Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Раздувка...  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано10.09.11 15:13



Подготвяте ли учниците, мацки?





Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано10.09.11 18:20



Някои ученици, а ти куфарите?



Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано11.09.11 12:51



Нашият 'ученик' Тедката понася добре първите дни в детската ясла, почти без рев

Иначе не се спира - то не са опити да се отчекнат контактите, да се сменят мелодиите на всички възможни телефони, да се докара кучето до бяс и тн.




Тема Re: Раздувка...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано11.09.11 13:33



сладурче:)



Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано11.09.11 13:35



децата, не, но аз с нетърпение чакам началото на учебната година. И като ученичка бях така

. Стягам повече дневния МИ режим, защото ще пада голямо търчене. В графика трябва да включа и уроци по китара, че Борис му е голям мерак. Добре, че Дени се оправя сама и се намесвам за доста по-малко неща.



Тема егати учтивосттанови [re: surfline]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.09.11 15:50



Тичам аз одеве и на една пресечка гледам спряла кола. Реших, че ще ме изчака да мина и тръгнах да прекосявам. Ама точно като стъпих на платното и онази така се разбръчма все едно бърза да запали и да ме сгази докато още съм пред нея. Аз подскочих от страх и я погледнах недвусмислено. Тя изобщо не тръгна, просто колко да ме сплаши. Ама явно не е било нарочно щото после я гледам задминава ме и си продължава. И след малко най неочаквано явно е направила обратен завой при първа възможност и се връща и спира точно до мен и почва да ми се извинява, че ме е уплашила. Това па да си смени посоката на движение и да ме догони с колата да ми се извини си е малко прекалено според БГ стандарти. Поне аз не съм свикнала на такова отношение от българи. В такива моменти ми стават много симпатични датчаните.




Тема Re: егати учтивосттанови [re: NikiFin]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано11.09.11 22:47



Ти в Бг ли си сега?
Ситуации и хора всякакви...



Тема Re: Раздувка...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано11.09.11 22:48



Оу, много е пораснал сладура. Все така да шава и палува, без бели4ки не може.





Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано11.09.11 22:53





Ученик съм вече аз!
Ученик съм в първи клас!
Имам си и нов буквар –
най-добрия мой другар.

Ученик съм вече аз!
Ученик съм в първи клас!
Всички с мене се гордеят,
с мен се радват, сричат, пеят...




Тема Re: Раздувка...нови [re: нeмиpницa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано11.09.11 22:55



СТрашееееееееееен



Тема 11 септемвринови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано11.09.11 22:56



Имам в предвид 11 септември преди 10 години(ужас, толкова много време е минало...), когато се слу4иха драмати4ните сьбития в Щатите- кьде бяхте по това време, как нау4ихте и приехте новината?
Аз бях ве4е в Немско, по4ерпихме се с приятелка в един бар. Забелязахме, 4е масово бяха вклю4ени телевизори- в самото заведение, на витрини по магазини, но ние бяхме толкова задьлбо4ени в женски приказки, 4е не удостоихме с внимание предаванията. Виждахме разни немски политици на екрана, но не 4увахме за какво става дума , а и май-май не ни интересуваше за момента.


Когато в 20 4аса слушах новините, се ужасих. Какьв ти ужас, направо си беше шок.

Редактирано от -Randi- на 11.09.11 22:57.



Тема Re: Раздувка...нови [re: нeмиpницa]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано11.09.11 23:01



Нем, детето ти не беше ли миналата година в пьрви клас?
И какви са тези бг носии, нали сте в 4ужбина - нещо не схващам...


Ина4е пьрвокласникьт е супер!!!



Тема Re: Раздувка...нови [re: -Randi-]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано11.09.11 23:26



Стефи от днес е в първи клас в БГ неделното училище в Дъблин. В носия е директорката на училището, а с букета е учителката му.
Снимката е с Букварче /на Просвета/.
Миналата година започна училище по ирландската система, но се водише junior infats, тази вече е senior. Нещо като нашата ПГУ.

Днес ревнах на химна и като му връчиха читанката....Порастнаха децата ни, ех, ученици са вече.





