Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Егати лудите мъженови  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано25.10.11 10:34



Слушам всяка сутрин по радиото реклама за нов саит за запознаства, специално за женени, който търсят извънбрачно развлечение. Оказа се, че познат на мъжа ми го е правил от любопитство се регнах. Без снимка, с минимално данни за мен. И глей братче кво става. Налетеха ме веднага една камара народ, които смятат че профилът ми е МНОГО интересен. В него има в общи линии само възраст, ръст, кила и занимание

.
Секс да търси човек




Тема Re: Егати лудите мъженови [re: jensen-110062]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано25.10.11 11:27



Хаха, не бях 4увала за сайт за запозанства за женени.

В Датско сте напред с материала.

Какво да кажа- за всеки влак си има пьтници, много народ си изневерява за сьжаление- и женен, и неженен. Да 4укам на дьрво на мен да не ми идва на главата, 4е хи4 не сьм готова на компромиси.



Тема Re: Егати лудите мъженови [re: jensen-110062]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано25.10.11 11:44



Би ли пуснала темата и в КНР

...интересна е:))



Тема Re: Егати лудите мъженови [re: LlRA..]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано25.10.11 14:11



какво е КНР




Тема човек не може да избяга от себе синови [re: jensen-110062]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано25.10.11 14:19



да ви кажа каква каша забърках. Явно ни брак ни деца могат да променят дълбоката ми кучкенска същност.
Начи тия женени пичове много ме ядосаха и реших да се позабавлявам с тях. Спретнах им следния купон.
В петък съм на един бълагрски купон в едно клубче в Копенхаген. Понеже не пуснам снимка и да видиш как народът веднага е готов да се среща с мен. Та така за сега съм организирала 3 човека да посетят купона. Понеже не са ме виждали, а някои от тях и аз не съм виждала на снимка и им казах, че за да ги позная трябва да носят бяло цвете и седнат на бара за да ги видя. Да ме изчакат и да не дават на никой цветето. Ако до 23 часа не се появя е разрешено да подарят цветето на някое момиче, което им харесва. Те мен ще ме познават по паролата Виктория Милан, която ще им кажа, когато ида при при тях за да ме разпознаят :)
Аз лично смятам да ги заговоря всички по малко, няма да ги оставям да скучаят съвсем я. Но няма да се издавам коя съм за да видим как ще се държат и на кой ще подарят цветето.
Представяте ли си трима пича наредени на бара с цвете. Дали няма да се почувстват идиотски.
Не съм ли голяма кучка, кажете ми






Тема Re: човек не може да избяга от себе синови [re: jensen-110062]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.10.11 14:23



Ти май си с мнооооого свободно време .........





Тема Re: човек не може да избяга от себе синови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано25.10.11 14:29



не бе, тоя купон съм го планувала от месец и това ще си ми е в лизко бъдеще като гледам. Ами те искат да се видим и аз просто нямам кога. Затова реших да ги поканя там, може пък да им хареса






Тема Re: човек не може да избяга от себе синови [re: jensen-110062]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.10.11 16:20



Ха ха нямах в предвид купона, а сайта, запознанствата, комуникацията .... как ти стига времето за подобни неща с 3 чевенца на главата направо незнам, явно добре си планираш времето





Тема Re: човек не може да избяга от себе синови [re: jana]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано25.10.11 16:34



едно за сметка на друго. Най често сънят ми страда от цялата работа




Тема Re: Егати лудите мъженови [re: jensen-110062]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано26.10.11 00:38



Клуб на разведените?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.