Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Евтина козметика от която сте доволни....нови  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано28.08.11 21:20



Предвид криза, ниски доходи или просто привърженички на българската козметика споделете ако сте доволни от козметика, която струва малко, пък ви е направила голямо впечатление .........:)



Тема Re: Евтина козметика от която сте доволни....нови [re: Nasinda]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано29.08.11 09:43





Имат магазин на Екзарх Йосиф. Натурална козметика, не е скъпо, взимала съм си разни неща, да кажем доволна съм...в магазина са много любезни и подробни.



- виж и тук

Редактирано от dessbess на 29.08.11 09:45.



Тема Re: Евтина козметика от която сте доволни....нови [re: Nasinda]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано29.08.11 12:04



Не съм я ползвала, но доста добри отзиви прочетох за новата пробиотична серия на Био Фреш. В момента ползвам български крем с екстракт от грозде и съм учудващо доволна, изобщо не ми се омазнява смесената кожа.


Серия Yoghurt of Bulgaria.



Тема Re: Евтина козметика от която сте доволни....нови [re: Nasinda]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано29.08.11 14:03



Ot момиче, че и до днес-48г. дневният ми овлажнител е само един-Краставичен крем:))...
е го

...а е изчезнал, а съм посърнала



Навремето ползвах и един крем 21, някой може и да го знае...но го спряха и от тогава само с този...баба ми ме научи и съм и супер благодарна! Струва около 3 лева и нещо

е го и тоз-21


Понякога, но рядко съм ползвала и Нивеа Визаж...скъпи кремове просто не ми се е налагало да купувам...Краставичния ми допадна и това си е
Но определено и по ген кожата ми не е проблемна, затова може би не съм имала нужда от нещо по-специално!

Парадоксът е, че съм в бизнеса с декоративна козметика и на лекции ми се е налагало да премълчавам какво ползвам всъщност, когато с аме питали какво ползвам, та кожата ми изглежда толкова перфектна... хал хабер съм нямала на представа за какво иде реч с по-скъпите маркови кремове:))



Тема Re: Евтина козметика от която сте доволни....нови [re: LlRA..]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано29.08.11 15:01



Лира, крем 21 го има все още в Немско, тоест произвежда се, явно вносьт в БГ му е спрян. Майка ми е споменавала за него, бил е нашумял преди години, не сьм го ползвала.

Мен е яд, 4е спряха детският "Па-па"

(4есто в превод на руски "Кря-кря")- беше слабо ароматизиран и сьм ползвала както шамопан4ето, така и тоалетното мляко. Сигурно не се продава добре при толкова много други детски козм.марки на пазара, кои от кои по-привлекателни и с мощна реклама.



Тема Re: Евтина козметика от която сте доволни.... [re: -Randi-]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано29.08.11 15:17



Ами те те се опитаха и да наложат тук Пенатения детски крем-който си е по-скъп и вносен...а същата работа, че и по-добра си върши детския стар крем за подсичане-Здраве например:)...той е лев и нещо:))





Тема Re: Евтина козметика от която сте доволни....нови [re: LlRA..]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано29.08.11 15:19



Моя приятелка не може да ми нахвали някакви кремове на българса роза, но кои точно и аз не знам...



Тема Re: Евтина козметика от която сте доволни....нови [re: dessbess]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано29.08.11 15:27



Оооо...идея нямам, но тях не ги ползвам, защото не обичам нищо с аромат на роза.
Но ето ти сайта им, има и каталог на БГ, разгледай го, ако те интересува:)





Тема Re: Евтина козметика от която сте доволни....нови [re: LlRA..]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано30.08.11 22:17



Ей, в тоя крем аз се кълна просто! При всякакви проблеми - зачервявания, лишеи, някоя и друга пъпка, неравности по кожата става.

Аз добавям розовата вода на Казанлъжката фирма*мързи ме да ходя до банята да видя как точно и беше името) - към 4 лв. е едно огромно шише. Това може би е един от най-добрите тоници за лице, който съм ползвала. Освен за тоник си сипвам и във ваната, пръскам по коса, бъркам го с хума...А бе полифункционално мазило

.



Тема През лятото ми попадна душгелнови [re: Nasinda]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано31.08.11 10:27



Здравей!

През лятото ми свърши душгела и установих че в България изборът е много малък и нямаше нищо, което да предпочитам ( Нивеа и Дов май беше са последното, което бих купила)

Докато отчаяно гледах рафта в магазина, най-отзад добре скрит видях един на GreenLine/ GreenBulgaria

Не знам дали това е фирмата или името, но беше ок.

Не си спомням цената, възможно е да няма разлика с другите, но все пак аз бях в курортно село, може би в София да има други цени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.