Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:19 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да ви споделя радостта си!нови  
Автор krisi_mi (Мама на Дони)
Публикувано21.10.11 15:53



Здравейте,момичета!Не знам някой помни ли ме,че се позагубих близо 9 мес.,но хич не ми остава време за форума.Вече съм мама на двама.Бебе Краси се роди на 06.06.2011 г.Мина леко и безпроблемно раждането/ако ми остане време ще споделя в темата за моето раждане /и сега съм се гледаме с двете бебета в къщи.Разликата им е точно 1г.и 5 мес. и е по зле и от близнаци.Баткото хич не слуша, както се и очакваше

.Поздрави на всички и ще се постарая да се включвам, когато мога!.Сега се връщам да разгледам темите.Имате ли си нова бебешка..нови тазгодишни попълнения?




Тема Re: Да ви споделя радостта си!нови [re: krisi_mi]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.10.11 22:46



4естита втора рожба , Криси! Да ти е здрава и много кьсметлива !!!! Не ми стана ясно- бебе Краси момьк ли е или не?

Радвам се на смелостта ти да гледаш деца с малка разлика, но няма невъзможни неща, баба(мама, де) знае две и двеста. Пожелавам ти сила и волско тьрпение пред вси4ките бебешки предизвикателства!

Нова бебешка тема няма за сьжаление.



Тема Re: Да ви споделя радостта си!нови [re: krisi_mi]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано23.10.11 09:32



Ах, че хубава новина. Да ти живо и здраво, много послушно, ядящо, спящо и малко плачещо. Много незабравими мигове





Тема Re: Да ви споделя радостта си!нови [re: krisi_mi]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано23.10.11 09:45



Я, че хубава новина! Честита ти радост

. Да сте живи и здрави всички. Прегръд.

"Умиране няма и задачата има решение." - Ст. Джонсън

Тема Re: Да ви споделя радостта си! [re: krisi_mi]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано23.10.11 15:15



Честита ви втора рожба и дано е кротушанче, че милата ти.

Много смело от ваша страна да имате деца с малка разлика



Тема Re: Да ви споделя радостта си!нови [re: -Randi-]  
Автор krisi_mi (Мама на Дони)
Публикувано24.10.11 08:45



Благодаря ви момичета!
Бебе Красимир е малък мъж

.За сега слушка и мноооого папка,че и му личи
Съжалявам, че нямате нова ббеешка темичка бих се включвала, когато мога.Нямам под ръка баби за съжаление,но се справям не е чааак толкова трудно, ако свикнеш да не ти пука, че е тук -таме разхвърляно,несготвено и неизчистено с дни :)..е и време за себе си нямам много..но да похваля тати много помага и се намира и за мама малко отдих.
Хубава седмица на всички!




Тема Re: Да ви споделя радостта си!нови [re: krisi_mi]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано24.10.11 12:00



Сигурна сьм, 4е е вьпрос на организация. Ако имаш постоянната помощ от баби, по-трудно се мобилизира 4овек- според мен е плюс, 4е вси4ко е изцяло в твои рьце.

Модельт с породените деца много майки в Германия го предпо4итат, явно не е 4ак толкова страшно, а и децата растат така по-самостоятелни.



Тема Re: Да ви споделя радостта си!нови [re: -Randi-]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано25.10.11 10:08



Честита ти нова рожба Криси! Да са ти живи и здрави и бъдете здрави.....



Тема Re: Да ви споделя радостта си!нови [re: krisi_mi]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано25.10.11 10:51



Честита ви рожба!





Тема Re: Да ви споделя радостта си!нови [re: krisi_mi]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано25.10.11 21:51



Да ви е живо и здраво бебе Краси! Като си спомня с какъв хъс го планира и реализира, мога само да те поздравя! Да бъдат здрави и послушни, и двамата, та да не се видиш в чудо, ти пожелавам!








Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.