Тема Re: Раздувка...нови [re: нeмиpницa]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано12.09.11 08:47



успех на момчето





Тема Re: 11 септемвринови [re: -Randi-]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано12.09.11 09:00



Аз бях там, в Щатите, на студентска бригада. бяхме далече от мястото на събитието - в Уисконсин, но достатъчно близо, за да усетим шока на хората. Същия ден бях почивка, станах, слязох в хола и видях какво дават по телевизията - пушещи сгради и объркани коментари на репортерите. Никой не знаеше какво става! По-късно през деня видях много хора около мен да плачат заради трагедията. Голям ужас беше.



Тема Re: Раздувка...нови [re: нeмиpницa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано12.09.11 09:24



Миналата седмица като я заведох за първи ден на детска вече в ПГУ, като я посрещтна госпожата й и се запрегръщаха сълзите ми тръгнаха, догодина по това време ще е първи клас и тогава със сигурност ще рева като магарица. Та разбирам те напълно, аз съм голяма ревла на такива мероприятия особено свързани с растежа на дребните ...





Тема Re: 11 септемвринови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано12.09.11 09:25



Трагедия е ....



Тема Re: егати учтивосттанови [re: -Randi-]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.09.11 09:53



не бе в Дания съм си.




Тема Re: Раздувка...нови [re: нeмиpницa]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.09.11 10:02



честит ти български първокласник.
И Давид ще почва в неделното БГ училище сега в събота, ама се води предучилищна група щото е само на 6 год и българският освен това му е зле. Тази инициатива за БГ училище в Дания започва тази година и ще видим как ще потръгне.
От колко време фунционира неделното училище в Ирландия и запълват ли се класовете с ученици?




Тема Re: 11 септемвринови [re: -Randi-]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.09.11 10:07



Аз пък още бях в БГ, на гости на един приятел и гледахме ТВ и по едно време почнаха показват кадри и да коментират случката и ние си помислихме първоначално, че е някакъв майтап. Толкова бях шокирана, че не бях на себе си. Тръгнах си от него замаяна, не виждах и не чувах и паднах по стъпалата много жестоко. После един месец едва ходех, адски болки.




Тема Re: 11 септемвринови [re: jensen-110062]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано12.09.11 11:28



Леле, добре, 4е не си пострадала по-лошо!





Тема Re: егати учтивосттанови [re: NikiFin]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано12.09.11 11:29



Хехе, по на4ина , по който си го написала, ми се стори, 4е не си в Дания.





Тема Re: Раздувка...нови [re: нeмиpницa]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано12.09.11 11:31



Нем, мерси за разяснението.
Вьлнение си е, спор няма. Успех с двете у4илища.





Тема Re: егати учтивосттанови [re: -Randi-]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.09.11 13:22



и за датските стандарти ми се стори прекалено. Ама ще им свиквам






Тема Re: 11 септемвринови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано13.09.11 16:41



Аз си спомням много добре...бях у Златко и гледахме филма "Зеленият път". по едно време получих смс от една приятелка "добре съм.". Много се зачудих и й писах...отговори ми включи Си ен ен....шок и ужас.....
Близо 5 години по-късно видях на живо огромната дупка....


Направи ми впечатление, че почти всяка кола имаше специфични стикери....не знам сега това гражданско общество ли, популизъм ли е, какво е...но хората наистина не бяха забравили...то и как се забравя...
Ето ви една - две снимки ...




Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано14.09.11 23:07





За храните в детските градини и училищата...и Анюта в 2.49 мин от репортажа...



Тема Re: Раздувка...нови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано15.09.11 14:38



Видях Анюша, макар и да не беше сьвсем фокусирана. Не е пропуснала центьра на сьбитията.



Тема Re: Раздувка...нови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано15.09.11 19:39



Хе хе видях я маймуната в далечината с шапето





Тема Re: Раздувка...нови [re: нeмиpницa]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано16.09.11 11:30



Успешна година!
И Боби тръгна вчера с удоволствие, да видим днес какво ще каже. Много му е трудно ставането сутрин, но добре, че училището ни е близо.
Наистина децата порастнаха безумно бързо...




Тема Re: Раздувка...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано16.09.11 11:32



Има много чаровна усмивка, личи му, че е фурия






Тема Re: Раздувка...нови [re: tani4ka]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.09.11 19:16



кога почва първият учебен час?




