Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Можете ли да разчитате на себе синови  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.08.11 09:39



Оказа се голям проблем да разчитам на себе си. Как съм се заканила да направя или да НЕ правя нещо така правя ама точно обратното. Чудя се има ли други като мен.
Направо ми писна от мене си и глупостите ми


Сигурно идва от рибешката ми природа, която никога не е сигурна на 100% кое е правилното си сменя настроенията според моментната обстановка и защото не мога да си контролирам страстите, без значение какви, задоволявам ги на момента стига да има и най малката възможност за това. Пък ако я няма пак си намирам начин. Ужас




Тема Re: Можете ли да разчитате на себе синови [re: jensen-110062]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано01.08.11 13:35



В отговор на:

Направо ми писна от мене си и глупостите ми




Повярвай ми, не само на теб си си писнала......

п.с Ако счетат модераторите могат да ме накажат, но определено ми писна да чета щуротии



Тема Re: Можете ли да разчитате на себе синови [re: Nasinda]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано01.08.11 15:12



Еее, стига,Нас- малко по-толерантно, де...
Пак добре, 4е вьобще някой има желание да пуска теми в позаспалия дир.



"Как съм се заканила да направя или да НЕ правя нещо така правя ама точно обратното. Чудя се има ли други като мен."

Има, има. Ама само, ако в слу4ая става дума за емоциите пак бива.
Като се замисля, добре, 4е клю4ове и документи 4есто не губя, катастрофи не правя, запалени уреди у нас не забравям(4ук-4ук на дьрво за гореизброеното)- абе, като цяло сьм си в 4ас и може да имам доверие на себе си.

Не задьлбавай най-добре- каквото , такова.



Тема Re: Можете ли да разчитате на себе си [re: Nasinda]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.08.11 16:53



определено ми писна да чета щуротии

и що четеш тогава

. Или пак аз съм ти виновна. Явно си в лошо настроение напоследък и по стар обичай всеки решава че аз съм виновна за неуспехите в живота му.
Споко, няма да те изтрият, ти си от "богоизбраните". По скоро мен ще ме изтрият да те не дразня


Редактирано от jensen-110062 на 01.08.11 16:54.



Тема Re: Можете ли да разчитате на себе синови [re: -Randi-]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.08.11 16:56



то нема кво да задълбавам - яко ми е писнало и тва е, но явно човек не може да избяга от себе си




Тема Re: Можете ли да разчитате на себе синови [re: jensen-110062]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано01.08.11 17:27



Спокич Ники, не съм богоизбрана, май наистина е време да се оттегля малко, щото почвам да ставам груба, а това не е в стила ми ;)

Айде, дерзай на воля ;)



Тема Re: Можете ли да разчитате на себе синови [re: -Randi-]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано06.11.11 10:11



Да, мога да разчитам на себе си


Особено след 30-ата ми година разчитам предимно на себе си, хубаво се живее така
Ники, мисля, че това е умение, което се развива с времето, стига човек да има желание и воля за промяна

Изготвям професионално лични и партньорски хороскопи!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.