Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Седмицата преди раждането...нови  
Автор UbuHtu Man 1Ox (Pour Feliciter)
Публикувано27.07.11 13:49



Моля Ви,

разкажете личните си преживявания за бременността една седмица преди раждането.

Желателно е да се спазват следните напътствия:

1. Да споделяте само лични преживявания.

2. Разказвате за първото раждане, понеже там има елемент на голяма изненада.

3. Желателно е подробности споменати в предишната тема за раждането да не се повтарят. Всеки може да мисли и да се стреми да не спами...


Благодаря Ви предварително. Приемам позитивни критики, в случай на нужда.





Тема Re: Седмицата преди раждането...нови [re: UbuHtu Man 1Ox]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано27.07.11 14:46



А защо се пита? Темата ми прили4а на анкета...

Седмицата преди раждането при мен бе относително спокойна, маман беше ве4е при нас, 4акахме заедно вси4ки. Нямах никакви предварителни контракции или други знаци, 4е раждането приближава, кротка работа като цяло. Коремьт ми беше станал огромен, аз сьщо

, много ми тежеше, когато спях и отделно похьрквах нощно време от тежестта на бременността. Хьркането из4езна, след като родих. Лятото беше топло и трудно понасях жегите...
Малкият 4овек се появи то4но на термин, бавно и славно.



Тема Re: Седмицата преди раждането... [re: -Randi-]  
Автор UbuHtu Man 1Ox (Pour Feliciter)
Публикувано27.07.11 19:03



Ами... Анкета си е.



Такива неща не се пишат по книгите и не се виждат по сапунките...

А определено си иска своята психологическа подготовка. Друго си е да знаеш как да подкрепиш в този момент любимото същество.



Тема Re: Седмицата преди раждането...нови [re: UbuHtu Man 1Ox]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.07.11 21:08



Ами седиш и чакаш, малко изнервящо звучи, гледаш да свършиш максимално това, което трябва, да накупиш това онова. Разходки близки до болницата

, като цяло не е толкова интересна седмицата преди раждането, а този след .... тогава е истинският купон



Тема Re: Седмицата преди раждането...нови [re: jana]  
Автор UbuHtu Man 1Ox (Pour Feliciter)
Публикувано27.07.11 21:24



Винаги съм си мислил че тогава лекарите поемат топката... Какво става на купона?



Тема Re: Седмицата преди раждането...нови [re: UbuHtu Man 1Ox]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.07.11 21:56



Лекарите са до време, а после в къщи ...... там е купона





Тема Re: Седмицата преди раждането...нови [re: jana]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано27.07.11 22:16



Понякога седмицата преди раждането липсва...когато родиш три седмици преди термин....


Това го пиша с уговорката, когато абсолютно нищо не предвещава, че ще родиш. Сутринта се събудих от много лека болка все едно ми "идва", последва многократно почти непрекъснато ходене до тоалетната....рядко щастие...Ядосвах се и се чудех какво толкова съм яла...съжалявам, но в никоя книга не е упоменато, че раждане може да започва и така...
Следва изключително късо време на напредване на контракции, ужасни, болезнени...и влетяване в родилна зала с пълно разкритие и напъни..всичко това от първия знак до случката - 4 часа...Хубавото е, че след наколко часа си ходиш и все едно нищо не е било...освен, че си вече майка!



Тема Re: Седмицата преди раждането...нови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано27.07.11 22:42



"Лекарите са до време, а после в къщи ...... там е купона"
Подкрепям написаното !

Седмицата преди раждането бе пьлен релакс за мен в сравнение сьс седмицата след това.



Тема Re: Седмицата преди раждането...нови [re: jana]  
Автор UbuHtu Man 1Ox (Pour Feliciter)
Публикувано27.07.11 22:52



Е-е-е... Аз съм осмаче. При това с брат ми две седмички сме били в болницата... та ми е простено да не зная за купона.





Тема Re: Седмицата преди раждането...нови [re: -Randi-]  
Автор UbuHtu Man 1Ox (Pour Feliciter)
Публикувано27.07.11 22:54



Хи-хи - Като ти гледам лентичката отдолу и то идва време да го отпразнуваш още веднъж този купон.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.