Тема Re: Раздувка...нови [re: jensen-110062]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано18.09.11 17:33



В неговото училище - в 8ч.




Тема Re: Раздувка...нови [re: jana]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.09.11 19:51



Стегнах ги!


Утре отпрашване, ако не стачкуват лоцовете на летището.

На всички останали - да слушате. Кого? Колежката, децата и по малко мъжете.



Тема новининови [re: surfline]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано19.09.11 22:29



открихме и ние нашето датско БГ училище

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=778048

(Давид с червената карирана ризка се вижда на 2 от снимките)

да видим до кога ще изкара, че насила го заведох




Тема Re: новининови [re: NikiFin]  
Автор World Champ ()
Публикувано19.09.11 22:46



Много хубава статия и снимки. Само има една грешка- 300 DKK не са точно равни на 20 лева. По- скоро на около 60 долара, което прави- какво- около стотина лева? Нещо такова.

*****
"Hey, my turn to talk!" Jacob Black, "New Moon"


Тема Re: новининови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано20.09.11 08:53



успех с изучаването на българския език





Тема Re: новининови [re: NikiFin]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано20.09.11 10:29



Браво за инициативата и успех с уроците!






Тема Re: новининови [re: NikiFin]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано20.09.11 15:12



Никифин, успех на Давид с бьлгарския! Той говори ли бьлгарски или кара само на датски?

Редактирано от -Randi- на 20.09.11 15:14.



Тема Re: новининови [re: -Randi-]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано20.09.11 15:48



мерси, мерси.
Не говори (с изключение на отделни думи) но разбира. Целта е белким там го принудят да говори




Тема X Factorнови [re: surfline]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано21.09.11 13:11



Винаги като почна да гледам подобно БГ реалити и неизменно се отрещвам от българската простотия и олигофрения. Моята колежка от МЕИто която скочи от сцената ме смая с неадекватността си, чак не ми се вярваше, че ми е колежка. Но после като си припомних студенството и колегите се оказа, че винаги е било пълно с луди в МЕИто. Всъщност толкова много, че на фона на тях аз изглеждах лудата и ненормалната

. Ама то си ми е съдба да съм заобиколена с психясали кукувци, който мен ме изкарват психично болна деее.
Но исках да кажа, че така като гледам този парад на олигофренията и се успокоявам, че усещането ми за лудост покрай мен не е само в моята глава, а си е реалити




Тема Re: новининови [re: jensen-110062]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.09.11 14:48



"Принудят" не е най-подходящата дума- или на Давид ще му се говори на бьлгарски, или не. Насила хубост не става. Може добре да му повлияе бьлгароези4на среда.



Тема Re: новининови [re: -Randi-]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано21.09.11 23:14



аз само на български му говоря, но той отговаря на датски. Като го накрам да каже на български обикновено се опита, види че не може и изпадне в истерия. Той наистина не може, може би защото е свикнал само на датски, не знам. Но се надявам българоезичната среда да го "принуди" да говори и той на български. Въпреки че се съмнявам малко де, защото тук всички български деца знаят датски и като си играят помежду си говорят на датски. Виж, в БГ дето никой не го разбира повече успява да каже нещо на български




Тема леленови [re: jensen-110062]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано22.09.11 08:34



а па оня програмистът къв цирк напраи


Пази Боже не стана като него. За сега само се правя на луда явно много убедително, ама на оня си му личеше че си е диагноза




Тема Re: новининови [re: jensen-110062]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано22.09.11 15:25



Е, да , бьлгарската среда е от огромно зна4ение за нау4аване на бьлг език. В Бг вси4ки деца, израснали в 4ужбина проговарят бьлгарския.

Би било добре някоя бьлгарска баба да се завьрти у вас за по-дьлго време, ама само на теория, не знам дали е практи4ески вьзможно.

Датският ще си остане доминантния език, не зная как аз бих го приела с времето при моето дете, 4ийто преобладващ език ще е немския, но пьк у нас е друга обстановката, защото у дома се говори само бьлгарски.



Тема Re: новининови [re: -Randi-]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано23.09.11 12:40



Много си зависи от родителите. Ако се говори на български у дома няма да се забрави лесно. Ако ходи и на неделно училище още по-малко.
Само БГ баба ми трябва...хахаха. Не искам и да чувам.



