Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: IKEAнови [re: -Randi-]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.09.11 21:11



не, ама ходих вчера в нашата си ИКЕА за юргани за децата. Много е евтино почти всичко. Имаше ниски холни масички за 9 лева, стъклени чаши за вода по 45 ст бройката и една камара др неща. Това е най евтиния магазин за мебели и т.под. в Дания и ми харесва, защото има голям избор и ако имаш вкус можеш прекрасно да се обзаведеш от там. Винаги обядвам в тамошната кантина -храната е евтина и добре сготвена и дори тортичките ми харесват дето торти по анчало не ям.
Не ми харесва, че като влезеш и обикаляш половин час докато излезеш та освен че се затриеш и си накупиш една купчина излишни неща, на който погледът ти е попаднал по време на дългата разходка. Не ми харесва и че мебелите им изискват доста време за сглобяване. Затова пък са пакетирани много компактно и без проблем товариш 2 гардероба и 2 легла в леката си кола






Тема Re: Раздувка...нови [re: jana]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано30.09.11 10:03



И аз съм много мерси, днес ако остане време ще почна да премятам и аз. От известно време съм шаломан и тъкмо наскоро си мислех, че трябва да потърся подобни идеи :)))



Тема Re: Раздувка...нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано30.09.11 12:19



аз много харесвам като видя жена с шал, но самата аз почти нямам(3-4бр мисля, че не се броят)

. Слагам рядко - зимата.



Тема гледате ли Изгубени в Българиянови [re: surfline]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано30.09.11 19:54



по НоваТВ. Много е смешно, ГЛЕДАЙТЕ ГО




Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано01.10.11 11:48



Девойки мили, оставям ви за някоя и друга седмица , 4е стягам куфарите за Бг-то.

4ао ви!



Тема Re: Раздувка...нови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано01.10.11 19:06



лек път и хубаво изкарване





Тема Re: Раздувка...нови [re: -Randi-]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.10.11 23:14



ВЕй, Ранди, ти кога се прибра, кога пак тръгна

. Весело изкарване и пии една боза за мен



Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано01.10.11 23:26



Сьрф, ти да не приклю4и ве4е с бозата по Бьлгарско?


Кой с боза, кой с ракийка ще се от4ете...

Искаше ми се да се видя поне с някои от вас, ама този пьт наистина сьм на тьгьдьк на две места- София(за жалост) ми е , както обикновено, само една транзитна спирка.



Тема Re: Раздувка...нови [re: galia71]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано03.10.11 18:49



Аз от миналата година се зарибих по шаловете, хубаво клипче!
Привет на всички!



Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано07.10.11 10:42



Мацки, да се почерпя виртуално - купих си кола, Рено Туинго, малка, градска. Надявам се да нямам проблеми, че не съм печена в софийското шофиране...





<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от tani4ka на 07.10.11 10:44.</EM></FONT></P>

Редактирано от tani4ka на 07.10.11 10:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.