, ревове, писъци .....





Тема Re: Клю-клю .....нови [re: Poзмapия]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано02.11.11 09:10



Страхотно би ли разказала малко повече за цялата процедура, какви документи, колко време чакаш, имаш ли право на избор за детето смисъл момче ли имомиче, възраст и прочие



Тема Re: Клю-клю .....нови [re: jana]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано02.11.11 09:20



Най-напред се отива в Дирекция "Социално подпомагане", отдел към нея "Закрила на детето" по местожителство - в смисъл в съответната област.
Там дават списък с набор от документи, които трябва да се набавят - 1. Че не се дължат данъци на държавата

, 2. Извлечение от заплата за 6 месеца назад, 3. От прокуратура, че не си следствен, 4. От ГРАО, че не си поставен под запрещение, 5. Медицинско 6. Свидетелство за съдимост и 7. Препоръки от двама поръчители.
Така събраните документи се внасят в отдела за закрила на детето, завеждат ги и започва да тече 3-месечен срок, през който се провеждат няколко събеседвания с кандидата, проверка на жилището му, събеседване с двамата поръчители и накрая се изготвя доклад. И с този доклад вече се търси дете, да което въпросния осиновител е подходящ. А оттам колко и как ще трае, ще видим...и аз си доизяснявам нещата в движение.
Може да се избира - възраст, пол, здравословно състояние...

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Тема Re: Смени се времетонови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано02.11.11 09:38



и още нещо си пропуснала

истерията на майките




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.