Тема Вили Сечкованови [re: surfline]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано23.09.11 22:41



Ех каква сладурана е била. Сега гледам Търси се с нея и за пръв път и обръщам внимание. Много много готино момиче




Тема IKEAнови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано26.09.11 12:14



4етох, 4е открили ИКЕА в София, някой разходи ли се дотам ве4е?





Тема Re: IKEAнови [re: -Randi-]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано26.09.11 19:51



И какво пишеше в статията - изкупуване на свещи и енергоспестяващи крушки? Разходка за наконтени баби? Сметки до 20 лв? Цените по-скъпи от гръцките?!
Не знам какво значение има отварянето на ИКЕА в София, освен подритването в кокачетата на малкия бизнес с мебели.



Тема Re: IKEAнови [re: нeмиpницa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано27.09.11 09:33



Нем, ти да не би да си срещу свободната конкуренция

? В крайна сметка би трябвало потребителите да решават кой остава на пазара и кой отпада :).



Тема Re: IKEAнови [re: -Randi-]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано27.09.11 09:53



Не съм ходила и едва ли ще отида скоро - разгледах им каталога - високи цени и нищо, което да ме впечатли особено



Била съм в немската и гръцката - относно цените има доста голяма разлика с тези в българската.....




Тема Re: IKEAнови [re: tani4ka]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.09.11 10:05



Аз бях онзи ден. Това ми е първата икеа, и ми хареса. Мебели не съм и гледала, защото цяло лято правихме основен ремонт и не ми трябват. Много ми хареса текстилът - точно по мой-вкус супер свежи, ярки комбинации...много красиви неща! Особено за малките бебоци...
Накупихме си джунджурии за детската и за спалнята...Мисля скоро пак да ида...


Страшни възглавници, декоративни...но пък скъпи ми се видяха...въобще който иска да му е цветно вкъщи е уреден!



Тема Re: IKEAнови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано27.09.11 12:11



не сме, но имам малка надежда, че ще успеем да си купим някакви мебели за хола

, че по другите магазини нищо, което да ни върши работа, а за качеството да не говорим



Тема Re: IKEAнови [re: galia71]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано27.09.11 12:14



Холните мебелите от Икеа не са винаги с добро ка4ество, гледайте добре, преди да купувате.

Редактирано от -Randi- на 27.09.11 12:14.



Тема Re: IKEAнови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано27.09.11 12:17



Да, имат свежи комбинации в текстила, добьр дизайн и ка4ество на що-годе изгодни цени. Защото при нас доброто ка4ество е наистина скьпи4ко, Икеа е сравнително евтина пред тях.
Мда, 4овек може с успех да си губи времето там.





Тема Re: IKEAнови [re: tani4ka]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано27.09.11 12:20



Икеа е вьпрос на вкус, а и не вси4ко от предлаганато е с добро ка4ество. У нас има тук-таме мебели или друго от Икеа, но не бих избрала пьлното му оборудване на дома да е от там.
В Немско Икеа е много харесвана, особено сред по-"младите".





Тема Re: IKEAнови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано27.09.11 12:47



В интерес на истината като ходихме в гръцката не мога да кажа, че нещо много ми хареса. На нас ни трябват мебели за две стени. Едното нещо като секция някаква лека, а другото библиотека. Досега така и не успяхме да намерим нещо подходящо

. А с поръчки не ми се занимава.



Тема Re: IKEAнови [re: galia71]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано27.09.11 14:59



Така е, един мебелен магазин не може да обхване вси4ки вкусове и изисквания.
Докато намерим нещо, което ни пасва, пада обикновено голямо обикаляне.

Като се сетя за нашия диван какви обиколки навьртяхме кьде ли не.... побьрках се тогава...



Тема Re: IKEAнови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.09.11 22:58



Гале, ходили ли сте в шоурума на Догташ? Знам, че пак имат май намаление и то голямо, до колкото разбрах 20 процента...Аз съм изключително доволна от детската стая на Ани...вярно, че излезе майка си и баща си...но е просто прекрасна и според мен качествена...Доволна съм и от матрака...на по хубав не съм спала...

