Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Раздувка...нови [re: tani4ka]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано11.10.11 16:25



Танюха, welcome to the club!!!! Безаварийно и много усмихнато да ти е шофирането в София





Тема Re: Раздувка...нови [re: Nasinda]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано12.10.11 11:31



Мерси, развесели ме!






Тема ех тия деца бенови [re: surfline]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано13.10.11 22:05



Оня ден питам Давид: Какво учите по математика

Давид: Ти не ми даде камаюнкара (дребни сладко, които яде с йогурт)

Аз: Айде кажи какво учите по математика де

Давид: Говорим си за камаюнкара. Айде сега ги давай






Тема тия са лудинови [re: surfline]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано14.10.11 11:12



днес 6 годишните в училище ще тичат 3 км в гората. Едно че аз като почнах да тичам не можех да избягам 3 км наведнъж. Друго, че навън сутринта имаше слана и беше 2 градуса и е яко студ (а в гората е още по студено) и ще ги карат да дишат този студен въздух, при положение, че аз самата като тичам в студено време и започвам да кашлям и си кашлям после цяла зима

.
Аман от малоумни фанатици




Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано21.10.11 08:18



Ние пък сме в болница с пневмония



От начало лекуваха дреби с хомеопатия - голяма грешка, тъй като педиатърката ни не е специалист хомеопат - а после ми вика "защо сме го изпуснали така"



Тема Re: Раздувка...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор galia71 (стар клубар)
Публикувано21.10.11 08:56



Поне в болницата ще ви стабилизират бързо колкото и да е не приятно

Бързо да се оправя малчо.



Тема Re: Раздувка...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано21.10.11 11:14



Бързо да оздравявате! А ако се решиш да се лекувате с хомеопатия - задължително при специалист.




Тема Re: Раздувка...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.10.11 22:51



Ау, много неприятно.

До пневмония може да се стигне и с "обикновеното", всекуми познато мед. ле4ение , така 4е не го мисли това сега- важното е да оздравява по-бьрзо сладура !!!



Тема Re: Раздувка...нови [re: tani4ka]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.10.11 22:52



4естита придобивка- леко и безпроблемно шофиране!





Тема Re: Раздувка...нови [re: surfline]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.10.11 22:57



Опала, аз се появих пак на дирския хоризонт. Ама засрамете се, толкова малко сте писали през последните седмици...



Този пьт доста се поизморих в Бг, двете седмици бяха доста интензивни сьс смяна на два града и ми брьмна главата...
Малкият хвана пьрвата седмица вирус4е, но бьрзо отшумя. Втората седмица дойде ред на втория вирус и тогава нямаше прошка за никого, вси4ки го прихванахме с едни и сьщи симптоми, на за щастие нямаше Т или други по-сериозни екстри. Дьржа все още под око дребното да не вземе ей така от раз да се усложни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.