Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Семейната по4ивка- сами или с компания?  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.07.11 15:14



Та как я предпо4итате? Има хора, които искат да по4иват винаги в комплект с друго семейство, обикновено заради присьствието и на други деца.

Аз клоня оба4е кьм по4ивка само ние тримата, все си мисля, 4е трябва винаги или поне 4есто да се сьобразяваме с плановете и на другите , които са с нас. Засега на малкия не му липсват други деца, все още не тьрси определени такива(които ве4е познава), обикновено се заиграва сьс слу4айни деца по плажа.

Редактирано от -Randi- на 21.07.11 15:14.



Тема Re: Семейната по4ивка- сами или с компания?нови [re: -Randi-]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано21.07.11 17:34



с други предпочитам, някак си по лесно ми е щото децата ми досаждат и на тях и така ме облекчават мен

. Ама искрено се съмнявам, че някой нас ни предпочита




Тема Re: Семейната по4ивка- сами или с компания?нови [re: jensen-110062]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано21.07.11 17:42



"Ама искрено се съмнявам, че някой нас ни предпочита "

Разсмя ме.



Тема Re: Семейната по4ивка- сами или с компания?нови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.07.11 21:50



Зависи къде ходим и за колко време

.
На морето твърдо ходим голяма компания. Много дечурлига, много лаф, висене на плажа и по баровете. Децата играят. Ние има с кой да си висим, ако пък не ти се седи винаги можеш "да се скатаеш", защото има много хора и не се чувстваш кофти от това, че искаш да се прибереш и да си почиваш в стаята.

Но ако сме на планина и за по-малко време се чувствам по-добре, ако сме сами. Обичаме да обикаляме, а това вече по-трудно го съчетаваме с други хора или просто нямаме подходящи за такъв вид почивка. Примерче: есента ходихме в с. Баня с едни познати и честно казано висете в басейна, помотването в ресторанта или на бара ми изяде времето, което исках да прекарам сред природата.



Тема Re: Семейната по4ивка- сами или с компания?нови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.07.11 22:08



Много зависи, но като цяло гледаме почивките да сме с компания. Сами рядко бягаме обикновенно е за уикенд. Винаги избираме компания с деца горе долу на нашата възраст, за да са със сходни режими, а пък вече сме достатъчно големи и режим нямаме. Много по-забавно е голяма компания с дечурлига, не нас да ни дърпа за игри.

Повечето около нас приятелски семейства са без деца, тази година за първи път бяхме на море с голяма компания т.е. с Работеща и дечурлигата й. Такъв купон настана, всяко гледа другото, грижеха се едно за друго, защитаваха се и нас не ни закачаха за нищо ....



Тема Re: Семейната по4ивка- сами или с компания?нови [re: jana]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано22.07.11 00:29



Не знам колко време още ще се правим на отшелници,

може би , защото дребното още не се заиграва като хората с други деца и затова не ми липсват спьтници по време на плажуването(примерно) . Харесва ми спокойствието на тримцата ни, но за в бьдеще, ако малкият по4не да ску4ае сам, може би ще пробваме по4ивка в комплект с друго семейство с дете, горе-долу на негова вьзраст.



Тема Re: Семейната по4ивка- сами или с компания?нови [re: galia71]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано22.07.11 00:33



Може би там е голямата истина- голяма компания и следователно неангажиране с ни4ии планове. Защото и аз имам зад гьрба си сьвместни излети/по4ивки с наши близки, и всеки пьт имаше разминаване на сьвместните планове кой, как и кьде ще си изкара свободното време.



Тема Re: Семейната по4ивка- сами или с компания?нови [re: -Randi-]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано22.07.11 08:52



според мен, когато детето е още малко, родителите са си ангажирани с него и режима му, независимо как си разпределят грижата и къде, и с кой са. Когато обаче стане по-самостоятелно, само си търси приятелчета и ти няма сега да скучаеш





Тема Re: Семейната по4ивка- сами или с компания?нови [re: -Randi-]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано22.07.11 09:42



Зависи как разбираш семейна почивка

Ние не сме от хората, които отиват за 7 или 10 дни на ол инклузив с цел ядене, пиене и лежане на плажа. Винаги много ходим, обикаляме забележителности, правим си пикници, от скоро и по планини се качваме. Така, че който издържи на това е добре дошъл с нас. А и много много трудно си нагласяваме отпуските заедно с приятелските ни семейства, дори с брат ми не успяваме




Тема Re: Семейната по4ивка- сами или с компания?нови [re: -Randi-]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано22.07.11 10:06



О да защото е малък още, след време когато сам почне да търси детска компания, ще разбереш колко е ценно да сте по-голяма компания






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.