мебелите им имат и по 7 и 10 години гаранция...




Тема Re: IKEAнови [re: dessbess]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано28.09.11 09:29



Деси, колко ви излезе детската стая?
Момичета, ако знаете къде мога да си купя пердета плътни в бебешки цветове на нормални цени моля кажете ми, че на мен ми предстои голямо обикаляне.



Тема Re: IKEAнови [re: surfline]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано28.09.11 09:58



Нас, значи там всеки модул от дадена стоя може да се купи отделно....Ние купихме: легло персон и половина, под него друго легло, нормален размер, което се иддърпва и го ползвам като шкаф, трикрилен гардероб, нощно шкафче, огромно прекрасно бюро с надстройка (аз се влюбих в бюрото и оттам тръгна всичко хахаха), скрин с чекмеджета и шкафове отгоре с надстройка с огледало и поставка за да речем козметика

, високо комод май се казва - с етажерки за книги и разни малки чекмедженца, матрака, който пак е за персон и половина и дизайнерски стол - общо ни излезе мисля че към 3 500 плюс минус малко, като ни беше направена и 10 % отстъпка, значи тази цена е с отстъпката. Това беше най-скъпия вариант, примерно има и обикновено легло, и двукрилен гардероб.. но нашата стая е много голяма и затова можеше да се сложат толкова много неща. Примерно без разни екстри също може, примерно стола за бюрото е 200 лв.. Скъпо е после ако искаш монтаж, май искат 8 или 10 процента от стойността, ние не поискахме и цялата фамилия три дни едвам успяхме да я сглобим...ужас, но пък има и вариант да се разбере човек, с момчетата, които я карат до вас, на нас ни предложиха да дойдат на частно на по-малка сума.
Хубавото е, че там в шоурума имат и кът т-нар. аутлет, където има мноого намалени неща. Примерно оттам си взехме една страхотна маса - масив плюс мрамор за 250 лв...Имаше пролетта и една детска стая за момиче, с тематиката на тия куклите BRATZ - там всеки модул беше по 100-200 лв, и така можеш за 1000 лв примерно всичко да купиш...
Според мен отиди на място и разгледай, така може и ако примерно не е обявена отстъпка да ти предложат някаква...Много са любезни. Мой приятел е получил тия дни каталога им, в който е имао стикер минус 20 процента, което си е много добре...А и не помня, но нещата им имат или 7 или 10 години гаранция.
А за пердета...в и-бей има много видове. Ако искаш ще потърсим..Аз на Ани й взех едни оттам за 45 лв, две, но плата си е все едно чаршафен..но пък са много сладки...

Редактирано от dessbess на 28.09.11 10:06.



Тема Re: IKEAнови [re: Nasinda]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано28.09.11 11:41



Бебешки цветове

Има ли нещо да споделиш по тематиката на клуба? :)))
Иначе идея си нямам, аз пердета си купувах от един магазин в Младост навремето, а детски не съм купувала...и понятието нормални цени съвсем нищо не ми говори :)



Тема Re: IKEAнови [re: dessbess]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано28.09.11 11:49



гледала съм ги, но само сайта. Ще трябва да се разходим да видим в магазина какво има. Проблемът е, че искам мебелите да са много функционални най-вече библиотеката, да са с модерен дизайн, да са определен цвят

и да не изброявам какво още



Тема Re: IKEAнови [re: Nasinda]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано28.09.11 12:04



на ул."Екзарх Йосиф" и преките около нея има доста магазини за пердета. Аз пообиколих доста, но добър избор имаше и от там купих за детската скоро в първия може би магазин отдясно на улицата като тръгнеш по нея от МАрия Луиза към пазара

Егати изречението





Тема Re: IKEAнови [re: dessbess]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.09.11 12:55



И аз бях и им хареса, цените не са толкова високи, в каталога са посочени максимумите, но промоции имат непрекъснато, накупихме няколко неща, а идеи има много оттам. Направен е точно като този във Виена





Тема Re: IKEAнови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано28.09.11 17:27



Хахахах за съжаление все още не! Но търся първо бащата, пък после каквото дойде.........



Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано29.09.11 12:43



Нещо интересно и полезно -





Тема Re: Раздувка...нови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано29.09.11 15:39



4удесен клип! Аз много харесвам шала като вариант за освежаване на облеклото. Може и най-простата блузка да си сложил, но с едно шал4е вида се променя неузнаваемо. Фен сьм на European Loop, в Немско го нау4их, но определно ще си крадна още някоя идейка от клип4ето.





Тема Re: Раздувка...нови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано29.09.11 15:46



Готино и полезно клипче ;)



Тема Re: Раздувка...нови [re: jana]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано29.09.11 16:28



много интересно направен клип

и идейките са хубави



Тема Re: Раздувка...нови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано29.09.11 20:01



обожавам шаловете и имам всякакви, но тези идеи са върха



Тема Re: IKEAнови [re: -Randi-]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.09.11 21:11



не, ама ходих вчера в нашата си ИКЕА за юргани за децата. Много е евтино почти всичко. Имаше ниски холни масички за 9 лева, стъклени чаши за вода по 45 ст бройката и една камара др неща. Това е най евтиния магазин за мебели и т.под. в Дания и ми харесва, защото има голям избор и ако имаш вкус можеш прекрасно да се обзаведеш от там. Винаги обядвам в тамошната кантина -храната е евтина и добре сготвена и дори тортичките ми харесват дето торти по анчало не ям.
Не ми харесва, че като влезеш и обикаляш половин час докато излезеш та освен че се затриеш и си накупиш една купчина излишни неща, на който погледът ти е попаднал по време на дългата разходка. Не ми харесва и че мебелите им изискват доста време за сглобяване. Затова пък са пакетирани много компактно и без проблем товариш 2 гардероба и 2 легла в леката си кола






Тема Re: Раздувка...нови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано30.09.11 10:03



И аз съм много мерси, днес ако остане време ще почна да премятам и аз. От известно време съм шаломан и тъкмо наскоро си мислех, че трябва да потърся подобни идеи :)))



Тема Re: Раздувка...нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано30.09.11 12:19



аз много харесвам като видя жена с шал, но самата аз почти нямам(3-4бр мисля, че не се броят)

. Слагам рядко - зимата.



Тема гледате ли Изгубени в Българиянови [re: surfline]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано30.09.11 19:54



по НоваТВ. Много е смешно, ГЛЕДАЙТЕ ГО




Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано01.10.11 11:48



Девойки мили, оставям ви за някоя и друга седмица , 4е стягам куфарите за Бг-то.

4ао ви!



Тема Re: Раздувка...нови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано01.10.11 19:06



лек път и хубаво изкарване





Тема Re: Раздувка...нови [re: -Randi-]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.10.11 23:14



ВЕй, Ранди, ти кога се прибра, кога пак тръгна

. Весело изкарване и пии една боза за мен



Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано01.10.11 23:26



Сьрф, ти да не приклю4и ве4е с бозата по Бьлгарско?


Кой с боза, кой с ракийка ще се от4ете...

Искаше ми се да се видя поне с някои от вас, ама този пьт наистина сьм на тьгьдьк на две места- София(за жалост) ми е , както обикновено, само една транзитна спирка.



Тема Re: Раздувка...нови [re: galia71]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано03.10.11 18:49



Аз от миналата година се зарибих по шаловете, хубаво клипче!
Привет на всички!



Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано07.10.11 10:42



Мацки, да се почерпя виртуално - купих си кола, Рено Туинго, малка, градска. Надявам се да нямам проблеми, че не съм печена в софийското шофиране...





<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от tani4ka на 07.10.11 10:44.</EM></FONT></P>

Редактирано от tani4ka на 07.10.11 10:46.



Тема Re: Раздувка...нови [re: tani4ka]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано07.10.11 12:13



честито и безаварийно





Тема Re: Раздувка...нови [re: tani4ka]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано07.10.11 14:49



Ееее супер, да ти е честита и безаварийно да си я караш :)))))))



Тема Re: Раздувка...нови [re: tani4ka]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано08.10.11 11:17



браво, коле си требе.






Тема Re: Раздувка...нови [re: tani4ka]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано08.10.11 17:22



Ха ха айде честито и добре дошла в отбора ан рено, чисто нова ли си я взе, ние миналата година купихме но друг клас по-голяма за семейна и съм супер доволнааа. Безаварийто



Тема Re: Раздувка...нови [re: tani4ka]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано08.10.11 21:25



Е, Таничка, честито. Безаварийно и приятно шофиране...





Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано09.10.11 10:31



Благодаря, момичета!






Тема Re: Раздувка...нови [re: jana]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано09.10.11 10:35



Мерси.

Не е нова, от 2000 г е, внос от Австрия. Нарочно исках малка, да е само за града. Иначе семейната ни е КИА Сиид комби, от която сме много доволни. Ще ми се налага да водя децата на училище и градина, а голямата кола само ще ме натоварва с паркиране.




Тема Re: Раздувка...нови [re: tani4ka]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано10.10.11 08:58



аз, която винаги съм харесвала големи коли все по-често ми се иска малка, да натоваря децата и покупките и това е.

Иначе и аз карам комби



Тема Re: Раздувка...нови [re: tani4ka]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано10.10.11 10:29



Честито, Таничка, безаварийно шофиране и да си я караш с удоволствие!



Тема Re: Раздувка...нови [re: flor4eee]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано11.10.11 09:50



Благодаря! Децата май са най-щастливи от цялата работа!






Тема Re: Раздувка...нови [re: tani4ka]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано11.10.11 16:25



Танюха, welcome to the club!!!! Безаварийно и много усмихнато да ти е шофирането в София





Тема Re: Раздувка...нови [re: Nasinda]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано12.10.11 11:31



Мерси, развесели ме!






Тема ех тия деца бенови [re: surfline]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано13.10.11 22:05



Оня ден питам Давид: Какво учите по математика

Давид: Ти не ми даде камаюнкара (дребни сладко, които яде с йогурт)

Аз: Айде кажи какво учите по математика де

Давид: Говорим си за камаюнкара. Айде сега ги давай






Тема тия са лудинови [re: surfline]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано14.10.11 11:12



днес 6 годишните в училище ще тичат 3 км в гората. Едно че аз като почнах да тичам не можех да избягам 3 км наведнъж. Друго, че навън сутринта имаше слана и беше 2 градуса и е яко студ (а в гората е още по студено) и ще ги карат да дишат този студен въздух, при положение, че аз самата като тичам в студено време и започвам да кашлям и си кашлям после цяла зима

.
Аман от малоумни фанатици




Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано21.10.11 08:18



Ние пък сме в болница с пневмония



От начало лекуваха дреби с хомеопатия - голяма грешка, тъй като педиатърката ни не е специалист хомеопат - а после ми вика "защо сме го изпуснали така"



Тема Re: Раздувка...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано21.10.11 08:56



Поне в болницата ще ви стабилизират бързо колкото и да е не приятно

Бързо да се оправя малчо.



Тема Re: Раздувка...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано21.10.11 11:14



Бързо да оздравявате! А ако се решиш да се лекувате с хомеопатия - задължително при специалист.




Тема Re: Раздувка...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.10.11 22:51



Ау, много неприятно.

До пневмония може да се стигне и с "обикновеното", всекуми познато мед. ле4ение , така 4е не го мисли това сега- важното е да оздравява по-бьрзо сладура !!!



Тема Re: Раздувка...нови [re: tani4ka]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.10.11 22:52



4естита придобивка- леко и безпроблемно шофиране!





Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.10.11 22:57



Опала, аз се появих пак на дирския хоризонт. Ама засрамете се, толкова малко сте писали през последните седмици...



Този пьт доста се поизморих в Бг, двете седмици бяха доста интензивни сьс смяна на два града и ми брьмна главата...
Малкият хвана пьрвата седмица вирус4е, но бьрзо отшумя. Втората седмица дойде ред на втория вирус и тогава нямаше прошка за никого, вси4ки го прихванахме с едни и сьщи симптоми, на за щастие нямаше Т или други по-сериозни екстри. Дьржа все още под око дребното да не вземе ей така от раз да се усложни.



Тема ПРИмоциянови [re: -Randi-]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано28.10.11 20:14



Днес, утре и в неделя 50 процента дискаунт на всички играчки в новите магазини на КОМСЕД в Била Люлин и Била Младост! Ние се възползвахме доволно!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.